• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
jani skonstatujem, to su ti umelci, vies, ti su vzdy ini :grinning:

a korytnacka je rozkosna :dizzy_face:
10. júl 2009 o 11:33  • Odpovedz
ahoooooooooj holky! nestíhám vás dočíst, omlouvám se.
v práci je to zatím super, moc mě to baví, jsou tam milý lidi, příjemná atmosféra... zatím opravdu dobrý.
akorát chodím každý den unavená, už mě ani nenapadne zapnout počítač, takže jsem tu týden nebyla. dnes jsem měla 38 ip :astonished: vesměs blbosti.
a asi i nadále to tady budu trochu flákat, nějak se po těch 2 měsících doma nemůžu dostat do tempa.

mějte se zatím krásně, já se zase ukážu :dizzy_face:
11. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz
12. júl 2009 o 12:21  • Odpovedz
keby sa niekto pytal, tak tema: Fórum o svadbe - bola vymazana... do zmenovnika som to nenapisala, neviem ako to odovodnit :sweat_smile: Dotycna chcela vediet stranky inych svadobnych for, okrem tohto
13. júl 2009 o 18:24  • Odpovedz
Jani poslední dobou jsi si oblíbila jak jsem viděla "nesouvisí se zaměřením stránky" :grinning: tak něco na tento styl, stránka nefunguje za účelem propagovat jiné servery :slight_smile:
13. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz
vidis, to mi nenapadlo :grinning: diky, diky.... no na konikovi mi dnes teda islo, som stopovala o sto sest, kedze bolo nejako vela inzeratov na pracu a predaj zvierat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2009 o 20:24  • Odpovedz
kokso, akoze dnes je co za den? od rana riesim same blbosti, zvady uzivateliek, zvady uzivateliek a firiem a podobne. A tym, ze som sa vcera trochu "vysantila" v bazare na MK mi furt chodia Ip, ze preco im bol inzerat stopnuty + vysveltovanie uzivatelke janka0907 ako ma vkladat inzeraty aby neboli stopnute.... ked sa sere, tak sa sere.... ale tak konecne mi dnes prvykrat od rana nesvieti ziadna nova prijata Ip, doteraz len co som na jednu odpisala, dalsie prisli :confounded:
14. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz
Jani já jsem koukala jak jsi se na koníkovi rozjela, kde jsi to všechno našla? :grinning:
Já už nevím kdy to bylo, ale taky jsem řešila jednu kravinu za druhou a nechápala co se děje, asi to vedro :sweat_smile: jaké počasí máte vůbec u vás? :slight_smile:
14. júl 2009 o 12:17  • Odpovedz
jo jo, vedro, dusno, to na lidi působí :grinning:
14. júl 2009 o 12:18  • Odpovedz
Janka se asi naštvala, prásknu to na sebe, když napsala že jí nesvítí konečně žádná IP tak jsem jí jednu poslala :grinning:

Karkul a co ty? Dneska volno nebo už jsi tak odvážná a troufla jsi si z práce?? :slight_smile:
14. júl 2009 o 12:21  • Odpovedz
krista - minuly tyzden som na bazar nemala cas, piplala som sa s fakturami a firmami, tak vcera som dohanala zameskane, som presla cely bazar za ostany tyzden a stopovala jednu blbost za druhou :grinning:

u nas je tiez strasny hic - slnko svieti, nikde ani oblacika.... isla by som k vode :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja ze som sa nastvala? neeeee, len som bola na obede.... to s tym, ze konecne mi nesvieti ziadna nova Ip som zakrikla, lebo minutu na to mi prisli 3 naraz :confounded:
14. júl 2009 o 13:21  • Odpovedz
Já jsem si dělala legraci s tím naštváním, vím že taková nejsi :grinning:
Když jsme u toho, koukl bob už na nějaký ty duply nebo pořád válčí v nějakých hrách? :grinning:

Já si teda u mnoha inzerátů pořád nejsem jistá co s nimi, hlavně takový ty firemní/nefiremní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz
ja by som tiez tak sla niekde kde nie je tak teplo,napr. na oravu :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 13:27  • Odpovedz
Já jsem holky dneska přemýšlela že bych šla na bazén s malou, ale malá by mi tam akorát skákala po lidech, vztekala se a ještě to vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: já bych to nevydržela :slight_smile:
14. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz
krista - mala rada skace po ludoch? :grinning:
uz som mu to viackrat pripominala, povedal, ze sa na to pozrie, no jaksi k tomu stale nedoslo.... idem mu to teda pripomenut zas

a tymi inzeratmi firemne/nefiremne, tak tym si nie som ista ani ja, kedze napr. fotografovanie je podla mna firemne....

anax - ja mam velmi rada leto a teplo, som rada, ze konecne sa po hnusom juni vycasilo..... ale cez weekend ma byt skrarede, tak som nastvata :angry:
14. júl 2009 o 14:01  • Odpovedz
co sme nedavno riesili IQ uzivatelky "janka12341" a jej pravopis, tak uz viem preco pise tak, ako pise.... nema ani stednu skolu ukocnenu.... ale aj tak si myslim, ze ja som mala aj po prvom stupni ZŠ lepsi pravopis a vyjadrovanie ako ona http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=104834 - a este si aj rodne cislo na forum zverejni.... nech da este aj cislo uctu spolu s heslami do internet bankingu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 14:58  • Odpovedz
jani tak na to ze ta kocka ma mat 20 rokov mala mat tu strednu uz ukoncenu, alebo minimalne nejaku ucnovku....ale inak ako pravopis dovi dopo, to moj manzel ma lepsiu gramatiku... :grinning:
14. júl 2009 o 15:06  • Odpovedz
Jani tak boba moc nehoň, to je v pohodě, ale víš jak jsem ti říkala, že mi pak přijde že ze mě daná uživatelka má akorát prd..l :confounded: :angry:

Ježiš to je hrozný s tou jankou12341 :confused: ty její příspěvky :zipper_mouth: ale taky si myslím že i po ZŠ by se vyjadřovala líp, má tu ZŠ aspoň dodělanou nebo propadala tak dlouho že šla třeba z 5tý třídy?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani jinak malá po lidech neskáče, ale skáče po všem co je na zemi, čili když ji nemám v kočárku tak by lítala nejradši v silnici mezi autama, hladila si cizí psy, okusovala stromy apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 15:56  • Odpovedz
krista - tak to mas teda poriadne zive dieta :grinning: ako vidim, ma rada same nebezpecne aktivity.... ty si tiez bola taka, ked si bola mala? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 16:33  • Odpovedz
Jani já vůbec, máma mě popisuje jako strašně hodný dítě, co od půl roku spalo celou noc, usnulo kdekoliv po bytě při hraní, papala jsem kašičky a různý jiný patvory :grinning: a naše malá je uvřískaná do 3 týdnů věku, celou noc spí jen občas, jinak se pravidelně budí a v životě neusnula u hraní, to radši hystericky řvala než by se o to pokusila - prý je celý manžel :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak doufáme, že druhý mimi bude hodnější :sweat_smile:

Radši se ani neptejte rodičů jací jste kdo byli než půjdete do dětí, tohle vědět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale stejně bychom je měli :grinning: :dizzy_face:
14. júl 2009 o 16:38  • Odpovedz
mna mama stale chvali, ze som bola velmi dobre dieta - nieco ako ty - zaspala som vsade, prespala celu noc, pri mne si mama aj VŠ urobila a aj doktorat si spravila.... a hovorila, ze keby bol brat ako prve dieta, tak by VŠ v zivote nedokoncila, lebo on bol nieco ako tvoja mala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 16:43  • Odpovedz
kristo, to máš doma teda dobrýho ďáblíka :dizzy_face:
já jsem byla hrozná - kam mě položili, tam mě našli, hrozná buchta :grinning: zato brácha je jak z hadích ocásků.
14. júl 2009 o 17:00  • Odpovedz
Ty jo, to slyším často že děti bývaji úplný opaky, já si chci taky zkusit jaký to je když je hodný dítě :sweat_smile: :grinning: a kam ho posadim tam ho najdu :grinning: takovýho "flegmouše" má doma kámoška, ten klučík fakt vůbec nebrečí, usíná jí po bytě, ona ho pak vždycky posbírá (jak říká) a jen přehodí do postýlky :slight_smile: já to fakt v životě nezažila aby dítě usnulo jen tak někde u hraní, vůbec nevím co to je a jeden den bez pár hodin řvaní to je u nás taky státní svátek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 17:38  • Odpovedz
ikke ktory tyzden si? hm? prezrad bobrikom:slight_smile:))

jani, karkuli ostavame v mensine :astonished: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 20:11  • Odpovedz
Anax ty jsi stáhla "snž"? :frowning2:

Ikke mám ohromnou radost, už jsem odbočila v tématu Zastupování :zipper_mouth: tak až tady budeš tak hoď info!!! :slight_smile:

A já bych řekla že budeš něco kolem 10tt?? :slight_smile:
14. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz
hej stiahla som to, zmenila som motto a je dobre:slight_smile:)) sme sa s muzom dohodli ze ziadne umele nebude, aspon zatial, akurat co pojdeme na tie vysetrenia teda ja endokrynologia on urolog ale inak ziadne ziadosti na umele ani nic podobne...aspon teraz este nie...uvidime ako sa nam bude chciet na jar :wink:
14. júl 2009 o 22:35  • Odpovedz
anax - ved ked ti netikaju biologicke hodiny, tak do jari mozte pockat :wink: som dumala, ze preco si vynechala ikke, potom mi nejako doslo, ze cosi krista nacrtla, tak som pozrela do temy zastupovanie a dozvedela som sa preco si ju vynechala :slight_smile:

no ja mam naplaste na cca 1,5mes. a potom chceme zacat, uvidime co z toho bude, ci to pojde hladko alebo obratko :confused:

anax, drzim palce aby vam to co najskor vyslo :dizzy_face:
15. júl 2009 o 00:03  • Odpovedz
Anax tak já doufám, že nové motto vám přinese štěstí i to překvapení brzy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani po 1,5měs.? Jé to je za chvilku :dizzy_face: ta náplast je taková že když se sloupne tak jsou hned hormony z těla ven nebo jak to funguje??? Já myslím že ano, tak to bude coby dup! :slight_smile:

A nemáte někdo zkušenost s tělískem? To si chci nechat dát po porodu, někdo mě zrazuje, jiný říká že super, no já fakt nechci jíst zase prášky, to ne :confounded: A ty náplasti Jani jsou dobrý? Jak dlouho drží jedna??
15. júl 2009 o 07:39  • Odpovedz
kocky praveze budeme teraz najnovsie radi ked to az tak skoro nebude...:slight_smile:)

asik sme sa rozhodli na buduci rok pokukat sa po nejakom starsom dome s vacsim pozemkom, niekde v trnavskom kraji takze sme babo odsunuli na neskor...a kedze mame diagnozy ake mame myslim ze prirodne to nepojde...tak mozno na tu jar buduci rok uz bude vhodny cas :grinning:
15. júl 2009 o 07:59  • Odpovedz
Anax no to jsem zvědavá, většinou (ne teda vždycky) když člověk hodí snažení za hlavu, tak otěhotní ani neví jak :grinning: domeček vám závidím, včera jsme se s malou procházeli kolem takové nové zástavby tady a jen jsme slintali, jak bydlíme v paneláku tak nám nejvíc chyby zahrada, i kdyby byla maličká, byla bych za ni ráda :slight_smile:
15. júl 2009 o 08:13  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.