• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble - Bojničky

(zamknutá)
3. apríla 2009 
no to áno, zbytočne by ste kupovali, keď vám môže takto janka pomôcť...
dnes chcem žehliť, v sobotu som prala, ale včera to ešte nebolo suché... takže ma to čaká dnes... pri správach a paneláku požehlím :slight_smile:
no a variť? ešte neviem... ešte nám zostalo kurča, ale už len tak na dve porcie... tak možno ho nechám zajtra na obed a dnes na večeru spravím cestoviny...
30. mar 2009 o 15:06  • Odpovedz
autor
malá už spí...tak mám veget, Miki dorazl...idem sa natiahnuť, lebo som vyšťavená...
30. mar 2009 o 15:23  • Odpovedz
ok... potom ešte prípadne napíš...
30. mar 2009 o 15:37  • Odpovedz
autor
ahoj ako???čo dnes plánujete???my sme spali od 19:45 do 7:30!!!fíha som zvedavá či pojde spinkať o 10...
31. mar 2009 o 09:08  • Odpovedz
autor
pracuješ???
31. mar 2009 o 09:39  • Odpovedz
autor
^^^^
31. mar 2009 o 09:47  • Odpovedz
ahojky... už som tu... ešte som ráno dorábala nejaké veci, tak až teraz ti môžem napísať...

takže ste si teda poriadne pospali :slight_smile: včera mi cez skype písala aj ninka, ale som žehlila, tak s ňou len trošku pokecal erik...
ideš dnes niečo variť?
31. mar 2009 o 10:06  • Odpovedz
autor
varila som polievku tú tukožrútsku...ideme s mikim vyskúšať inak je dobrá...uvidíme či nejaké kilo pojde dole....ha ha týžden vydržíme, papaá sa polievka a ovocie druhý den zeleninka a tak rúzne... :wink:
Tami už ležká a možno aj spí, je ticho---
31. mar 2009 o 10:16  • Odpovedz
takže budete mať očistný týždeň? to by som nevydržala...
31. mar 2009 o 10:37  • Odpovedz
autor
vykúšame uvidíme...otrebujem sa prečistiť, v tej polievočke je cibuľka, paprika, paradajky, kapusta hlávková, vňatka, soľ, voda takže same dobre veci,,,

tami spinká...dnes je nejako pod mrakom, verim, že sa vyjasní aby sme išli trošku von....a ty ideš čo variť...
31. mar 2009 o 10:41  • Odpovedz
autor
fotky opäť nepridané!!!!
31. mar 2009 o 10:43  • Odpovedz
autor
prišli mi časáky dieťaa mama a ja idem vyložiť nohy a čítať...
31. mar 2009 o 10:50  • Odpovedz
hanbím sa... erik už obrázok zo sona naskenoval, ale ja som ho ešte nedala do albumu... včera som žehlila, tak nebolo kedy...
dnes máme inventarizáciu, tak bude variť erik... kázala som mu urobiť šošovicovú polievku s údenýmm mäsom... tak som zvedavá...
31. mar 2009 o 10:50  • Odpovedz
autor
aha...už je malá hore idem ju dať cikať
31. mar 2009 o 11:30  • Odpovedz
autor
pozerám, že konečne sa vyjasňuje aj slniečko vychádza tak asi skočím na tú poštu je otvorená len do 12:15 to by sme mali stihnúť...
31. mar 2009 o 11:38  • Odpovedz
autor
tak boli sme na tej pošte v pohode sme to stihali a Tami na to že ani nebehala len vstala vycikala sa a obliekla aj obesedela v kočíku pozerala, konečne same vybrali fusak!!!!je teplo!!!uff až som sa spotila, naobedejeme a ideme von trošku behať...
31. mar 2009 o 12:17  • Odpovedz
ja dnes nemám ani čas písať ti... je koniec štvrťroka, tak to je o držku...
31. mar 2009 o 13:30  • Odpovedz
autor
aha my sme boli vonku tak sme sa neozvali...malá je vybehaná aj decká do školského klubu sme boli mrknúť, trošku sa pohrala s nimi a teraz je hotová, dam vycikať nová plienka aide spinkať
31. mar 2009 o 14:50  • Odpovedz
autor
ahoj tak vstali sme o 6:45, ale noc bola kľudná...a musíme sa pochváliť,Tamarka včera prešla od Mikiho ku mne takých 12 krokov a nebála sa pustiť sa sama...a dnbes prekonávame rekordy , prejde od gauča ku kreslu tu je tak necelé dva metre...ale hlavne je že sa sama pustí ....ja pred nou stojím a cúvam a ona ide ide...ako sa jej to páči a ja jásam!!!teraz bacha, aby nespadla, lebo dopadneme ako Maťko a Igorko...je zničená polhodinky ustavičného behania baz držania ju zničilo...teraz si vegetí na zemi a hrá sa,,,pije...smäďoško...
1. apr 2009 o 09:09  • Odpovedz
autor
stále máš perno???
1. apr 2009 o 09:38  • Odpovedz
autor
Tami už ležká tak uvidím či sa mi ozveš
1. apr 2009 o 10:10  • Odpovedz
ahoky, no dnes to už je lepšie... ale má nám prísť kontrola... zatiaľ nevieme kedy, dúfam, že to nechajú na budúci týždeň, keď tu už nebudem...
1. apr 2009 o 10:39  • Odpovedz
autor
oki...už len 3 dni a ked nepočítaš dnes tak už len dva...to je ...ale to leetí a o chviľku budeš držať malú Emmku na rukách a čo ten net budeš pripojená aj u vašich???
1. apr 2009 o 10:43  • Odpovedz
autor
a čítala si ako beháme???
1. apr 2009 o 10:52  • Odpovedz
jasné, že som čítala... super, teším sa s vami :slight_smile:
s tým netom ešte neviem, čakám, čo vymyslí erik... v pondelok nám majú prísť urobiť tú skriňu do chodby, tak sa už teším...
1. apr 2009 o 10:59  • Odpovedz
autor
jasné bude u vás voniať drevo...jeje to sa mi páči...a ty doma vegetiť...a budeš sa nudiť???či máš už čo to vymyslelné...
1. apr 2009 o 11:01  • Odpovedz
budúci týždeň budem mať robotu, v pondelok prídu tí majstri, potom niečo poupratujem, nech máme na veľkú noc pekne... aj keď nebudeme doma... a spravím aj nejakú veľkonočnú výzdobu...
v utorok asi poperiem naše veci... a ostatné dni chcem piecť...
ty ideš niečo piecť na veľkú noc?
1. apr 2009 o 11:13  • Odpovedz
autor
neviem ale asi svokruške niečo napečiem,...uvidím podla okolností a nejako by som to rozdelila jedna mama druhá mama :grinning:
1. apr 2009 o 11:29  • Odpovedz
autor
oki už je hore idem ju dať na nočníček a ty píš...ešte vám treba okrem kočíka, vajíčka niečo kupovať
1. apr 2009 o 11:33  • Odpovedz
už len nejaké drobnosti...
a najprv idete k vašim a potom na východ? či ako?
1. apr 2009 o 11:45  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.