• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble - Bojničky

(zamknutá)
3. apríla 2009 
tak sa vybehajte :slight_smile:
27. mar 2009 o 16:22  • Odpovedz
autor
vybehali sme sa dobre!!!!
27. mar 2009 o 18:36  • Odpovedz
autor
ahoj ako ste strávili víkend??návšteva bola???my sme vybehli v nedeľu k Janke , pozrieť sebinka a bolo fajnovo...janka má dnes 30 rokov tak som ju prekvapila tortou mám ju aj na koníkovi mrkni
30. mar 2009 o 10:31  • Odpovedz
ahojky... víkend bol fajn, v sobotu som prala, varila a piekla... večer som už ani nešla na skype, lebo som zaspala... erik mi umyl okná, ešte dve mu ostali... včera bol aďo s aďou, zdržali sa asi dve hodinky...
fotky som nedala, zabudla som to povedať erikovi... a vy ako?
30. mar 2009 o 10:36  • Odpovedz
na tej torte, to je marcipán? vyzerá super... :slight_smile: akú si robila plnku?
30. mar 2009 o 10:41  • Odpovedz
autor
no my dobre, v sobotu sme vybehli hned z rána do mesta na nákup, potom malá spinkala a poobede trošku von...potom sme upratovali ja chcem umyť okná teraz cez týžden ked miki bude doma, pohrá sa s malou, alebo lepšie ked pojdu von....v nedelu som varila arobila tú tortu, inak bola vynikajúca, na návšteve sme ochutnali a potom s malou blbli a o 16 sme vyrazili k janke kde s me sa zdržali do 18:50, lebo Mikisi nerehodil na hodinkách čas a tak sme sa zdržai, ale stíhali sme ako tak malá išla spinkať o 20:15...a zaspala aj na chviľku v aute...spinkala do 7...teaz spí nejakých45min...
písala ninka že tam od januára nevyplácajú materskú...lebo to neplati už zamestnávateľ ale hned sociálka...tak sa dohadujú majú sa ženy spoľahnúť na manželov...to je čo!!!
30. mar 2009 o 10:41  • Odpovedz
no to si neviem predstaviť... a sociálka im potom platí koľko?
30. mar 2009 o 10:52  • Odpovedz
autor
no normálnu MD 7% z platu a potm rodičovský...ale dohadujú sa tak pozastavili vyplatenie MD a RP
30. mar 2009 o 11:03  • Odpovedz
autor
pozrela si fotoalbum???a adovci :grinning: majú čo nového???čo hovorili na emmku v brušku a teba???
30. mar 2009 o 11:14  • Odpovedz
fotky som pozrela... máte novú postieľku?
aďovci sa majú fajn, práve riešia dilemu, kde ísť na veľkú noc... z emmušky sa tešia... pýtala som sa, že kedy budú mať bábätko, ale nejak to zahovorili, tak som to už potom nerozoberala...
30. mar 2009 o 11:20  • Odpovedz
a čo zúbky?
30. mar 2009 o 11:24  • Odpovedz
autor
aha oki malá sa zbudila idem ju dať nanočníček...zubky stále len v dasienkach schované až na tu jednu stoličku
30. mar 2009 o 11:25  • Odpovedz
idem papať...
30. mar 2009 o 11:45  • Odpovedz
autor
oki
30. mar 2009 o 11:47  • Odpovedz
už som späť... vy ste čo varili?
30. mar 2009 o 12:21  • Odpovedz
autor
máme zo včera miki má kapustové fašírky ja kurací rezen a malá zeleninku s kuracinkou..ešte sme nejedli, papáme neskor, lepšie a viac zje...a ty čo???
30. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz
kapustové fašírky? to som ešte nepočula...

ja som včera robila kuracie stehná na zemiakoch a kyslej kapuste...
30. mar 2009 o 12:30  • Odpovedz
autor
udusíš kyslú kapustu, môžeš si ju nakrájať, lepšie sa to potom robí, uvaríš si zemiaky v šupke, potom ich postrúhaš, pridáš kapustu a vajíčko kerenie , soľ, rascu a robíš fašírky...boli dobré...
30. mar 2009 o 12:35  • Odpovedz
a normálne ich obalíš v strúhanke? no niekedy to vyskúšam...
30. mar 2009 o 12:48  • Odpovedz
autor
áno...
30. mar 2009 o 12:49  • Odpovedz
chystáte sa aj vonku?
30. mar 2009 o 12:59  • Odpovedz
autor
ale neviem, fúka je zamračené..asi nie...
30. mar 2009 o 13:04  • Odpovedz
aj tu je zamračené, ale nefúka... a je super teplo... apoňže to... už by mohla prísť konečne jar... :slight_smile:
30. mar 2009 o 13:34  • Odpovedz
autor
už by mohla, vraj sa má už otepliť...tu ale vieš stále fúka, ale dnes silno...tammi papala...je akási mrzutá umriaučaná, tak som jej skontrolovala zúbky...nie veľmi si chcela dať, ale ked sa musí tak sa musí...a zistila som, že už trčí aj kúsok hornej stoličky na druhej strane, takež horné trčia dolne nie a konečne sa prerýva aj druhá dvojka dole...tak chúďa moje...len natierame a natierame...
30. mar 2009 o 13:39  • Odpovedz
hlavne aby jej už vykukli... potom to už bude lepšie... a v noci spinkala dobre?
30. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz
autor
noodvakrát sa zobudila počula som ju ako plačká, ale len chíľku, možno to bolo aj zo spánku---ale nemusela som k nej...ale dnes je stráááááááááááášne upišťaná,keby tak veľmi nefúkalo....aj som jej už dala sirup od bolesti...ale nič nepomáha, hráme sa, ale ani zmena činností nepomáha...len skúša všetko žužlať...a potom plače, skôr mrnčí...za všetko....ešte ak ked beháme....už nech je tato doma.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 14:17  • Odpovedz
a má aj teplotu?
30. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz
autor
nie ...
našťastie, ale ona nezvykne mť teploty zo zubkov...len raz mala...
30. mar 2009 o 14:30  • Odpovedz
no len to musíte nejak zvládnuť... a miki kedy príde?
30. mar 2009 o 14:36  • Odpovedz
autor
teraz jej ide rozprávočka kravička Koní, tak ako tak pozerá z gauča sedí...ale ani papať jej nejako nechutí...ešte ráno ako tak, ...ale už ani na desiatu nevypila veľa mliečka a obed tak z polovice, ale to je normálne pri zubkoch niekedy deti ani nejedia len pijú čaj mlieko...dnes máš čo na pláne???ideš aj niečo vaiť???a ozaj postieľku novú nemáme, len sme si požičali od Janky, aby sme mali na východ a chceme otestovať na spanie možno aj dnes poobede vyskúšame...či tam zaspí...zaberie to málo miesta ked je to zložené, len taký kváder a ľahko sa to rozkladá...ale aj sme chceli kúpiť , ale Janka nám povedala že zbytočne by sme kupovali, že toľko nám ju požičia a je to len do 14kg, ale sú aj iba do 11kg...tak to sa nám už neoplatí...
30. mar 2009 o 14:37  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.