• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
ozaj, keby nieco, dnes tu budem uz len necelu pol hod. a potom si beriem dovolenku a idem sa smazit :sunglasses: mozno sem vecer este zabrdnem, no nie je to este iste ci sa mi bude chciet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2009 o 11:48  • Odpovedz
este k tym albumom na MK - nechapem ako si niekto moze dat na net fotku u ultarzvuku s kompeltnym menom, priezviskom a rodnym cislom :zipper_mouth:
23. júl 2009 o 11:50  • Odpovedz
hej to bol taky dohovor v ramci zartovania aj ked my vieme ze ona to dobre mysli ale obaja sme si povedali ze nas uz pretvarka nebavi a nebudeme jej gratulovat k niecomu o com sama prehlasila urcite veci...akoze dakujem pekne blahozelat osobe co vyhlasuje ze keby neotehotnela tak sa s nim rozide a aj napriek tomu ze potratila svadba bola...tak nech si ujasi veci a vobec vsetko okolo..bolo preslo...nech sa maju radi..:slight_smile:))

jani ja ked najdem nejaku na konikovi co ma meno a cislo v utz tak je poslem ip len taku priatelsku ze by bolo lepsie keby si to zabielila lebo su to osobne udaje a daju sa lahko zneuzit..

ja by som dneska na slnku nevydrzala, som celkom rada dneska v kancli bo mame so sefkou klimu ale ked musim vyjst vonku na chodbu to uz take vesele nie je...a vooobec sa netesim na presun v mhd, aj ked dneska idem najskor do avionu az potom domov ale aj tak urcite zas vytopim nejaky spek :grinning: :grinning:
23. júl 2009 o 11:54  • Odpovedz
autor
baby, navrhujem, ked najdete takyto album, poslite dotycnej autorke link na tuto temu:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=18482
(aj ked zaciatok tej temy spred 3 rokov je taky, ze pohodicka, co by si kto bral z tychto stranok, ale dalej to myslim pokracuje inak...)

ja mam problem dat si na MK vobec fotky z ultrazvuku, pride mi to dost intimne, to uz radsej by som dala na net rontgen zlomenej nohy... :sweat_smile:
23. júl 2009 o 13:13  • Odpovedz
z tohto som dneska pri obede aj slzicku vypustila od srandy..jaka dovolenka pre ministra :grinning: :grinning:

http://www.sme.sk/c/4952839/minister-becik-zobudza-rolnikov-z-voza.html

ale zas paci sa mi to ze sa "chlapec" na take vybral
29. júl 2009 o 12:09  • Odpovedz
ze mu to tak napadlo :grinning: :grinning:

no idem od vas na dnes, idem zas na kupko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz
kedze takmer vsetky adminky dovolenkuju, tak mi to tu pripada ako keby som si pisala sama pre seba :grinning: :grinning: v adminclube vsade svietia najaktualnejsie prispevky odomna, na MK v ciernej listine stopnutych inzeratov to tiez vyzera ako "one (wo)man show :grinning: :grinning:
Ale sak aj ja pojdem na dovolenku dakedy koncom oktobra, tak si odo mna oddychnete :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz
my sme uz boli tak tu trcim denodenne :sweat_smile:
29. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz
danu - a nechystate sa este niekam? mna toto leto drzia pri zivote pol dna dovolenky, ked si odbehnem na kupko, inak by mi asi preplo, ze je tak pekne a ja som zavreta v kancelarii, no a cez weekend je furt skarede :angry: .... dnes som bola s drahym na kupalisku poobede a zajtra pojdem zas, ale kedze drahy nepojde, pojdem s kolegami :slight_smile: tak takto po veceroch ked nic nie je v TV checkujem stranky aby som potom cez den nemala toho vela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz
ahoj holky, zdravím!
jak se máte? užíváte si léto a tento týden i hezký počasí?

já ne, protože jsem pořád v práci. ale nestěžuju si (jen malinko), z práce jsem nadšená, hrozně mě to baví, lidi jsou tam super, podmínky super... no mám radost, že mě z tý předešlý vyhodili :grinning:
29. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz
ahoj karkul :slight_smile: uz som pisala, ze tento tyzden si pocasie uzivam - dnes poobede som bola na kupalisku a zajtra idem opat :sunglasses:

vsetko zle, je na nieco dobre... ja som mala 3 mes. hlavu v smutku, ze ma z predchadzajucej prace vyhodili, ale uz takmer 4mes. som uplne stastna, ze ma vyhodili :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 22:52  • Odpovedz
janocka drahy bude amt este tyzden dovolenku ale to budeme behat len tak jednodnovky :confounded: aspon sa budeme chodit kupat, chcela by som ist do pratru, marchenparku uvidime
29. júl 2009 o 23:49  • Odpovedz
ja nedovolenkujem este, ake chystame sa...ja tu aj sedim aj by som upratovala ale mame v robote obmedzenia na stranky napr. mi nefunguje admin club a zoznam vsetkych tem, fungujem mi len konktrola nickov....tak aspon ked mozem sa pospacirovat po stranke upracem svadobne albumy, nejake temy na ktore nie je treba admin club a to je tak vsetko...doma moc nestiham...bud chodim domov velmi neskoro a to som uz unavena zapinat pc alebo mam doma manzela a to zas nemam chut pc zapinat :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 07:49  • Odpovedz
danu - aj ja by som chcela ist do pratru, len musim zohnat niekoho, kto sa bude so mnou kolotocovat, lebo moj drahy nie je kolotocovy typ.... raz som s nim bola na takej malej husenkovej drahe a ja som sa rozculovala, ze to nic nie je, ze je to o nicom, slabota a on chudak cely zeleny :grinning: ja som taky typ, ze cim blaznivejsi kolotoc, tym lepsie :grinning: :grinning:
a marchenark nepoznam :sweat_smile:
kupat sa chodievam do Brucku, je to tam super :wink:

anax - a to je natrvalo, ci nevies? ja ked pridem domov, zapnem PC a zo zvedavosti vzdy nakuknem, ze co noveho na strankach.... a potom sa hodiny zas neodlepim :confused:
30. júl 2009 o 09:03  • Odpovedz
jani v robote to mame natrvalo, teda kym dakto zas na daco nove nedojde...mame tu ten keiro firewall a ten niektore stranky proste nezobrazi alebo ich sekne v polovici....co som zacula tak obmedzuje stranku kde najde za sebou tri x ale urcite tam budu aj ine kriteria...

ja som dneska zratala kolko by sme potrebovali prachov na nasu okruznu jazdu slovenskom a vychadza mi to tak na 600 euracov a to som nejako moc nerozhadzovala...no ked to oznamim muzovi asik nebude nadesny moc :rolling_eyes:
30. júl 2009 o 09:19  • Odpovedz
anax - no to je dost.... ale tak predpokladam, ze najvacsie naklady tvori benzin (nafta) a kde vsade by ste sa chceli zastavit?
30. júl 2009 o 09:52  • Odpovedz
nie jani to som tam este ani nezaratala, to je ubytko,strava a navsteva hradov a kupalist a inych pamatihodnosti...chcema ist okolo slovenska spodom, cez kosice,potom vrch orava a spat cez trencin...proste ked este aj bezin naratam tak aj cela tisicka...tak neviem neviem kde napokon bude nasa dovolenka.... :rolling_eyes:
30. júl 2009 o 10:05  • Odpovedz
fuha, tak za tisicku sa da najst aj daky lastminute zohnat.... riadna palka teda
30. júl 2009 o 10:52  • Odpovedz
sak to ze da a za dalsie ani nemame tolko nasporene, takze to vidim nanejaky pobyt na orave plus nejake vyjazdy z pezinka do sirsieho okolia ako jednodnove vylety :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 11:16  • Odpovedz
janocka prepac , musim sa smiat ze manzel cely zeleny a ty ze to nic nie je :grinning:
30. júl 2009 o 13:05  • Odpovedz
danu - v pohodeee, aj ja sa z toho smejem :grinning: on je z nas dvoch ta citlivejsia povaha, on sa boji vysok a z kolotocov mu je zle.... predvcerom som mala doma vecer mensi kolaps - trosku som odpadla - a on hned ma chcel zaviest na pohotovost, ze co ak mi nieco je. A ja ked som prisla k sebe, som mavla rukou, ze to je v pohode. Aby bol pokojny, sla som na komplexne vysetrenie dnes a prisli na to, ze som uplne zdrava :grinning: ja mavam dost nizky tlak, bola som vycerpana z hodinovej jazdy na koni, tak to moje telo nezvladlo
30. júl 2009 o 22:00  • Odpovedz
my sme boli v sobotu v topolciankach na svadbe a v pondelok v bojnickej zoo :slight_smile: a je po dovolenke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz
janocka bodaj by sa nebal, ked si len tak odpadnes :confused: ale aspon vies ze si zdrava :wink:
30. júl 2009 o 22:18  • Odpovedz
emjee - a ako sa vam pacilo v bojnickej zoo?
30. júl 2009 o 22:23  • Odpovedz
celkom slusne, oproti blavackej stokrat lepsie, ale zase s prahou, viednou a budapestou sa to porovnavat neda
a dorazili ma v jednom stanku, ked o 15.30 z ponukanych jedal nemali nic co sme chceli jest (kuracie krokety - to by som pochopila, ze nemaju, aj fazulovu polievku, ale ze nemali ani hambrugery :stuck_out_tongue_closed_eyes:), tak sme sli do ineho stanku
30. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz
emjee - ja som bola zatial iba 2x v blavackej a milionkrat v bojnickej a ta bojnicka sa mi zda lepsia - jedna z mala veci, co je na bojniciach lepsie ako na BA :grinning: fuha, ten stanok, to je otras, ale tak neprekvapuje ma to :sweat_smile: v inych zoo som este nebola, ale velmi chcem ist
30. júl 2009 o 22:47  • Odpovedz
tak vieden, budapest aj praha sa urcite oplati vidiet zoo :slight_smile:
30. júl 2009 o 22:53  • Odpovedz
tak ak bude pekna jesen, viem kam pojdem :grinning: leto uz mame full :sweat_smile:
30. júl 2009 o 23:00  • Odpovedz
Dnes sa trochu ochladilo, zamracilo a uz neviem co skor, uzivatelky sa asi rozhodli, ze ma znicia :grinning: bud furt zakladaju duplicitne temy, kseftuju v bazare na MS alebo mi stale niekto pise Ip.... dnes asi nepresli 2 min. bez toho, aby som nemala novu postu :sweat_smile: dufam, ze kym sa vsetky povraciate z dovoleniek, tak uz bude stale len pekne, teplo, jasno a vsetci budu vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2009 o 15:18  • Odpovedz
no skoncili mi "kludne casy", matej sa od vcera prevracia z chrbatika na brusko a nejakym zvlastnym sposobom sa premiestnuje (ani lezenie, ani plazenie, proste uplne nenapadne je chvilu tu a hned zase inde :grinning:)
2. aug 2009 o 19:10  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.