• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
my sme stale u nasich, je tu super konecne uz aj net som rozchodila :grinning:

uz nastastie mam aj afto, je vysnivane cierne, ked sa k tomu odstanem pofotim :wink: :wink: len este s nim pojde ujo na prepis do BA na mna dorobia par drobnosti co mi v nom este chyba a snad v sobotu ho budem mat aj ked este parkovacie senzory budu mesiac chybat ale dorobia ich potom :wink:
tiez sa potom chystam do Bojnic do zoo, lebo do BA uz nikdy viac...... :grinning:
sa majte idem zalahnut :wink: :wink:
2. aug 2009 o 22:51  • Odpovedz
emjee - mozno ma Matej daky teleport na kratke vzdialenosti :grinning: :grinning:

zuz - a ake mas auto? Sa mi zda, ze ste s anax spominali Citroen C4 picaso, no nie som si ista :sweat_smile:
3. aug 2009 o 10:45  • Odpovedz
jani, to picasso je iba mojim snom, to by bolo o min sto tisic viac ako pezotik 307sw, ktory budem mat :wink: bude cierny a uz sa neviem dockat :grinning: ved hodim niekam foto aj ked neviem kam, teda na fc urcite ale tam to budu moct vidiet iba priatelia co mam :wink:
3. aug 2009 o 12:15  • Odpovedz
som myslela, ze 307SW nebude, ked nemaju elektricke otvaranie okien.... tak ti, co ta maju na FB medzi priatelmi nech potom zreferuju ake je auto.... pripadne k nemu postav dieta a moze to ist aj na konika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2009 o 13:23  • Odpovedz
no my nasli teraz sw ktore ma tie elektricke ovladanie vsetkych okien, plus ma aj nvigaciu a omnoho viac ako malo to prve co som nakoniec nevzala, len je aj trosku drahsie :wink:
3. aug 2009 o 15:53  • Odpovedz
sw je vacsie, tak to je lepsie :slight_smile: a elektricke okna aj vzadu su dobra vec a navigacia je uuuplne ze super :slight_smile: ja by som si bez navigacie uz nevedela predstavit zivot, kedze z map sa nevyznam :grinning: som sa minuly rok vychytila sama vlakom do Brucku na kupko (predtym som tam nikdy nebola) a nebyt GPS, bludila by som tam doteraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2009 o 16:32  • Odpovedz
ja navigaciu akosi nepotrebujem a neviem ci ju vyuzijem ale snad ju nedam koli tomu odinstalovat :grinning: ma to aj cd na mp3 a menic na 6cd :grinning: a
3. aug 2009 o 17:31  • Odpovedz
zuzi - tak to je super, ze mas take orientacne zmysly, ze nepotrebujes navigaciu :slight_smile: menic na CD by som uvitala aj v nasom aute, aby som sa nemusela na menic večne hrat ja :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 21:20  • Odpovedz
hech zuzi ty sa vyvalujes konecnena dovolenke a este ti aj afto spravia..no kto sa ma lepsie :grinning: :grinning: :grinning:

inak ja tu cez pracovnu dobu uz moc nepachnem, zacali nam kontrolovat navstevovanost stranok takze nebudem riskovat kym sa to neutrasie....dakedy si vravim zeby som mala to tehotenstvo urychlita zdekovat sa ale potom si zas poviem ze dajako vydrzim :rolling_eyes:
4. aug 2009 o 07:34  • Odpovedz
anax - no teda, tak to je drsne toto.... keby sa toto dialo v mojich predchadzajucich 2 zamestnaniach, asi by som dobre nedopadla, lebo tak ja si musim niekolkokrat denne pozriet sme.sk , skontrolovat sukromne maily, poziret co noveho v mobilnom svete a taaak :slight_smile:
4. aug 2009 o 09:49  • Odpovedz
to inak tiez nechapem tie obmedzenia a kontrolovania, zabijanie casu... podla mna ak si ludia spravia svoju robotu nech si internetuju pokial je to pausal a neplati sa za prenesene data :grinning:

jaj a zuzi ( anax) tak aj keby som nebola na dofci tak si to afto sama nerobim , lebo uz ani to najjednoduchsie vymena oleja by nedopadla dobre :grinning: :dizzy_face:

skoda ze dnes tak prsi a nemozem uradovat z dvora :zipper_mouth:
4. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz
sak prave clovek si robotu spravi ked ju ma ved inak by to ako bolo...pre mna je net a preklikavanie sa pomedzi to co musim v robote stihnut taky relax..ale hold asik uz ani relax nemozem mat... :confounded:

zuzi no sak tak nejako som to myslela ze to mas vsetko naraz aj dovcu aj afto..super:slight_smile:)))
4. aug 2009 o 10:49  • Odpovedz
proste clovek potrebuje aj pauzu chvilu, aj na ine myslienky prist a myslim si, ze je lepsie, ked si precita na nete napr. noviny ako ma sediet so zalozenymi rukami a cumiet do blba.... jaaaaj, to su vymysly toto.... za chvilu prikazu kedy mate chodit na WC... nie? :confounded:
4. aug 2009 o 11:22  • Odpovedz
jani no vsetko je mozne :rolling_eyes:
4. aug 2009 o 14:16  • Odpovedz
anax - som pozerala, ze na ICQ nie si, tak sa ta teda spytam tu..... myslis, ze bude shaarka velmi zurit, ked jej vymazem temy co zalozila na MS, MK, MSt? - Peter Fiala - klamár a dlžník, pomôžte pri pátraní, spojte sa s ostanými poškodenými!
akoze aby bolo jasne - to som si nevymyslela ja, ze to treba vymazat :confused:
5. aug 2009 o 14:25  • Odpovedz
jak znám tu uživatelku, tak bude oheň na střeše :grinning:
co provedla?
5. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz
karkul - no ohen bude aj na streche, aj na konikovi, aj na svadbe :grinning: nie ze by nieco vyviedla, iba zalozila temyi o tom, ako pozicala peniaze clovekovi a ten ich nevratil a nezaplatil jej manzelovi peniaze za pracu, kt. prenho robil..... a podla mna sa jej nebude pacit ani dovod, kt. som napisala do zmenovnika, lebo je tu kopec tem, kt. nesuvisia so zameranim stranky.... ale tak mne bolo povedane, ze mam dat taky dovod..... heh, vecer si asi radsej Ip citat nebudem :sweat_smile:
5. aug 2009 o 15:14  • Odpovedz
:grinning:
co provedla jsem myslela, proč jí jako byly (neoficiálně) ty témata smazaný? přece je tu spousta témat, že někdo někomu něco provedl, a ten podvedený se chce vykecat a tak.
nebo jako jmenovala konkrétního člověka, takže v rámci nepomlouvání se to radši smazalo?
taky teda nechápu, proč to založila na všech stránkách.
5. aug 2009 o 15:26  • Odpovedz
ona dala komplet meno, priezvisko, nazov firmy a aj fotku :sweat_smile: takze presne tak, bolo to radsej zmazane kym si to nevsimne ten clovek.... dnes si to vsimli viaceri ludia a musela som citat maily typu, ako by sme sa citili my (admini) keby niekto takto pisal konkretne o nas, preco sme my dovolili aby taka tema vznikla, preco ma ta tema podporu adminov a taaaaak
5. aug 2009 o 16:16  • Odpovedz
no jani kedze si ich uz zmazala tak neni co pisat, ale osobne by som ich nebola mazala ale ako vidim vyssie zaujmy :grinning: :grinning: :grinning: to je tak ked clovek uz musi sudit aj z pohladu ineho nez toho vlastneho... :pensive:

inak aj semka zajdem len na chvilku ked som v robote, kym to neprehrmi s tou kontrolou nejdem provokovat :sweat_smile:
5. aug 2009 o 18:14  • Odpovedz
pozeram ze sa tu uz ani nema kto riadne vykecavat :confounded:
10. aug 2009 o 19:36  • Odpovedz
anax - ja by som sa aj, ale jaksi nestiham.... sme zas spustili novy reklamny system - tentokrat na MS a BRMS - to iste ako je na konikoch a na strechach a nasi firemni zakaznici su tak isto hlupi ako nase uzivatelky - niektore.... Proste neprecitaju si a vypytuju sa - co, kde, ako, preco, za kolko, na kolko..... Alebo niektori hned volaju a pytaju sa to iste, co je aj na stranke :rolling_eyes: tak som zaneprazdnena dost
10. aug 2009 o 22:56  • Odpovedz
som si prave vsimla, ze krista uz za mesiac a tyzden rodi - jeeeejda, ako rychlo to ubehlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2009 o 10:09  • Odpovedz
a ja by som rada viac adminovala ale v robote sa teraz vazne neodvazujem byt na nete dlhsie nez desat minut v kuse a doma nie vzdy mi vyjde cas si zapnut notasik, ak to pojde dalej neviem ci nebudem musiet ostat len klasickou uzivatelkou alebo nejakym ehm tichym adminom :rolling_eyes:
11. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz
vafte, hlasim ze som doma aj s detmi a aj aftom, no nic ale musim sa im venovat a poprat, alke od septembra budem fakt volnejsia ked hanka bude v skolke
11. aug 2009 o 11:04  • Odpovedz
anax - dufam, ze v praci buzeracia coskoro pominie :wink: to teraz nemozes byt ani na icq? lebo som ta tam uz dllllho nevidela.... ja aj doma zapinam svoje mečiatko (Mac) lebo drahy ma stale vela prace, tak po veceroch vkuse cosi pise, alebo ide na 2 - 3 dni obehavat dake veci na stredne SK, tak som sama doma a ked nemam co na praci, tak mi neda nepozriet sa na stranky :sweat_smile:
neeee, nebud klasickou uzivatelkou, aj ak nemas cas, nechaj si admin prava, ved ktovie co bude.... a pracu sa menit nechystas? ako dlho tam vlastne robis? alebo len v ramci colneho riaditelstva by sa ti posunut niekam nedalo?

zuz - a auto poslucha? hanka sa uz tesi do skolky? :wink:
11. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz
jani buzeracia nepominie to som si ista a zas az tak mi to uz nevadi da sa na to zvyknut...nie nechystam sa menit a ani v ramci cr sa nechystam, lebo za colnicku nepojdem ani keby mi ponukali neviem co :grinning:

a nechodim ani na icq ked som v robote iba na par minut vzdy kuknem ci nemam nejaky odkaz a idem het...

zuzi takze uz dokonca prazdnin si v ba ci este planujes ist do mocenku?
11. aug 2009 o 12:10  • Odpovedz
jani, no este musi, vsak zatial ma doviezlo domov, dnes muza do prace sme odviezli :grinning: ale je krasneeeee :grinning:

zuzi, no jeden nikdy nevie a hlavne teraz ked mam svoje afticko :grinning: planujem navstevu zoo v bojniciach, len musim niekoho este ukecat :grinning:

no nic posluchajte sa Zuzi oslav meninky a sad niekedy budme mat cas sa vam venovat plnohodnotne a aj strankam :wink:
11. aug 2009 o 13:28  • Odpovedz
ozaj, vsetko najlepsie Zuzky :wink:

anax - tak byt colnickou, to nie je bohvieco, chodit v uniforme... to radsej strpiet buzeraciu asi
11. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz
jeej dakujem:slight_smile:)) budeme v robote mat male mecheche opol tretej..aspon kym nam aj take nezatrhnu :grinning: :grinning:

sak to jani ale nie je to o uniforme ale o obmedzeniach co maju uniformovani v beznom zivote, napr. nesmu mat zivnost, musia byt stopro bezuhonni teda ked by napr. mali nehodu hned je ze colnik zrazil cyklistu a podobne dristy co mne nechybaju k zivotu ani omylom, radsej budem mat o pat dni menej dovolenky ale pokojny zivot a nikto ma netrapi sprostostami :grinning:
11. aug 2009 o 13:59  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.