• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Výpadky servera

(zamknutá)
27. novembra 2007 
Mile mamicky,

urcite ste si vsimli, ze v poslednej dobe nam vypadava server, alebo ak nie je vypadnuty tak je straaasne pomaly. Je to tym, ze uz nestiha :frowning2: Na stranky, chodi stale viac a viac navstevnikov a akosi to uz nezvlada. Preto sme uz pred tyzdnom objednali novy vyrazne vykonnejsi server. Zial nevedia nam k nemu dodat jeden komponent (RAM) takze musime cakat... Podla poslednych informacii bude RAM buduci tyzden v stredu, tak verim, ze to tak aj naozaj bude a ze sa to znovu nepredlzi. Potom samozrejme treba este server nainstalovat, prehodit vsetko zo stareho na novy atd, atd, ale celkovo predpokladam, ze do konca buduceho tyzdna pobezime na novom, vyrazne rychlejsom serveri.

Preto Vas prosim vydrzte to do vtedy. Zatial som sa snazil nejak urychlit to co mame teraz, urobil som to vsak na ukor funkcionality stranky: Odstranil som z fora moznost vyhladavat prispevky, a tak sa uvolnila znacna kapacita servera (vyrazne znizenie velkosti DB a tym padom sa DB vojde do RAM - pre tych co sa o to zaujimaju :slight_smile:)

Tak drzte palce nech server pride v poriadku a nech sa to co najskor podari vyriesit.

bob
4. júl 2007 o 09:12  • Odpovedz
bob: děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. júl 2007 o 09:13  •  1 dieťa  • Odpovedz
4. júl 2007 o 09:15  • Odpovedz
Bobe, dekujeme za vsechno. My jsme strasny zavislaci.... :wink:
4. júl 2007 o 09:16  • Odpovedz
Bobe, dekujeme, to vis chodi nas sem tolik, protoze je to super stranka. :slight_smile:
4. júl 2007 o 09:17  • Odpovedz
Ďakujeme Bob, je super, že sa nám tu o tento náš "klebetník" tak dobre staráš :wink:
4. júl 2007 o 09:37  • Odpovedz
Bob dakujeme, snad to vydrzime :wink: :sunglasses: :grinning:
4. júl 2007 o 09:39  • Odpovedz
Vdaka za vysvetlenie,aspon viem preco mi dnes nenaslo temu co som zalozila a uz taka bola,no starostliva emjee ma usmernila :wink:
4. júl 2007 o 09:40  • Odpovedz
Bobe DÍKY!!!!!!!!!!!!!
4. júl 2007 o 09:41  • Odpovedz
Díky mooooc :wink:
4. júl 2007 o 09:43  • Odpovedz
autor
Ahojte, iba kratka sprava o novom serveri. Uz ho mame, uz sme ho dokonca dnes isli nasadit, ale na poslednu chvilu sme zistili, ze nieco dolezite nefunguje, takze sme ho vyreklamovali a cakame kedy ho opravia... :confounded:

Neviem odhadnut kolko to bude trvat, kym vsetko daju do poriadku. No moc z toho stastny nie sme...
17. júl 2007 o 21:14  • Odpovedz
17. júl 2007 o 21:16  • Odpovedz
Bez vyhľadávača sú moje vzdelávacie pokusy značne obmedzené :frowning2:
17. júl 2007 o 21:17  • Odpovedz
to je super, že to pôjde rýchlejšie, lebo mi sme hyperrýchle maminky a to musíííí frčaaaať :grinning:
17. júl 2007 o 21:20  •  1 dieťa  • Odpovedz
sue vyhladavanie cez google - zadas napr.

kočík site:mojasvadba.sk/forum
17. júl 2007 o 21:20  • Odpovedz
Emjee, ďakujem :grinning: to ma nenapadlo, takto to hľadať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. júl 2007 o 21:22  • Odpovedz
to je super,ono je to tady fakt dobry,tak je to preplneny:slight_smile:
17. júl 2007 o 21:23  • Odpovedz
sue ani mna :sweat_smile: ale naco mame boba, ze? :grinning:
17. júl 2007 o 21:23  • Odpovedz
neviem ci to suvisi nejak zasadne s novym servrom, ale si myslim ze by kazdej z nas stacili 2 albumy bohate, aspon by sme si lepsie rozmysleli co do nich dame a nepridavali pojednom fotky niekolko mesiacov stare a podobne, tot moj nazor :sunglasses:
17. júl 2007 o 21:29  • Odpovedz
hele,mam dotaz,jak se vam to vlastne vyplati?kdyz to musite vse platit?dostavate aspon nejaky prachy z reklam nebo neco?
17. júl 2007 o 21:36  • Odpovedz
hele jaka zvedava :grinning: ano, stranka si na seba zaraba reklamami
17. júl 2007 o 21:40  • Odpovedz
Aktak, zaujímavý nápad... mne to ale stačiť nebude asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale možno keby som bola nútená a kapacita by to fakt nedovoľovala... no neviem... keď albumy tu neberiem ako album pre mňa, ale najmä pre mojich známych a rodinu...a je to taká komplet ukážka, nie len z aktuálneho týždňa alebo tak...
17. júl 2007 o 21:40  • Odpovedz
no,jen me to zajimalo,ze se vam to vyplati:slight_smile: :wink:
17. júl 2007 o 21:43  • Odpovedz
kristy aj mňa to zaujímalo, dík že si sa opýtala ty :grinning:
17. júl 2007 o 21:45  •  1 dieťa  • Odpovedz
kristyna ved ja v dobrom :wink:
17. júl 2007 o 21:45  • Odpovedz
:grinning: :wink: v poho:slight_smile:
17. júl 2007 o 21:48  • Odpovedz
aj tak je toto najlepsia stranka na svete :slight_smile: ked tu chvilu nie som, manzel sa ma pyta, ci nie som chora :grinning:
17. júl 2007 o 21:49  • Odpovedz
sue aj ja to tak beriem ze pre znamych (aj ked zrovna 150 foto nemusia vidiet, da sa stale aktualizovat tych 50 alebo 100 v 1/2 albumoch), ale mnoho clenov pridava po jednej foto denne (asi aby vzdy boli na prvej strane ich apbumy) s uplnbe odveci fotkami, starymi aj pol roka, fotky parov - nehovorim jedna, dve, nejaka svadobna, ale naco 5, 8? a pridavat foto vybavicky - jeden den ponozticky, dalsi ciapocku - pri takomto mnozstev uzivatelov aky je na konikovi je to minimalne neprakticke, ale nechcem aby to vyznelo ze na nekoho utocim, len je to moj nazor :wink:
17. júl 2007 o 22:46  • Odpovedz
fuuuh, a ja že len mne blbne konik :slight_smile:

a už som si naň tak zvykla, že keď nejde, tak som smutna :frowning2:
17. júl 2007 o 22:50  • Odpovedz
neviem, ci to sem patri, ale opytam sa... tiez si planujem zalozit album, vadi vsak, ze sa neda zaheslovat. ja som trochu opatrnejksia a fotky by som chcela ukazat len tym vyvolenym...nechcem, aby sa fotky mojej rodiny pozeral nejaky uchylak alebo pedofil... neplanujete spojaznit takuto sluzbu?

aby som nezabudla MK ma svoju uroven, odvadzate dobru pracu a to s tym serverom chapem a budem trpelivo cakat... :slight_smile:
20. júl 2007 o 16:12  • Odpovedz
myslim si,ze server je zpomaleny taky poctem alb,ve kterem "snazilky"maji JEN foto veci,co se jim libi,kocaru a podobne.
pochopim grafy,ovulacni a tehotenske testy,ale kocary a vecicky,pripadne mi to trosku zbytecne....
20. júl 2007 o 16:15  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.