• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
jani pismenka vyriesene, nie je problem aj nabudue, len trebars to oznac vykricnikom :wink:
11. jún 2009 o 11:14  • Odpovedz
vdak anax :slight_smile: som sa vcera skusala hrajkat s tym Macovskym Wordom - Pages - a je tam sice funkcia capitalization - alebo tak dako - ale ked som skusala vsetky moznosti - male pismena, pve velke, vsetky male a pod., nic sa nestalo, ziadna zmena nebola a prepisovat sa mi to faakt nechcelo :sweat_smile:

dnes som konecne v praci, uz som to doma nevydrzala.... uz sa citim fajn, iba trochu huhnem a teplota sa drzi tesne pod 37, tak zbytocne by som sa valala doma :grinning:
11. jún 2009 o 11:31  • Odpovedz
Jani krásná fotka, vypadáš tam úplně jinak, ta je ze svatby nebo ne? :slight_smile:
14. jún 2009 o 20:08  • Odpovedz
kris - fotka je z kadernictva, par hodin pred svadbou, to ma fotila kamoska :slight_smile:
15. jún 2009 o 16:07  • Odpovedz
se picnu, ne že bych něco takovýho nečekala.
jak nám psaly ty tři holky, že chtějí smazat tu diskusi, protože tam psaly soukromé věci, tak jsem jim odpověděla, že to nejde a nebudeme to takto na přání dělat (viz ip).

a samozřejmě se ta jedna se mnou dohaduje, k čemu teda ta diskuse bude, když ony už tam nebudou přispívat, a že jako jaký mají práva, že tady jsou samý pravidla a když oni chtějí smazat příspěvky, protože si je tady někdo přečetl, tak proč to jako nejde.

a jestli teda můžu smazat všechny příspěvky aspoň té jedné. no na hlavu zase. :grinning: skoro bych ty její ip mohla dát do humorných příspěvků.
15. jún 2009 o 19:11  • Odpovedz
karkuli napis jej ze aj tak tema bude casom vymazana, ako vsetky vykecavacie na pokracovanie....
15. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz
to jsem jí napsala, ale to se maže až tak po dvou letech ne?
15. jún 2009 o 19:46  • Odpovedz
podla chuti a nalday adminiek :wink:
15. jún 2009 o 20:55  • Odpovedz
já to teda dělám tak, že zamčená nevykecávací témata mažu po měsíci a ta vykecávací po dvou letech. stejně tak témata, do kterých nikdo už dva roky nepřispěl a mají minimum příspěvků.
15. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz
Četl jste to někdo? :cry: :pensive:
maova • 26tt • Dnes v 10:37
| Change | 85.71.168.62
Která pravidla porušuje: | Zruš
Ahoj holky, po 12ti a půl dnech Matyášek svůj statečný boj prohrál a dnes v 8:37 nás opustil.
Stihli jsme se s ním rozloučit, mohli jsme si ho pochovat a bylo to neskutečně krásný. Všem Vám děkujeme za podporu, víme, že už to pro Matýska bylo vysvobození.
16. jún 2009 o 11:00  • Odpovedz
autor
:astonished: :astonished: :astonished:
pozeram, ze sa jej to stalo uz 3. x :frowning2: :pensive:
16. jún 2009 o 12:20  • Odpovedz
Ikke no právě :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ty první dvě miminka porodila již mrtvá a tohle vypadalo že bude žít, drželo se právě 12 dní, tak jí každej kdo jí zná držel palce, já si nedovedu představit tu bolest :pensive:
16. jún 2009 o 12:31  • Odpovedz
no to je strasne, taketo nestastie :pensive: pozerala som si jej album pred tyzdnom, ked si na to prvykrat upozornila a aj ja som jej drzala palce nech uz to vyjde.... zivot je strasne nespravodlivy, niektore zeny rodia ako ceresne a nestaraju sa o deti a niekto kto ich chce mat, tak to nevychadza :cry:
16. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz
janocka, přesně tak.
to je hrozné, ta ženská se z toho musí zbláznit. koukala jsem na její album, ten chlapeček byl tak maličkej... :pensive:
holky, je to hrozný, ale já mám občas takový tušení, nevim, jestli intuici nebo co. ale já jsem prostě věděla, že zemře :frowning2: :pensive:
je to opravdu strašný strašný, ale já věřim na to, že příroda ví, co dělá, a že to tak mělo být.
teď jen držím palce těm rodičům, aby se s tím dokázali vyrovnat a naučit se s tím žít. teda spíš to druhý, vyrovnat se s tím asi nedá. :unamused:
16. jún 2009 o 15:25  • Odpovedz
ale chtěla jsem sem původně napsat i toto.
jak nešly stránky, tak janocka ode mě něco potřebovala a psala mi mail, tak jsme se zapovídaly tam, ale já bych vám to ráda napsala i sem.

janocka se mě ptala, co s prací, jestli hledám a tak.
já jsem vám úplně zapomněla napsat, že 7.7. nastupuju do hotelu (http://www.kkhotels.com/cz/hotely/praha/k-k-hotel-central/zakladni-informace-o-k-k-hotelu-central/), budu tam pracovat jako Reservations Assistant.
nástupní plat ve zkušebce budu mít stejný, jako v předchozí práci po roce a půl, po zkušebce vyšší + procenta z provizí (concierge). takže si polepším.
taky je tam zdarma stravování, zdarma několik nocí v jejich hotelích kdekoli po evropě, poukázky na cvičení, zdarma jazykové kurzy (aj, nj, šj) v rámci pracovní doby a v místě pracoviště s rodilým mluvčím.
jo a 13. plat. snad jsem na nic nezapomněla, je tam toho dost.

mám velkou radost.

navíc je to přes kamarádku, dělá tam ředitelku, ne že by to byla nějaká tlačenka.
ale mám jistotu, že minimálně s jedním člověkem si tam budu moct popovídat.

v předchozím zaměstnání jsme byly 3 kolegyně, ale já jsem si prostě ani s jednou neporozuměla, takže to bylo docela psychicky náročné, když si nemáte za celý den s kým promluvit a víte, že si prostě nerozumíte a nemáte nic společného. tady bude mnohem víc lidí, takže šance, že si najdu nějakou spřízněnou duši, je mnohem vyšší.

takže tak :wink:

ale samozřejmě to asi bude znamenat, že min. ze začátku to tady budu zanedbávat, myslím, že tam se jen tak na net nedostanu, budu tam asi dost zapřažená.
16. jún 2009 o 15:31  • Odpovedz
autor
ona bola aj nejako sledovana, resp. lezala v nemocnici? vedia pricinu, preco sa jej to stava?
16. jún 2009 o 15:32  • Odpovedz
Karkul moc gratuluju k nový práci, to je paráda, mám radost za tebe, že jsi našla něco co se ti líbí :dizzy_face: a teď jdu teda ještě prozkoumat ty stránky :dizzy_face:

Ikke jak potratila to miminko co čekala v únoru 2008, to bylo tuším v tom 20tt, tak pořád nevěděli příčinu, hooodně dlouho ne. A potom mi říkala kamarádka (co s ní měla společný termín) že prý měla salmonelozu... ale teď už se to vlastně ještě 2x opakovalo, tam podle mě je něco špatně geneticky :frowning2: :pensive: A jinak sledovaná jestli byla nevím, ale vím že měla steh na čípku, asi se otevírala zase dost předčasně.
16. jún 2009 o 16:31  • Odpovedz
karkul - gratulujem k novej praci :wink: ja by som asi neprezila v takej praci, v ktorej by som musela cusat, lebo by som mala blby kolektiv.... a pracovnu dobu budes mat aku?
16. jún 2009 o 16:36  • Odpovedz
Jani kdy budou profifotky? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. jún 2009 o 16:45  • Odpovedz
pracovní doba je volná, s kolegyní musíme pokrýt dobu od 8.00 do 18.00, je na nás, jak si to rozvrhneme.

holky, četla jsem celé to téma s maova a co tam popisovala, tak (i když to zní hrozně) je asi lepší, že to takhle dopadlo. měl krvácení do mozku, hrozila mu obrna a celkové postižení, měl špatnou nevyvinutou kůži, praskala mu, krvácela mu pusinka, dostával kyslík i mu podporovali srdíčko, do toho by později tak jako tak musel na operaci s orgánama, jak jsem pochopila, měl v bříšku nějakou tekutinu, a kvasinkovou infekci v celém tělíčku. :cry:
16. jún 2009 o 16:54  • Odpovedz
karkul gratulujem k novej praci, znie to fajn ako si to opisala, sice budes mat menej casu na nas ale zas mat fajn pracu v dnesnej dobe je iste prvorade :wink:

moj starsi brat uspesne skoncil skolu, Ing. tak sa cela rodina tesime, bo ju studuje uz desat rokov :rolling_eyes: teda studoval
16. jún 2009 o 17:22  • Odpovedz
:sweat_smile: věčný student? :grinning:

holky, díky. sice se trochu bojím. jako asi každý, kdo jde do nové práce. ale zároveň se moc těším.
ale taky musim říct, že jsem už 2. měsíc doma, celkem budu doma 2 měsíce a týden, sice jsem občas vypomáhala s úklidem té sestřenici, ale i tak - vstávala jsem, kdy jsem chtěla, uklidila jsem si, uvařila, chodila se psem, četla si.... bude se mi špatně odvykat :grinning:
16. jún 2009 o 17:34  • Odpovedz
jaaaaaaj mame v rodine prve dovojickyyy :grinning: :grinning: sesternica dnes porodila, divcatka :grinning: :grinning: obe mali skoro tri kila..velke damy to su :grinning: :grinning: :grinning:

karkul neboj zvyknes :wink:
16. jún 2009 o 18:14  • Odpovedz
tak to gratuluji, to jsou teda cvalíci :confused: :slight_smile:
16. jún 2009 o 18:17  • Odpovedz
aj my budeme mat v rodine dvojicky :grinning: sesternica caka v oktobri, pohlavie neprezradi :grinning:
16. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz
my mame teraz uz rocne baby dvojicky :grinning: sa narodili na Antolskej a co mame rodinnu znamu ta ma parik ale tie uz maju 4 roky :grinning:
sa tymi dvojkami vrece roztrhlo :grinning:
16. jún 2009 o 23:47  • Odpovedz
kris - akurat vcera sme s drahym dovyberali 150 fotiek na upravu (zo 432), tak dnes poslem Golejovej zoznam a snad to bude coskoro. Lebo tak v maily pisala, ze ak si chceme spravit svadobny album na nejakom internetovom portali, tak vyberie z tych 150 fotiek do 50 aby som nemusela cakat :slight_smile: tak dufam, ze v priebehu buduceho tyzdna to bude.

aj ja som chcela mat kedysi dvojicky, no uz som si to rozmyslela, uz nechcem :grinning: minuly tyzden vzal kolega na obed aj manzelku a 10mes. dvojicky a nebola to sranda ustriehnut ich... oni uz behaju tak popri nabytku a ked sa jedno babo rozbehlo na jednu stranu a druhe na druhu, tak som nevedela co skor.... lebo oni si sem-tam nevsimli, ze gauc uz konci alebo ze dalsia skrina uz nie je a chceli pochodovat dalej a kedze sa nemali coho pridrzat, tak som ich len zachytavala par cm nad zemou aby nespadli :sweat_smile:
17. jún 2009 o 09:45  • Odpovedz
jani to je zaujimavy postup fotografky, poslat aby ste si vybrali ktore vam upravi. Ostatne neupravuje vobec?

ja by som dvojicky nechcela...radsej po jednom... :grinning:
17. jún 2009 o 09:57  • Odpovedz
nooo, je to divny postup, to nam viaceri povedali... ale tak ja som netusila, ze to bude takto :unamused: bude aj ostatne upravovat, no nie asi tak dokladne retusovat ako tie portretove pozovacie fotky
17. jún 2009 o 10:01  • Odpovedz
to mate z pozovaciek tolko suroveho materialu? kolko ste sa fotili? dost hodne teda....
17. jún 2009 o 10:10  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.