• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Anax rodiče? :grinning: :grinning: :grinning: asi je u tebe nezvyk být off-line :grinning:
8. júl 2009 o 11:50  • Odpovedz
krista sak prave uplny nezvyk ked som neni online:slight_smile:)))

a manzel zacal prvy so smskami :grinning: ja tiez nerada smskujem
8. júl 2009 o 11:53  • Odpovedz
Anax my máme SMSky v naší síti zadara, tak mě to SMSkování nějak nevadí :grinning: jinak teda radši volám, ale to pak ten účet vypadá :grinning:
8. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz
my mame zas naopak volne minuty v sieti takze skor vyuzivame to ale vcera som nebola schopna s nim kopmunikovat priamo, kedze som plakala do telefonu a to sa vtedy vela nepovie :confounded:
8. júl 2009 o 12:01  • Odpovedz
jani, tu feldu bloknut, teda tu IP, mam aj IP niekde ze to je jej posledna sanca ten nick :wink:
8. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz
anax - to poznam, mna tiez mama niekedy bombarduje, ze preco neodpovedam na GTalk :grinning:
informatici u vas v praci nie su dobri? ked som predtym robila na MZP, tak sme mali v pohode informatikov, takych mladych, ked som nieco chcela nainstalovat, nebol problem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja uz tiez menej smskujem, ale pred 9r., ked som mala prvy mobil, to som dokazala kredit v hodnote 200Sk minut za 2 dni len na sms a 1 sms stala 2,50.... a ked som raz mala na rok sms zadarmo, tak som ich za mesiac poslala 906 :grinning:

zuz - ok, bloknem tu IP. predvcerom sa ma pytala, ci to blokovanie uz bude trvale, tak som jej napisla, ze ano, lebo uz mala druhu sancu, aj tretiu sancu, tak strvta uz nebude
8. júl 2009 o 13:09  • Odpovedz
jani nerada s nimi vybavujem ked nemusim daco velmi surne :wink:

inak uz ani na pokec sa dneska nedostanem z roboty:slight_smile:)
8. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz
anax - no tak to je uz dake podozrive :confused:
8. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz
autor
anax, dufam, ze na blokaciu modreho konika nedojde :sweat_smile: a ak ano, potom tam mas asi viac kolegyn-zavislaciek :grinning:
8. júl 2009 o 13:44  • Odpovedz
jani neni podozrivem, jednoducho je to blokovane cez ten firewall...v pohode...to sa tu stava priebezne ze daco bloknu potom vypnu a podobne..prezijem...len budem menej cez den adminovat :confounded:
8. júl 2009 o 13:45  • Odpovedz
Ha ha já mám takovou škodolibou radost, že felicia už si tady nevrzne :grinning:
8. júl 2009 o 14:05  • Odpovedz
jaaaj, ja som zabudla na ten firewall, som myslela, ze ti to blokli lebo si na to casto chodila :grinning:

krista - no to dufam, ze uz si nevrzne a tak isto dufam, ze jej reci o tom, ze by mi mohla sposobit problemy keby chcela - ale nechce - boli len prazdne reci.... aj janaagimova - ci ako sa to volala - sa vyhrazala, ze posiela doporucene staznost, no doteraz nic neprislo :grinning:
8. júl 2009 o 14:09  • Odpovedz
Jani ale máš čisté svědomí, děláš svou práci jak máš, to že ony taky porušují pravidla a prudí ostatní uživatele tak dlouho až se to otočí proti nim a pak vyhrožujou stížnostma - to fakt neřeš! :slight_smile:
8. júl 2009 o 14:23  • Odpovedz
jani asi je to ucelovo pre celu budovu

ale tak icq uz mam, nasla som si cesticku :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 14:33  • Odpovedz
mame za sebou super popoludnie a tzm dakujem anax ze nam pomohla :wink:
8. júl 2009 o 18:58  • Odpovedz
dnes som si bola konecne po vsetky fotky zo svadby.... konecneeeeeeeeee..... ti golejovci su obaja svihnuti, kazdy inym smerom... stale si skacu do reci a spravaju sa ako hasterive deti :grinning: a golej sa ma pytal: tak co janka, uz sa vam podarilo najst si pracu? som povedala, ze robim pre Asmiru a on, ze : aaaano, vy tam normalne pracujete? debil, lebo to nevedel doteraz, ked mi vypisoval maily.... a bob mu to este v aprili povedal, ze tam robim...

anax - ty golejovi asi dost lezis v zaludku, sa tak pytal, ze: to co je zac ta anaxamon.... tak som nanho nechapavo vytriestila oci, ze co mysli... a on: no ved ta adminka, anaxamon.... a zas som si vypocula ako je tato stranka nafigu, ale dobre je, ze 80% neviest sa mu ozve prave z tejto stranky :grinning:
8. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz
jani ani som nevedela ze som na neho spravila taky "dojem" :grinning: :grinning: no som zvedava co vravel..napis viacej :grinning: :grinning: :grinning:

mimochodom, mala si mu povedat ze a pan golej ked je nafigu ta stranka, preco mate uz stvrty rok zaplatenu reklamu? :grinning: :grinning:

zuzi rado sa stalo, aspon som tuto noc spala ako babatko:slight_smile:))
9. júl 2009 o 08:20  • Odpovedz
autor
heh, majka ma "dobry" pas, nemohol by jej ho bob trosku... upravit? :sweat_smile: :wink:

majka • 195tt • 28. apr 2008 o 23:01
9. júl 2009 o 09:07  • Odpovedz
To tam má většina holek co si zkouší zadat MS a pak naskočí rovnou na nějaké jiné pole, příp. mění těhu na dítě a v poli MS nenastaví otazníky, už jsem to jednou řešila, tak ať si to opraví sama :sweat_smile: ale někomu to nevadí :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=87357&vGroupOffset=40

Jani už se těším na fotky :dizzy_face: pochlubíš se doufám :slight_smile:
9. júl 2009 o 09:51  • Odpovedz
195tt, to je horsie ako slon :sweat_smile:

anax - golej vravel, ze si exotka.... a ked sme s drahym nanho vycapili oci, ze o co mu ide, tak on, ze z mailovej komunikacie sa mu tak zdalo.... som povedala, ze exotka nie si, ze si uplne normalna :wink:

najskor povedal, ze 80% neviest si ho objedna preto, ze videli reklamu na tejto stranke, tak to je fajn.... a potom o pol hod. povedal, ze svadbaonline sa na nas dotahuje, lebo takmer tolko isto neviest na neho prislo zo svadbaonline ako z MS.... akoze ja neviem co ma za pocty, lebo tak 80% + 79% (ked berieme takmer tolko isto) mi 100% neda ako pocitam, tak pocitam :grinning: alebo ze by on vedel, ze zaklad je 200%? :sweat_smile:
9. júl 2009 o 10:00  • Odpovedz
jaaj jani som s nim nikdy nemailovala (asik myslel IP) ale budis, aspon mame na seba podobny nazor, kedze aj ja si myslim ze on je uplny exot :grinning:

no zda sa ze matiku neovlada...nevadi...nechajme brouka zit :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 10:06  • Odpovedz
Holky v adminclubu mi nejde CTRL+F (vůbec se mi neotevře vyhledávací okno) a celkově mi to tam leze pomalu, furt to pracuje... nevíte čím to je? :astonished: Jinde mi to jde!
9. júl 2009 o 10:36  • Odpovedz
anax, tiez si myslim, ze myslel Ip :wink: on nie je exot, inak by som to vyjdarila.... on je totalny magor, co si mysli, ze zozral vsetku mudrost sveta.... a este mudroval, ze on si viac nickov vytvoril kvoli tomu aby bol poriadok na stranke a to sa mu aj konecne po 5 rokoch podarilo, tak je spokojny....

krista - mne to ide normalne, aj teraz som cosi hladala a slo to
9. júl 2009 o 10:41  • Odpovedz
ved tak jani....no ale co fotky? ste spokojni s manzelom s nimi, s finalnou verziou?
9. júl 2009 o 10:49  • Odpovedz
anax - ano, sme spokojni, fotky robi jeho zena fakt pekne :wink:
9. júl 2009 o 11:00  • Odpovedz
zuz - peknu fotku Hanky si si pridala do albumu :sunglasses:
9. júl 2009 o 11:07  • Odpovedz
som si pridala par fotiek do albumu a mam tam aj 2 fotky zvierata, ale su na nom obrucky, tak to snad moze byt :grinning:
9. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz
Jani ty takhle obcházíš pravidla jo? :angry: :grinning: Nádherná fotka v profilu a jdu juknout na to tvoje album :dizzy_face:
10. júl 2009 o 10:27  • Odpovedz
Tady máš malý překlep :grinning:
Já přemýšlela co to v té slovenštině kruci znamená :grinning:
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fjanocka&vImageID=3002012#navigator

Ale jinak fotky úžasný, fakt mě to připomíná nějakou pohádku, nádhera!!! :dizzy_face:
10. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz
dakujem za upozornenie preklepu, uz je to vyriesene :wink:
hehe, niekto ma obruckonosicov deti a my sme mali korytnacku... suvisiet so svadbou to suvisi, kedze su tam obruce, tak by to malo byt ok :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aspon fotky su fajn, ked uz fotografka spolu s jej manazerom - manzelom - su dost divni :grinning:
10. júl 2009 o 11:29  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.