• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
anax - kujeeeem :slight_smile:

ved hej, nastastie si to vieme vymazat.... som vecer spravila to, ze som povolila iba gratulacie od registrovanych, tak som zvedava, ci si da pohov :grinning:
24. jún 2009 o 09:35  • Odpovedz
jani, tak jsem byla obdarovaná gratulacema :grinning: jeden klik to spravil :wink:
24. jún 2009 o 16:01  • Odpovedz
zaaaaaaazrak, niekto si precital ciernu listinu stopnutych inzeratov :grinning: toto si zasluzi aj zapis v humornych prispevkov - ze jej nenapadlo, ze su tu pravidla :sweat_smile:
Od koho: anezena
Kedy: Dnes o 22:18
Komu: janocka
Predmet: čierna listina stopnutých inzerátov
ahojky,
uz som upravila inzeraty a zmenila velke pismena. prepac, akosi mi ani nenapadlo, ze su tu nejake pravidla
prosim o odstopnutie
cisla inzeratov su:
312802
312800
312797

dakujeeem
anezena
24. jún 2009 o 22:24  • Odpovedz
šikovná :grinning:
24. jún 2009 o 22:35  • Odpovedz
mna asi porazi, si pripadam ako daky opakovaci papagaj, lebo asi si nikto neprecital info o zatvarani tem nad 10tis. prispevkov... tak som sa rozodla "zaspamovat" diskusie na MK nad 10 tis. prispevkov tymto textom:
ahojte.... len pre info, ze napriek tomu, ze uz mate nad 10 tis. prispevkov, nemusite si vytvarat novu temu
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=16944&vOffset=60&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
moj prispevok z 12. jún 2009 o 15:10
(ak ste to uz nahodou citali, tak tuto spravu ignorujte, pisem to preto, ze mam pocit, ze to nikto necital).
dakujem

ak by sa niekto velmi nudil, moze mi pomoct "spamovat" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2009 o 11:16  • Odpovedz
Jani a kde jsi byla v který kategorii? Já to písnu klíďo dál, ale abych tě někde neopakovala jo :sweat_smile:
25. jún 2009 o 11:41  • Odpovedz
Holky a tohle teda nevím, ale takový témata nezavírám...
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=102708&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

Téma na který byly uživatelky přesměrovaný je dost širokospektrý... a já bych třeba taky ráda znala názor na naši konkrétní chůvičku a ne na všechny všeobecně, to se dost liší...
25. jún 2009 o 11:44  • Odpovedz
som si dala v adminclube zoradit temy na mk.sk podla poctu prispevkov a pisem to rad radom do nezamknutych tem nad 10tis. prispevkov a pisem aj do tych, kde vidim v nazve - pokracujeme, ideme dalej, II., III. . . . .
kujeeeeeem :slight_smile:
25. jún 2009 o 11:45  • Odpovedz
krista zavrela som ju lebo v tej teme sa baby pytaju na konkretne vysielacky a neotvaraju nove temy na kazdu vysielacku.
Urobila som chybu? nemam nabuduce zavriet ked sa opyta na konkretny druh? :confused:
25. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz
autor
ja myslim, ze nechaj, ak sa pytaju na konkretny druh (ak teda prave k tomu druhu uz nie je tema), je to prehladnejsie nez hladat v dlhej teme dva prispevky prave k tomu, co potrebujes :wink:
25. jún 2009 o 13:09  • Odpovedz
ok, ospravedlnujem sa
25. jún 2009 o 13:26  • Odpovedz
Danu v pohodě, já to taky spíš myslela jako dotaz na holky jak to dělaji ony, ale to se dá třeba srovnat se značkou kočárku taky to necháváme i když jsou tu témata o trojkolkách, čtyřkolkách, golfkách, kočárcích všeobecně atd., konkrétní druhy tam taky nechávám pokud by to byla otázka třeba na dvoupásmové chůvičky tak to přesměruju taky na širší téma, popř. dohledám ještě témata od dalších značek a vypíšu to tam.

Jani to jsi na mě nějaká složitá, no pak na to juknu teda, teď tu běhá dítě a nosí mi ponožky z tatínkova šuplíku :grinning:
25. jún 2009 o 13:44  • Odpovedz
ucim sa kazdym dnom :slight_smile:
25. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz
Mě to zase leze jako šnek, ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2009 o 14:14  • Odpovedz
kris - to nie je zlozite, len si dam zoradit podla poctu prispevkov a nie podla nazvu temy... a naspodu su najdlhsie temy... na mk.sk som zamkla asi 5 tem AP (nejake to neviem ake parenting)... otvorila som si 5. pokracovanie a zistila, ze tam debatuju, ze maju 6. pokracovanie... a takto to islo az po AP 11... sama neviem kam som to uz napisala a kam nie, zistujem to cez adminclub, ze kam prispievam :grinning: a tam, kde som to napisala sa baby tvarili, ze to nevidia, pokojne tocili dalej o svojom :sweat_smile:
25. jún 2009 o 14:24  • Odpovedz
jani, přemýšlím, jestli bych to neměla napsat někam i na beremese. do kategorie beremese.cz jako novou diskusi.
a pak bych to hodila do těch vykecávacích.
jestli teda chceš.
25. jún 2009 o 14:35  • Odpovedz
kristo, máš hezkou fotku :wink:
25. jún 2009 o 14:37  • Odpovedz
Děkuji Karkul :slight_smile:

Jj Jani pochopila jsem, kouknu na to až půjde prcek spát, jinak na to neni klid, pak bych v tom měla sama bordel :sweat_smile:
25. jún 2009 o 14:43  • Odpovedz
krakul - aj som rozmyslala, ze to dam ako novu temu, no rozmyslela som si to, ze naco zakladat temu... aj tak mam pocit, ze to kategorii MS.sk, brms.cz, mk.sk, mk.cz nich nechodi.. chodia tam iba ked je problem, ze nieco nejde, vtedy tam vedia najst co chcu
25. jún 2009 o 14:46  • Odpovedz
no já bych to tam možná dala, nic se tím nezkazí, někdo si to přečte. a hodila bych teda info do každé té vykecávací diskuse, ok? na brms jsi to ještě nepsala tuším.
mám s tím teda začít?
25. jún 2009 o 14:49  • Odpovedz
Zkončila jsem u tématu s číslem 15700. prozatím a budu pokračovat později, až nakrmim atd. :grinning:

Taky mám pocit že to nikdo nečte :confounded: možná tak bubba aby mohla remcat čůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. jún 2009 o 15:00  • Odpovedz
karkul - nie, na brms som to nepisala... ak sa ti chce, mozes s tym zacat :slight_smile: a do kazdej vykecavacej diskusie, to myslis, ze do kazdej jednej vo volnej diskusii? :sweat_smile:

inak, dnes som nasla v bazare na MS 2 inzeraty od svojej svagrinej, ze preda alebo aj pozcia svadobne saty a potom aj svadobny oblek... nemohla som jej to stopnut, svedomie mi nedovolilo byt taka svina, tak som jej napisala, nech si to upravi a ona, ze pravidla necitala, ze dakuje za upozornenie :wink: som nevedela ako jej to mam napisat, nechcela som aby si myslela o mne, ze ju poucujem alebo tak nejak... ale nastastie to nepochopila zle a neurazila sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2009 o 15:05  • Odpovedz
neodeslal se mi příspěvek :rolling_eyes:
myslela jsem to tak, že bych přispěla do těch diskusí, které se blíží k 10 tis., nebo je už překročily, nebo do těch, o kterých vím, že jsou na pokračování a že by zase chtěli vytvořit novou.
no nějak si to přefiltruju a jdu na to.
25. jún 2009 o 15:13  • Odpovedz
jo a ještě jsem psala, žes měla poprosit jiného admina, aby jí to napsal. ale hlavně, že to vzala v klidu a rozumně :slight_smile:
25. jún 2009 o 15:14  • Odpovedz
Tak jsem se do toho pustila, pozavírala jsem kopec nefunkčních témat, jsem u tématu 15623 ale stránky opět začly lézt příšerně pomalu a to se fakt nedá!!!! :frowning2:
25. jún 2009 o 15:45  • Odpovedz
taky mi to teď blbne :unamused:
já jsem teda na brms našla jen pár témat (tak do 20), které mají kolem 10 tis. příspěvků.
je to možný?
kam všude jste to psaly?

já jsem to pak napsala i do jedné diskuse na brms.cz (Zakládání nových témat), někdo si to určitě přečte, ale spíš tak pro jistotu, aby to někde bylo jakože i veřejně.
25. jún 2009 o 15:54  • Odpovedz
karkul - ok, som sa najskor zlakla, ze do vsetkych tem to chces dat :grinning: na MK to tiez davam len do tych tem, kt. maju +9000 prispevkov. Na svadbach nie je vela tem, kt. maju nad 10 tis. prispevkov

nechcela som s tym otravovat inych adminov, povedala som si, ze to zvladnem a fakt nastastie to vzala rozumne

hej, stranky idu pomaly, vieme o tom, riesi sa to
25. jún 2009 o 16:13  • Odpovedz
Hm. tak já už jsem v tématech které mají míň příspěvků :grinning: konkrétně 4200 :sweat_smile: No tak svůj účel jsem splnila, napsala jsem to skoro všude :grinning:
25. jún 2009 o 16:23  • Odpovedz
A určitě jsem to napsala nejmíň do 100 témat, nespočítám to, protože jsem přeskakovala ty zavřený tak fakt těžko říct.
25. jún 2009 o 16:25  • Odpovedz
Jinak podle mě je nutný informovat o tom především pokračovací témata a u těch neni daný že maji už nad 9tis. takže jdu vesele pokračovat dál, jestli udělám těch 16tis. témat tak budu hvězda :grinning:
25. jún 2009 o 16:31  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.