• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
prave na to koukam. Socialku na ne poslat!!! To je nechutny. Proc delaji z deti takovy kycovity obludy s make-upem???? :confused:
7. okt 2009 o 17:25  • Odpovedz
Já jsem holky taky na každýho přes IP nebyla zrovna příjemná, ale "sahat" někomu na rodinu, děti... to se prostě nedělá a těm dotyčným se to vrátí :wink:

Karkul jéé tak to je paráda, že taky zkoušíte :dizzy_face: No hele jestli si měla vysazenou HA první měsíc tak ono to zpoždění bývá celkem časté, protože ty cykly se rozhodí, těžko říct, jestli byla ovu nebo nebyla, podle toho se to taky odvíjí a klidně mohla být právě dýl a proto test nic neukázal :wink: ale taky nechci dávat nějaké naděje, jen píšu jak to někdy bývá :slight_smile:

Ty jo ten bejvák to je něco :sweat_smile: a kdybych takovej měla, tak to sem tuplem nedám :sweat_smile: měla bych strach, že mě akorát vykradou :sweat_smile:

Ikke šetři se :slight_smile: Jé já koukám že máš v profilu že čekáte chlapečka, já myslela že si to necháte pro sebe, tak jsem ti do profilu ani nekoukala ani jsem neprudila :grinning: tak to gratuluju :dizzy_face:

Markét vy si necháte říct pohlaví? A do profilu si to dáš až porodíš nebo ani tak radši ne? :sweat_smile:
7. okt 2009 o 18:35  • Odpovedz
Kristo, ja ti ani nevim. Tak nejak me vsichni v okoli nahlodali, ze to bude kluk, ze najednou sama nevim, jestli se nechat prekvapit nebo si to nechat rict :sweat_smile: Mne je to tak nejak jedno, po te dobe snazeni jsem bez preferenci :grinning:
7. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz
autor
tak toddlers and tiaras idu nastastie az o deviatej vecer a tusim iba jeden den, zato som vystihla celkom tematicke programy: najprv na Travel channel cestovali po cesku a varili gulas s knedlikmi a zapijali plznou, potom Domcek v prerii, kde akurat mamina rodila a nakoniec este Jon&Kate plus 8, americka rodinka s 8 detmi - dvojcatami a sestorcatami :grinning:
7. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz
mamicky zaujima ma ake velke mate vanicky na kupanie pre drobcov? nasa ikeacka (podla mna jedna z najvacsich ake su momentalne na trhu) ma vnutorne rozmery 65/37cm a M. sa do nej samozrejme uz poriadne nezmesti, otec mi doniesol 30rocnu vanicku s rozmermi 87/42cm :grinning:
7. okt 2009 o 22:39  • Odpovedz
kristo, já HA neberu už asi 7 let, cyklus mám plus mínus dva dny naprosto pravidelný, pár měsíců zpět jsem si měřila bt a ovlulaci jsem měla pokaždé.
nedělám z toho vědu, zatím jsem to nedostala, ani to nevypadá, takže prostě zkusím ještě příští týden test, případně když to nedostanu, tak se objednám na vyšetření, protože je to divný.
nicméně když nebudu těhotná, tak se nehroutím, zkoušeli jsme to první měsíc :wink:
7. okt 2009 o 22:45  • Odpovedz
ja som zase opak ako karkulka.... HA som brala plus minus 7r. takmer non-stop :grinning: prvykrat ked som mala pauzu, tak som mala kramy mesiac (som sla po 2 tzyd. k MUDr.ke a ta mi povedala, ze to je ok a ze by to malo prejst - preslo po dalsich 2 tyzd.) a ked som mala pauzu druhykrat, tak mi kramy neprisli asi 4mes...... tak som zvedava ake to bude teraz... (ale zatial sa zda, ze to bude podobne ako pri druhej pauze)
7. okt 2009 o 23:07  • Odpovedz
Jé Karkul každopádně je to zvláštní :slight_smile: jsem zvědavá jak to dopadne!!! :slight_smile:

Jani měsíc jo? :astonished: a já jsem si stěžovala že jsem to dřív mívala i 7 dní :sweat_smile: mě stačí ty očistky po porodu, ale neni to tak strašný jako u prvního díky bohu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ovšem o zavinování dělohy nemluvím ale to vás nebudu strašit :grinning:

Emjee my nemáme žádnou :sweat_smile: koupeme ve velké vaně, tak já neporadím, zatím se mi tam děti vejdou :grinning:
8. okt 2009 o 07:11  • Odpovedz
kristo, o těch očistcích radši ani nezačínej, to jsem jen někde zahlídla, udělalo se mi blbě, tak to statečně ignoruju a dělám, že nic takovýho jako očistky, nástřih, šití, zavinování dělohy a bolest prsou při kojení fakt neexistuje :grinning:
8. okt 2009 o 07:59  • Odpovedz
Jani, tak ja to mivala 3x do roka pred HA a kdzy jsem HA vysadila, furt to neprichazelo a neprichazelo, sla jsem k Dr., ten mi pichl vyvolavacku a ze do 10 dni to prijde. Za 14 jsem sla znova, protoze ms nikde. Opet vyvolavacka. A za dalsich 14 dni dvojita davka s dovetkem, ze jestli me to nezabije, tak to uz urcite dostanu :grinning: A asi za 10 dni fakt jo :sweat_smile: :grinning:

Kajo, jsem napnuta jako ksandy :grinning:
8. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz
autor
emjee, zaloz temu na konovi, aj mna zaujima, ktora prenosna vanicka pre babatka je na svete najvacsia vzhladom na to, ze my mame iba sprchovy kut a neviem si prestavit, ako budem umyvat napr. 8-9 mesacne nestojace dieta... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2009 o 09:15  • Odpovedz
Ikke, uz nevim, kde jsem to videla, v nejakym poradu o detech asi, tak nejak nahodou. A oni meli ve sprchaci strceny detsky bazenek (s tim nafukovacim okrajem, vysoky tak 20cm), v tom meli vodu a koupali tam deti. Jo, uz vim, bylo to o bydleni, vydani o koupelnach. Ze si pry neuvedomili, kdyz si byt zarizovali, ze budou muset nekde koupat deti. On ten bazenek je dobry v tom, ze se prizpusobi tvaru sprchace. :wink:
8. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz
8. okt 2009 o 18:47  • Odpovedz
Karkul hele můžu ti říct třeba z vl. zkušenosti, že čeho jsem se bála, to bylo pro mě na porodu příp. po něm to nejjednodušší a zase naopak :sweat_smile:

Markét tak to je síla, ale mě by to vyhovovalo mít MS 3x do roka :grinning: ovšem jen když se člověk nesnaží, když jsem se snažila tak bych nejradši měla cyklus třeba 10 dní, abych hned věděla jak jsem na tom :grinning:

Ten bazének zní dobře, já jsem takhle v dobré vůli napustila své cca 15timěs. dceři bazének v létě na lodžii s tím jakou nebude mít radost když to venku tak paří a pak měla hysterák půl dne :grinning: ale my jsme extrémisti asi ve všem :sweat_smile: pak u babičky už bazénku přišla na chuť :grinning:
8. okt 2009 o 19:25  • Odpovedz
Teri, co se Kristynce na tom bazenku nelibilo? :confused: Ze by barva nebo teplota vody? :grinning:
8. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz
Markét to se zeptej jí a taky se jí zeptej co se jí nelíbí na vysavači, mixéru, vrtačce, fénu, jízdě autem, nakupování apod. :grinning: To je jen takový malý výčet toho u čeho má naše Kristý hysterák :grinning:
8. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz
ani jazdu autom nema rada? hehe zda sa, ze ona ma rada svoj pokoj (ako klud, nie izbu :grinning: :grinning: )
8. okt 2009 o 19:48  • Odpovedz
Izbu má taky ráda :grinning: to vždycky běží a ukazuje mi abych si sedla k ní na židličku a pak tam sedíme a čučíme na sebe jako trubky :sweat_smile: ale jo, asi to bude pravda, ona je hroznej pedant, přijde manžel z práce a místo toho aby se s nim pomuchlovala tak ho hnedka "zprcá" aby si uklidil boty do botníku :grinning:

Jízda autem je v posl. době horor, řve jako pavián, když jsme jeli z porodnice tak jsem s ní stála na náměstí půl hodiny v autě, než manžel vyzvedne RL malého a já myslela že mi hlava upadne, turisti čuměli odkud jde ten řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky to možná bude tím, že jak jsme měsíc bez vl. auta, tak je hodně střídáme a ona prostě co je nový vždycky špatně nese :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mimochodem dneska jsme konečně koupili nový (starý :grinning:) auto :dizzy_face:
8. okt 2009 o 19:52  • Odpovedz
Jo, to bude mit Kristy tezky, kdyz je pedant. Bordelari maji zivot nejjednodussi :grinning: Pochlub se, jakou karu jste koupili? :wink:
8. okt 2009 o 19:55  • Odpovedz
No markét nic extra :sweat_smile:
Asi si těžko dočítala všechno v adminclubu :grinning: tak jen trošku vysvětlím jak to s námi bylo, když jsem byla si ve 36tt tak nám hořelo v baráku, byt totální katastrofa jak tu prošli hasiči, jinak nic zásadně nezničenýho, ale byla jsem tu s malou, takže jsem byla dost vyděšená, nemohli jsme ven a všude kouř :pensive: 2 týdny na to manžela nabourala žencká, zrušila nám auto na totálku, to jsem myslela že zešílím, protože jsem chtěla rodit do porodnice mimo město (tam kde jsem rodila i prvně) no a další týden na to jsme ztratili všechny prachy co jsme vybrali z bankomatu na měsíc, měla jsem pocit, že už se zblázním, že už to prostě nemůžu ustát... naštěstí všechno dopadlo nějak dobře, do porodnice jsem se dostala i když jen tak tak :sweat_smile: no a auto - doplatíme jednu půjčku a vzali jsme si jinou :sweat_smile: takže máme tohle:
http://im.sauto.cz/sauto_photos/3626/7613171/62955c7c71f4494c0cf3bbcb51694b13.jpg
http://im.sauto.cz/sauto_photos/3626/7613171/f7ffc6d91660e30441b8bda8d08c2661.jpg

Je to 10 let starý - Opel Vectra Combi a ještě jsem to neviděla :sweat_smile: manžel jede z Chrudimi, ale už by tu snad mohl každou chvíli být :slight_smile:

A kde ty vlastně bydlíš, vím že jsem to někde četla ale vypadlo mi to :slight_smile:
8. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz
co je RL? rozmyslam, rozmyslam, no nic mi nenapada :confounded:
8. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz
nacitavaju sa vam stanky v pohode? lebo mne straaaasne pomaly.... som si najskor myslela, ze je to tym, ze som svoj notebook nevypla uz dobre 3 tyzd. (davam ho iba spat), ale ine stranky sa mi nacitavaju v pohode... skusala som aj draheho notebook a tiez sa to vlecie :unamused:
8. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz
Mně se stránky načítají taky hrozně pomalu, myslela jsem si, že je to internetem, ale asi teda neee
8. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz
emjee a nechces uz mateja kupat vo velkej vani?
8. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz
taky hlásím že se mi to vleče jako šnek :sweat_smile: :grinning:
8. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz
a to vedierko na kupenie nie je dobre?

zda sa, ze sa stranky uz rozbehli - na draheho notebooku - tak sa presuvam na svoj a uvidime teda co a ako.....
8. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz
uz to slape.... aspon teda mne :sunglasses: kupovali sa dalsie nove servre, dnes ich mali instalovat k tym starym, tak mozno s tym este cosi robia....
8. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz
taktéž už se mi to zlepšilo :slight_smile:
8. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz
Jani stránky mi dost padaly :slight_smile: a RL je rodný list, říkala jsem si jestli mám použít zkratku nebo ne, no v SK máte taky rodný list nebo se tomu říká jinak? :grinning:
8. okt 2009 o 20:39  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.