• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
no já jsem dnes nebyla v práci, protože mi celý víkend nebylo nic moc, v neděli jsem měla trochu zvýšenou teplotu a dneska ráno jsem zvracela. navíc bych to měla dostat, takže mě tak divně pobolívá břicho. ale fakt divně. tak nevim :unamused:
no ale chtěla jsem říct, že jak mi bylo zle, tak jsem skoro celý den prospala, tak se mi teď nechce :sweat_smile:
5. okt 2009 o 23:55  • Odpovedz
mne tiez nie je nic moc.... v piatok som sa citila akoby na mna cosi liezlo, v sobotu tiez, v nedelu to preslo a dnes sa zas citim pod psa, aj ked teplotu mam podpriemernu na moje pomery (bezne ked som zdrava mam teplou okolo 36,6) - iba 35,9 :sweat_smile: ak ma to ma skolit tak dufam, ze tento tyzden a nie buduci :confounded:

karkul to co opisujes, nie su nahodou tehotenske priznaky? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. okt 2009 o 00:09  • Odpovedz
jani nestraš! :grinning:
ale abych byla upřímná, tak mě to dost vyděsilo, takže jsem si odpo udělala test a byl negativní.
nevim, jak moc se na ten výsledek můžu spoléhat, dělala jsem ho odpo (ale zase jsem celý den spala, takže to možná nehraje až takovou roli) a navíc jsem ještě před ms, tzn. myslim, že je ještě na testování brzo.
ale jinak mám spíš příznaky jako před ms. spíš nějaká střevní chřipka, nebo jsem něco špatnýho snědla.
6. okt 2009 o 00:11  • Odpovedz
som nevedela, ze testy sa maju robit rano.... som myslela, ze to je jedno kedy :grinning:

co mame ist na tu dovolenku 17. - 27. okt., tak minuly tyzden prisiel letovy plan e-mailom a drahy si vsimol, ze odlet je naplanovany na 01. 11., tak som sa potesila, ze si predlzime dovolenku, no on vystresovany, ze co ak budeme bez ubytka (ja na to, ze super, bude sranda :grinning: ) hned volal na hotline cestovky a oni mu povedali, ze to je daka chyba.... tak dnes prisiel novy plan a vraciame sa teda uz 27. 10..... som sa na chvilu tesila, ze namiesto 10 dni bude veget 14 dni :sunglasses:
6. okt 2009 o 00:18  • Odpovedz
jé, jani, my letíme 18. :slight_smile: ale vracíme se už ve středu, což je 21. letíme jen na 4 dny do budapešti. ale do konce týdne máme ještě oba volno.
letos mám jen malou dovolenou, jsme bez peněz.

tak já jsem spíš jako tvůj drahý, já bych byla vynervovaná, kde budeme bydlet a tak. a ty z toho máš ještě legraci :grinning:
to už je ta kuba? ježiš, to ti tak závidim!!!!

ad testy - já se v tom taky extra nevyznám (my dvě jsme fakt odbornice :grinning:), ale myslim, že z ranní moči je to nejlepší. však i odběry u doktora se dělají ráno (jak moč, tak i krev - na lačno). asi že tam máš po noci nejvyšší koncentraci všeho, co chtějí zkoumat :grinning:
6. okt 2009 o 00:24  • Odpovedz
no tak to som zvedava co bude na svadobnych strankach, ked tu ani jedna nebudeme :grinning: ale tak pevne verim, ze tento tyzd. uz bude bob normalne v praci a vyblafnem nanho komu ma dat admin prava a verim, ze domca (domika007) a majka (ooo) to zvladnu :slight_smile:

do aprila tohto roku som o tehotenstve nevedela nic, nevedela som, ze termin porodu sa rata od poslednej MS co prisla, myslela som, ze sa to rata od prvej MS, co neprisla :grinning: modrykonik je super vec, dnes (vcera) som sa dozvedela, ze moja gynekologicka je tehotna, ze niekedy v novembri ma rodit.... tak sa chcem zajt. objednat na preventivku, aby som ju este stihla :grinning:

ja som taky dobrodruzny, adrenalinovy tvor, on je taky pokojny, bez neadrinalinovy.... napr. ked som isla skakat bungee, bol vystresovanejsi ako ja :grinning: :grinning:

ano, ano, takto o 2 tzyd. budeme mat po 2 dnovom vylete v havane a budeme sa vyvalovat vo Varadere.... este nikdy som nebola v exotike, tak tesiiim :slight_smile:
6. okt 2009 o 00:33  • Odpovedz
na dnes (akoze za vcera :grinning:) balim, takze dobruuuuuuuuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. okt 2009 o 00:34  • Odpovedz
Tak to teda Domce a Ooo preju hodne nervu :sweat_smile: :grinning: Ja bych do beremka nesla. Nakonec konik neni tak strasny :grinning: A strecha je pohoda, i kdyz porad jeste nejsem zbehla v tematech. Sice mi dosla IP, ze bych tema Obvodove mury mela prejmenovat na Obvodove steny, ze ne vsichni rozumi, ale to je malickost :grinning: A neudelala jsem to :grinning:

Jani, ty letis na Kubu, teda to se mas :dizzy_face: Hned bych letela taky :wink:
6. okt 2009 o 17:23  • Odpovedz
Markét cože? Ty jsi těhu? Tak to obbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrr gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dáš si to do profilu na MK? :slight_smile:
Tady jsou všichni těhotný nebo maji děti, co vy na to Jani, Anax a Karkul kdy nás doženete? :grinning:
6. okt 2009 o 17:55  • Odpovedz
Jéé teď dočítám a možná se nám rýsuje další těhule jo? :grinning:

Jo testy je nejlepší dělat z ranní moči, ale já osobně jsem si první test při těhu s Kristý dělala odpoledne a vyběhly mi pořádný tlustice, důležitý je ten test dělat až při zpoždění nebo okolo očekávané MS, ne dřív a pak se dá výsledek považovat za objektivní, ale ne vždy, jsou i vzácné vyjímky kdy se zpozdila ovu třeba, ale to už zabíhám moc do podrobností :grinning:
6. okt 2009 o 17:57  • Odpovedz
autor
...najhorsie je ten ranny moc "nasetrit", aspon teda ja som v case testovania uz chodila na wc 2x za noc :grinning:
6. okt 2009 o 18:07  • Odpovedz
Jo, Terez, jsem ve 14tt, ale do profilu si to davat nebudu, z povercivosti :wink: Uz jsem se bohuzel na koni setkala s ruznyma "prejicima," co mi byly schopne napsat, ze takova krava jako ja neotehotni nikdy a kdyz jo, tak potrati, takze fakt nebudu radsi drazdit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Testovat z ranni moci je lepsi, ale ja poprve testovala z ranni, jako spatna konikarka tam nic nevykoukala a test vyhodila, za dva dny volala sestricka, ze krev je pozitivni, tak jsem testovala z odpoledni a carka tam byla :slight_smile:
6. okt 2009 o 18:21  • Odpovedz
market - noooo, ja som bola najdalej na juhu Talianska (alebo je dalej juh Francuzska? :sweat_smile: ) tak teraz sa tesim ako besna.... tiez som sa uz parkrat stretla s tym, co pisies, ze jedna uzivatelka priala druhej aby potratila.... strasneeee :frowning2:

krista - no ja tomu nechavam volny priebeh, takze uvidime co bude ako bude :grinning:

inak, nechapem, som sa rano bala otvorit e-mail, ze kolko nervoznych uzivateliek bude nervacit, ze im nejde konik, no kupodivu som za cely den dostala mailom iba 2 otazky, ze ci sa nieco deje :grinning: par uzivateliek sa ma cez facebook chat pytalo, ze ci je nieco so strankami alebo im stranky zablokovali v praci :grinning: :grinning:
6. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz
a jednou z nich jsem byla já :grinning: :grinning:
jsem měla včera normálně strach, že mě blokli v práci.

těhule asi nejsem, dělala jsem si včera znova test (zase teda odpoledne, ale už jsem to měla včera dostat) a je úplně čistě bílý až na kontrolní čárku. tak myslim, že kdybych byla, už by tam byl aspoň stín nebo něco.
7. okt 2009 o 08:21  • Odpovedz
Ano, taky jsem se vyptavala na FB... :grinning: Kdyz to svadi, kdyz je Janocka u zdroje :grinning:

Kajo, tak fajn, tak nejsi, ja nesnasim to davani falesnych nadeji, aby ta konfrontace s realitou bolela jeste vic :rolling_eyes:
7. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz
nepochopim: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=113692 - v nazve temy pise o nevestach zo SR, v prispevku kladie doraz na to, ze si chce pisat so slovenkami, no aj tak da temu ako čsfr :sweat_smile:
7. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz
Jani já ti chtěla taky psát na FB a pak jsem si říkala, že nebudu prudit :sweat_smile: navíc jsem se to dočetla v info z mojasvadba.sk :slight_smile:

Markét no to snad ne, že někdo takovej taky je - nepřející! :angry: Jako viděla jsem toho hodně ale co je moc, to je moc, mojí kamarádce tady taky jedna slepice napsala do IP, že jí přeje hnusnej porod a takovýhle věci :rolling_eyes:

Jinak Jani držím teda palečky a doufám, že se pochlubíš hned až najdeš // :slight_smile:
A ten link - to je právě jedna z takových co si chcou pokecat jen ze slovenkama, ale chtějí aby to češky viděly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2009 o 11:49  • Odpovedz
Karkul a ty jsi chtěla být těhu nebo ne? :grinning:
7. okt 2009 o 11:49  • Odpovedz
fajn, ze to bolo na FB napisane, lebo som dostala iba 2 e-maily!! myslim, ze baby sa uz poznaju, tak jedna si to precitala, napisala to druhej, druha tretej.... a v pondelok mala MS na FB 51 fanusikov a dnes ma 74.... asi si baby oznamili, ze tam su vsetky info....

nooo, moje telo sa musi najskor dat dokopy po rokoch lepenia antik. naplasti :grinning:

a dotycna neviem ako chce dosiahnut aby tam prispievali iba slovenky ked to dala ako csfr.... nikde sa neda nastavit: read only (for czech) :grinning:
7. okt 2009 o 12:03  • Odpovedz
nechápu tyhle "přející" ip. kolikrát se mi stalo, že jsem si tu s někým vyměňovala názory, ale nikdy jsem snad nepoužila sprostý slovo a abych někomu psala "chcípni", "potrať", "roď ve velkých bolestech 4 dny", tak to by mě fakt ani nenapadlo. co to jako je?

kristo, tak já to teda řeknu upřímně - ano, zkoušeli jsme to tenhle měsíc poprvé, i když spíše tak ze srandy. prostě buď se to podaří a budeme rádi, nebo ne, budeme zkoušet dál.
koupila jsem si včera na radu mmmk ty dva proužky mamatest, včera jsem ze zvědavosti jeden použila, ale nic. nicméně ms měla přijít zhruba dnes, nepřišla, ani žádné příznaky, že by přijít měla. obvykle mě tak týden předem pobolívají prsa a pár dní předem začnu špinit. teď nic.
a taky mám takový divný pocity v břiše, není mi úplně normálně. cítím se tak divně. ale test absolutně negativní. možná je na něj prostě příliš brzo. mám ještě jeden ten proužek, tak to zkusím tak za týden. jestli to do té doby nedostanu.

ale holky, prosím vás, píšu to jen vám, že jsme to zkoušeli. nikdo to neví a ani nechci, aby to věděl :wink:
7. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz
Kristo, Karkul, ano, ja jsem na konikovi takova velice kontroverzni osoba. Predstavte si, ze na me velice silne priznaky PCO nezabraly bylinky, bylinne preparaty (ani Femigard ne :grinning:), homeopatika, akupunktura, masaze, dovolena a ba dokonce ani "nemyslet" a ze jsem si na druhou stranu slapala po stesti a nesla na umele oplodneni. A co vic! Dokonce jsem od toho ostatni PCO-ckarky, co jim nezabral clomifen, zrazovala nutila je do tech silenych injekci. Pokud se podivate do diskuze PCO - clostil nezabral, co dal?, jsou tam vsecky, krom Surenky, tehotne. Nektere to nemaji nastavene v pasu (Zuzuza, ja). A co jsem si do IP schytala od nekterych, co do te diskuze ani nechodily. Ja se totiz ani netajim nazorem, ze v CR/SK je IVF prilis dostupne. Ze rok to nejde, hura na IVF a pak zenska otehotni pri stimulaci :rolling_eyes: :grinning: Pro doktory je to jen a jen kseft, proc to nedelat.
Omlouvam se za vylev, to na vysvetleni toho, ze nemam album, nemam nastavene pocitadlo tehotenstvi... a patrne radsi mit nebudu :grinning:

Priznavam, ze jsem se taky obcas s nekym pres IP chytla, ale maximalne, co jsem napsala bylo "Zakopni, at spadnes na nos a proberes se!" :sweat_smile: Ale ona s tou bezmoci z nechtene bezdetnosti roste i agrese a vulgarita.
7. okt 2009 o 15:33  • Odpovedz
toto je fakt "bytecek" :sweat_smile:
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=103561 - ze 2400 stop.... myslite, ze je to rozmer obytnej plochy alebo celeho pozemku?

skor bytisko ako bytík by som povedala
7. okt 2009 o 15:36  • Odpovedz
ako tak citam tak sa zda, ze zo sucasnych adminiek jedine ja nie som tehotna/nemam dieta :grinning: potom daj karkul vediet ak bude test pozitivny :dizzy_face:
7. okt 2009 o 15:40  • Odpovedz
Jani, tohle je te stejne autorky dcera
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2197350&vReferer=%2Fphotos%2Fdasha
Amerika 80. let, podle fotek na bidu asi netrpi, ale ten byt je uz vylozene vychloubani. Ona si kdysi desne ztezovala, ze ji holky na koniku zavidi :rolling_eyes:
7. okt 2009 o 16:09  • Odpovedz
tiez sa mi zdalo, ze je to vychvalovanie... nevidila som nikoho kto by pisal kolko ma ich byt/dom metrov stvorcovych.... to, ze album nazvala tak ako nazvala je vyslovene provokacia....

jej dcera sa narodila vtedy ked aj ja (ale s 24r. rozdielom :grinning: )
7. okt 2009 o 16:16  • Odpovedz
autor
na discovery teraz zas bezi serial Toddlers and Tiaras, mne je zle uz len z tych uputaviek...
kto ma zaludok, nech si pozrie
http://tlc.discovery.com/videos/toddlers-tiaras-top-10-controversial-parents/
7. okt 2009 o 16:36  • Odpovedz
Ok, mam udelat album o nasem byte 100qm, dve koupelny, tri pokoje, dva velke balkony, podzemni garaz a venkovni stani? Pravda, v prizemi nemame squash, ale urvane Reky :grinning: A bydlime ve 4. patre bez vytahu :grinning: To bych tam ale samozrejme nenapsala :grinning:

Jaj, chudatko, ty jsi skoro vanocni ditko. Ani se nemusim ptat, jestli te sidi o darky, pac ja jsem narozena 7.12. (predcasne) a stejne cely zivot bylo "A to mas i na Vanoce" :rolling_eyes: Teda rodice, babi a teta to vzdycky respektovali a mela jsem darky extra :slight_smile: Ostatni ne. Segra ma narozky v cervnu, coz je lepsi, ze ma darky prubezne. Ja si musim navzpominat za cely rok, co chci k narozkam a hned pak vymyslet, co chci vlastne na Vanoce :grinning:
7. okt 2009 o 16:36  • Odpovedz
videla som na to uputavku v TV a zhrozila som sa..... mne je z takych rodicov nevolno....

ja keby som urobila album o nasom byte, tak to by vyzeralo, ze robim album o 1 miestnosti (na pomery uzivatelky dasha) - 52m..... jedine, co je na tom byte dobre je na cinzakove pomery velky balkon.... ale ani ten nie je dokonaly, lebo ma systemovu chybu - balkony sa v zavislosti od pocasia hybu, praska nam z toho strop nad oknami, ale podla susedov je to ok, naco opravovat :angry: konecne uz mame balkon zaskleny a v sobotu by ho mali prist aj vykachlickovat, tak o nom mozno urobim album :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

praveze ja nie som chudiatko, aj ked si to vela ludi mysli, vzdy som dostavala darceky aj na narodky, aj na vianoce, vzdy mi aj gratulovali.... nikdy mi nitko nepovedal: to mas aj na vianoce.... praveze ja som bola "vychcana" a ked som chcela nieco hodnotnejsie, povedala som, ze to bude akoze aj na vianoce aj na narod. dokopy... ale to vacsie som vzdy dostala na narodky a na vianoce este dake ine dary :grinning:
7. okt 2009 o 16:51  • Odpovedz
Tak jsme zhledla jen to o tech dvojcatech a je to teda hnus!!!! Neco podobneho jsem videlat ted i v DE telce, ale nevim uz, co to bylo za porad. Proste snad 5-leta holcicka, co predvadi v Milane, foti detske kolekce Armani, nosi vsechny tyhle znackove oblecky atd. Rodice nechali prace a soustredi se na jeji karieru, dokonce uz za honorare te male koupili byt v Milane!!! Otresne!

Kdyz si prohlizim americke baraky a vzdycky rikam, jak je to velke, tak se manzel smeje, ze si mam uvedomit, ze je to vsecko jen z lepenky a jak dojde tornado, maji po tom :sweat_smile: :grinning:
7. okt 2009 o 17:02  • Odpovedz
autor
tak. u nas od dnes vysava uz iba mm... uz druhykrat ma pri vysavani taaak rozboleli krize :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem lahnut pred bednu, dufam, ze nebudu akurat toddlers and tiaras :confused:
7. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.