• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Anax 16 stran :grinning: Ale moc hezky zpracované, Emjee je šikovná :slight_smile:

A díky za zařízení toho vyhledávače uživatelů :slight_smile:
17. sep 2008 o 21:54  • Odpovedz
inak nechapem, ze ma to napadlo az teraz, ked som pred tebou rovnako zaucala aj zirafku, anax, zuz, made aj ikke :grinning: len vtedy by ten manual nemal 16 stran ale len 5 :grinning: a vsetko islo cez ip :grinning:
17. sep 2008 o 21:57  • Odpovedz
ikke anax mate to v poste, adresa taka, ako je uvedena v kontrola ip a loginov :grinning:
17. sep 2008 o 22:03  • Odpovedz
emjee nie nechcem, ja len co ma obislo pred rokom a co som nemusela studovat lebo ja som tiez velmi zly student:slight_smile:))

precitam si vsak len informacne...

to si robila po dlhych letnych veceroch ci kedy, 16 stran :astonished:
17. sep 2008 o 22:13  • Odpovedz
v robote :grinning: vies v robote sa robi vsetko mozne, len aby nebolo treba robit :grinning:
17. sep 2008 o 22:25  • Odpovedz
emjee ajajaj to ja poznam velmi dobre :grinning:
17. sep 2008 o 22:32  • Odpovedz
no dievcata mozno sa zda ze to tu flakam ale som tu a poctivo Vas citam :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2008 o 22:33  • Odpovedz
zuz ako? uz lepsie?
17. sep 2008 o 22:34  • Odpovedz
dik za opytanie, co ti ja viem taka informacia ze cez den spavam s malou 3 hodky asi hovori za vsetko :zipper_mouth: uz som ale iba na liekoch a roznych vitaminoch a trosku sa mi aj tymto pockom ulavilo.. tie tepla ma zabijali priam..... :zipper_mouth:
len este teraz do toho prislo zariadovanie detskej izby a pripavujem sa na fotenie u silvinky intenzivne :grinning:
a co vy nove? emjee? kedy to mas ten uzv? pohlavie prezradis? :wink:
17. sep 2008 o 22:38  • Odpovedz
uzv mam buduci tyzden klasicky na antolskej (cize beziaci pas) a ten druhy v pruskom az 16.10
17. sep 2008 o 22:44  • Odpovedz
a das si povedat pohlavie? ak natrafis na dobreho dr tak ti poukzuje a porozprava sa s tebou :wink:
17. sep 2008 o 22:47  • Odpovedz
ano, ak sa krpcatko ukaze :slight_smile:
17. sep 2008 o 22:47  • Odpovedz
tak sa budeme tesit :grinning:
takze bobovci cakaju este prekvapko kedze sa im mimi otocilo chrbtom :grinning: a ide mi asi zaplava mailov od Boba, idem uradovat tam :grinning: :dizzy_face:
17. sep 2008 o 22:53  • Odpovedz
kocky vam museli od posledneho stretka riadne narast bruska:slight_smile:)

ozaj az budem mat dakedy v oktobri svadobny album tak dame spicha hej?
17. sep 2008 o 23:16  • Odpovedz
no mam pocit ze u mna sa neaky ten rapidny narast ani velmi nekonal od posledneho stretka :grinning: :grinning: :grinning: ja som sa nafufkla na zaciatku a zatial sa drzim :grinning: :grinning: :grinning:
tak snad sa udeje v sobotu velke hviezdne fotenie a potom vam ukazem aj brusko :grinning:
17. sep 2008 o 23:32  • Odpovedz
18. sep 2008 o 08:56  • Odpovedz
krista, taketo otazky treba supnut do temy co s touto temou a albumom:slight_smile:))

no a k otazke, na podobne veci sluzi IP a nie forum, preto zakladatelke treba napisat IP s tym nech napise mamicke toho babatka postu a nech nezaklada koli tomu temu, temu samotnu vymaz:slight_smile:)

prajem zdarny den v adminovani :wink:
18. sep 2008 o 09:13  • Odpovedz
Anaxamon díky, příště to dám do správného tématu :slight_smile:
18. sep 2008 o 09:25  • Odpovedz
inak krista pozeram na pocet tvojich prispevkov, a to ti poviem ze ani jedna z nas na teba nema aj ked sme skoro vsetky rovnako dlho registrovane :grinning: :grinning:
18. sep 2008 o 10:18  • Odpovedz
Anaxamon :sweat_smile: to víš, byla jsem v těhotenství na neschopence a nebýt koníka tak jsem umřela na nudu :grinning:
18. sep 2008 o 13:00  • Odpovedz
a teraz mas uz ake velke babo? lebo ja to cez svadbu nevidim, vidim len kedy si mala svadbu a nechce sa mi prehlasovat:slight_smile:))

este stale si na materskej?

nech sa trochu spozname:slight_smile:)
18. sep 2008 o 14:55  • Odpovedz
Anax naší dceři - Kristýnce je půl roku, mateřskou nebo-li rodičák mám na tři roky, ale do tý doby bychom rádi ještě jednoho sourozence, tak si na ní asi pobydu dýl, když se podaří :slight_smile: a pak už bych chtěla na stálo do nějaký práce, abych jim nemusela utíkat na MD :grinning:

A co vy plánujete miminko a nějaké líbánky budou? :slight_smile:

Jinak moje jméno je Tereza :slight_smile: Všichni si myslí že jsem Kristýna podle nicku, ale já ten nick volila podle toho že se mi to jméno líbí :slight_smile: Ale slyšim na všechno takže bez obav :grinning:
18. sep 2008 o 15:35  • Odpovedz
ty brdo, nabuduce musime brat za admina nejaku martinu a petru :grinning:

totiz tu mame 3 zuzany - anax, zuz a made a teraz aj dve terezie - krista ikke :grinning:

anax moje brusko nejak nerastie, teda rastie, ale stale vyzeram viac tucna ako tehotna, stale nosim netehugate a este aspon mesiac budem, mam tam este dobre 3-4 centi rezervy :grinning: hlavne ze tehu gate mam uz dva tyzdne v skrini, dokonca viacero :grinning:
18. sep 2008 o 16:22  • Odpovedz
autor
jeeej, terezka :dizzy_face:
inak emjee, vies, kedy je v kalendari terezy? :grinning: :grinning:
18. sep 2008 o 16:26  • Odpovedz
Jééé tak to jsem vůbec nevěděla, že tu máte takovou shodu jmen :grinning:

Emjee a co prcek, už kope? :slight_smile: A necháte si říct pohlaví? :slight_smile: (možná to někde padlo, nedočítala jsem staré příspěvky, tak se kdyžtak omlouvám :slight_smile:)
18. sep 2008 o 16:27  • Odpovedz
Ikke a je to stejný v ČR i SR? :sweat_smile:
18. sep 2008 o 16:27  • Odpovedz
autor
krista, pokial viem, tak ano
18. sep 2008 o 16:28  • Odpovedz
Ikke a můžu se zeptat kde bydlíš? :slight_smile: (když je v profilu zahraničí :slight_smile:)
18. sep 2008 o 16:30  • Odpovedz
ikke zeby na vyrocie svadby mojej :grinning: viem, mena v nasom kalendari ovladam celkom slusne :grinning:

krista nekope, teda mozno kope a len necitim, mozno su to stale len creva (o tehotenskej zapche sa u mna neda zatial absolutne hovorit a ani mi nechyba :grinning:), pohlavie, ak sa krpcatko ukaze, budeme vediet buduci tyzden
18. sep 2008 o 16:30  • Odpovedz
autor
byvam v Holandsku, cca 20 km od nemeckych hranic (to aby bolo jasne, ze ziaden amsterdam) :wink:

no, nabuduce emjee napise na Hladame novu adminku, podmienka c. 1: petru alebo martinu
18. sep 2008 o 16:36  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.