• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Výpadky servera

(zamknutá)
27. novembra 2007 
ja byla taky snazilka,ale fotky jsem zacla pridavat az s otehotnenim,vzdyt prece na spoustu hezkych veci se muzem podivat na strankach a nemusime tim zaplnovat albumy,kdyz jsou to jen fotografie veci,ktere jsou pekne...nevim,nechci tim nic rict,jen je to asi taky divod zpomalovani
20. júl 2007 o 16:16  • Odpovedz
kristynaw mas v albume takisto veci, ktore zazlievas inym... tak o com to je. Je to kazdeho vec, ak album splna pravidla, ak zmenia pravidla, vyhodia albumy tak to budeme respektovat... ale pravidla musia byt pre vsekych.
20. júl 2007 o 16:20  • Odpovedz
no,jenze ja tam mam prave veci,ktere uz mam odma,nebo budu kupovat,ja vedela,ze to nepochopite,jak to myslim...
20. júl 2007 o 16:25  • Odpovedz
Kristynaw - ja to chápem :wink:
20. júl 2007 o 16:27  • Odpovedz
ja chapu maminky,ktere touzi po miminku,a aspon se divaji na vecicky,ktere sejim fakt libi,ale treba fotky dvaceti kocaru...ale to je jedno,bude lepsi server,tak si tam muzeme davat co chceme,pokud to samozrejme pujde s pravidly:slight_smile:
20. júl 2007 o 16:28  • Odpovedz
je to divné, lebo keď má niekto v albume foto psa, mačky... / veľakrát člena rodiny/ tak to zmažú, ale 15xpostieľka alebo kočík, ktorý sa niekomu páči je OK. ja Ťa chápem, ale tie žienky to tak chcú mať a asi to nepochopia. :pensive:
20. júl 2007 o 16:31  • Odpovedz
:slight_smile: ja vim:slight_smile:ale zase je pravda,ze to muze inspirovat ostatni...
20. júl 2007 o 16:32  • Odpovedz
ja chapem o com hovorite... ale ked mozu byt planovacie albumy na mojejsvadbe, tak preco nie tu?
ale v mnohom mate pravdu... to vam nezazlievam. problem servera nie je nas problem, tato stranka patri medzi prvych 15 najnavstevovanejsich, tak nech sa admini snazia, aby bola pre vsetkych...
20. júl 2007 o 16:36  • Odpovedz
jojo,oni se snazi,uz nrzo to bude dobry
20. júl 2007 o 16:40  • Odpovedz
tak tym ze su tu albumy s kocikmi postielkami, co ma velke mnozstvo uzivateliek, naozaj za tie vypadky nemozu.... raz je toto proste najuzasnejsi server a je tu veeela ludi tak to uz nezvlada ako sa to tu rozrastlo a o tom ako pribudaju temy, aj zbytocne aj duplicitne ani nevravim....
a tato tema nema zodpovedauci nazov tomu o com je rec a o vypadkoch uz tem je niekolko :unamused:
a mat na tom v albume vecicky aj ked necaklame dietatko, nie je nic zle to nemozte tym kockam dopriat aspon ten kustok radosti ze si spravia album s vecickami?
20. júl 2007 o 16:46  • Odpovedz
anomr ako vieš že patrí medzi 15naj?je nikde rebríček....rada by som ho videla... :grinning:

podla mna je to naj naj stránka,som od nej fakt závislá... :grinning: :grinning:

anomr si s PN?
20. júl 2007 o 16:47  • Odpovedz
ja jim to prave preju,moc dobre je chapu :wink:
20. júl 2007 o 16:48  • Odpovedz
ale vsak na lepsom servri sa uz pracuje a bude vsetko ok a nebude s tym problem :wink:
a su to pekne inspiracie aj pre tehulky co vyberaju...
mozno sa aj niekomu prijemnejsie prezeraju tieto albumi jak cely net :wink:
20. júl 2007 o 16:50  • Odpovedz
20. júl 2007 o 17:58  • Odpovedz
No... predtým ako MK vznikol sme si my - teraz už "staré vraždy" z MS - vtedy vedené ako "snažilky" začali tvoriť akoby prípravné albumy s vecičkami , ktoré sa nám pre naše budúce - ďaleko budúce bábätká a detičky páčia... toto nie je len stránka pre rodičov, ale aj pre budúcich rodičov... navyše každý máme právo na 3 albumy a pokiaľ spĺňajú pravidlá, neviem prečo by sa mal niekto vyjadrovať, že mu to vadí a nechápe to :rolling_eyes:
Dlllho som bola len niekto kto navštevuje túto stránku a ani sme nesnažilkovali a mala som albumy... týkali sa témy, tak neviem prečo by tu nemali byť...
20. júl 2007 o 18:19  • Odpovedz
kociky a baby vybava su ok, v albumoch je plno inych veci, ktore ok nie su a tie by mali odtial zmiznut
20. júl 2007 o 21:28  • Odpovedz
Necudujem ze vypadava server ked v takom pocasi sa aj kolajnice a asfalt topi :grinning:
20. júl 2007 o 21:31  • Odpovedz
napriklad??
20. júl 2007 o 21:35  • Odpovedz
hanka to je otazka na mna?
napriklad zvieratka, domceky, pribuzni a znami, hobby, ... vsetko, ktore primarne nesuvisi s tehotenstvom resp. rodicovstvom
20. júl 2007 o 21:49  • Odpovedz
zuzidr - myslim ze ti emjee odpovedala, ale v PC revue, ktoru si moj muz kupuje to bolo uverejnene... takze tak
20. júl 2007 o 21:54  • Odpovedz
no to je zase diskutabilne, nemyslis snad ked je na foto moje dieta s kamoskou alebo s babkou...atd....
pretoze potom naozaj tych 10 postielok je aj na mna moc v porovnani s tymto...
Samozrejme ak si fotim len tak domy a posielam fotku krsnych bez mojho dietata-to asi neni s pravidlami....
zase niekto ma pekne fotky s tehubruskom a so psom-podla mna su prijatelnejsie ako ukazka ponuk vybavicky v albume na MK...
20. júl 2007 o 21:57  • Odpovedz
Ahojky!
Ak sa môžem vyjadriť aj ja, tak si myslím, že je lepšie, ak sa tehuľka odfotí so svojim havinom ako mať v albume tisíc dupačiek a všelijakých fľašiek, dečiek, vaničiek... :unamused:
20. júl 2007 o 22:01  • Odpovedz
hanka - samoska ked je na tom obrazku aj (vlastne predovsetkym) nieco co s tehotenstvom ci detmi suvisi, je to ok - niekedy je moj pohlad mozno trosku iny ako dotknutej baby, ale vzdy si to vieme vydiskutovat cez ip

ale je tu kopec obrazkov ako - "toto bude krstna mama", "toto je nase babo (pes, macka, ine zvieratko)", "tu byvame", "takuto mame obyvacku", "toto je nase nove auto", "tu sme sa dozvedeli, ze sme tehotni (a 10 obrazkov z plaze)" ... su to veci, ci osoby, ktore s tvojim tehotenstvom resp. rodicovstvom PRIMARNE nemaju co do cinenia a preto sem nepatria
20. júl 2007 o 22:08  • Odpovedz
Emjee, a ty takým ľuďom posielaš správy, aby tie fotky vymazali? Alebo ako to funguje? :sweat_smile:
20. júl 2007 o 22:11  • Odpovedz
aha, jasne, ja sice mam foto z dov. kde sme pocali malu, ale tusim len 2 ci 3??
no ale cert to ber, sme tam aspon my, no ale ako pises....toto bude krstna mama, takuto mame obyvacku, toto je nas dom, auto....no je odveci...skor take chvalenkarske nie? a myslim, ze nikoho take daco nezaujima. Ak niekto chce dat svoj perfis dom do fotky, pochvalit sa v normale, tak kazdy normalny a sikovny :wink: sa pred nim odfoti s babom, resp. to nejak zamaskuje....chapes....
20. júl 2007 o 22:13  • Odpovedz
hanka chapem :grinning:

fabiana - nie, myslim, ze pravidla su tu dostatocne dlho, aby si ich baby uz stihli osvojit, a preto rovno mazem - no aby nedoslo k nedorozumeniam, tak posielam ip, ze co a preco som zmazala
20. júl 2007 o 22:16  • Odpovedz
No to som nevedela...ale ja album ani nemám. :wink: Viem si predstaviť, koľko prácičky ti to kontrolovanie, mazanie, upozorňovanie dá...
20. júl 2007 o 22:19  • Odpovedz
Emjee a ma nieco spolocne vyhladavanie na stranke MK a vypadky servera? MNe to vyhldavanie velmi chyba. A co tak si zalozit aj gratulacie k babatkam na jeden album aspon na 10 fotiek,cize 2 by bolo ako su a jeden by sa zmenil na gratulacny s cca 10 fotkami
20. júl 2007 o 22:20  • Odpovedz
Kami, ja som pôvodne bola za gratulácie - ale keď vidím ako to niektorí zneužívajú a kazia na MS :rolling_eyes: :frowning2: ľudia sú strašne zlomyseľní niektorí a viem si predstaviť, že by viaceré maminy viac mazali škaredé príspevky a nie tešili sa z gratulácií :frowning2:
20. júl 2007 o 22:24  • Odpovedz
kami
tie gratulacie myslim boli v plane, tak snad sa niekedy k tomu bob dostane a prida ich sem (v style ako svadobny album na MS)
vyhladavanie je docasne pozastavene prave kvoli neustalym vypadkom servera, to vyhladavanie zatazovalo server dost podstatne, bob teraz duma ako nastavit vyhladavanie ked bude novy server - ale da sa celkom slusne vyhladavat cez google, staci zadat hladane slovo a pripojit k tomu site:modrykonik.sk/forum, cize napr.:
kočík site:modrykonik.sk/forum
20. júl 2007 o 22:25  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.