• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Výpadok

(zamknutá)
20. decembra 2007 
Ahojte,

ako ste si vsimli, mali sme jeden den vypadok. Pokazil sa jeden z diskov, este nie je opraveny ale nejak sa nam to podarilo spustit na nom... Dufam, ze vydrzi kym pride novy.

bob.
14. dec 2007 o 15:36  • Odpovedz
děkujeme jste šikulky :wink:
14. dec 2007 o 15:36  • Odpovedz
Bobe díky, jste zlatíčka!!! :dizzy_face:
14. dec 2007 o 15:40  • Odpovedz
doufejme ze vydrží :sweat_smile:
14. dec 2007 o 15:44  •  3 deti  • Odpovedz
Bobe, už jsem myslela že to bylo naschvál - aby si i závislačky-koníkajdy mohly pouklidit domácnosti na Vánoce! Tak nic, za tu chvíli jsem toho moc nestihla :wink: .
14. dec 2007 o 15:49  • Odpovedz
Super :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2007 o 15:52  •  2 deti  • Odpovedz
já vím, co s tím je, všchny baby to tady zavařily a kůň zkolaboval :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
supr, už jsem měla absťák :sweat_smile:
14. dec 2007 o 15:54  • Odpovedz
bobe díky, fakt su závislák, ale udělala jsem hrozně moc práce doma :grinning:
14. dec 2007 o 16:02  • Odpovedz
Ty jo, takovyto vypadek by se mel cas od casu opakovat, konecne mam uklizeno a napeceno :sunglasses: :grinning: . Ale po pravde receno, uffff ze uz to zase jede, abstak jako prase :grinning: :grinning: .
14. dec 2007 o 16:04  • Odpovedz
Bobe díky a přeji ať disk vydrží :wink:
14. dec 2007 o 16:04  • Odpovedz
fuuuha...to bol chvilu abstak :grinning:...sme si "januarovky" vytvorili azyl na inej stranke, ale Doma je Doma :grinning: :grinning:...dakujeme :dizzy_face: :wink:
14. dec 2007 o 16:12  • Odpovedz
hehe to byla tedy prekerka celej den bez konika, jupu jupi, ze uz jde :slight_smile:
14. dec 2007 o 16:13  • Odpovedz
fuuu, tak toto mi ešte rau nerobte! :angry: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
som rada, že už "ideme" :dizzy_face:
14. dec 2007 o 16:23  • Odpovedz
super,že to už frčí..dúfam,že už nebudú problémy.. :wink:
14. dec 2007 o 16:28  • Odpovedz
Ahojte :slight_smile:

ja napriek vsetkemu som rada ze to vypadlo a cakala som trochu dlhsie :grinning: :grinning::grinning: aspon som nepresedela hodiny pri PC :slight_smile: DAKUJEM :slight_smile:
14. dec 2007 o 16:30  • Odpovedz
bob, to je super, ze fungujeme uz, ale ten abstaaak co som mala :grinning:
14. dec 2007 o 16:35  • Odpovedz
Bobe super :slight_smile: Ale na druhou stranu se musim přidat k většině,které aspoň něco doma udělaly,když nebylo kde koníkovat :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2007 o 17:14  • Odpovedz
aspon som volačo spravila lebo ked zapnem konika tak sa prejavi moja lenivosť a to naplno :confused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2007 o 17:18  • Odpovedz
normalne by som prijala keby bol obmedzeny pocet pripojeni za den na vlastnu ziadost :grinning: by som kukla rano naobed vecer a nie kazdu chvilu :sweat_smile: :grinning:
14. dec 2007 o 17:21  • Odpovedz
díky moc i za zbytek rodiny :grinning: :grinning: :grinning: bože jak já byla protivná :grinning: ale jo - taky jsem uklidila :grinning:
14. dec 2007 o 17:22  •  2 deti  • Odpovedz
Velmi dakujem, vcera som uz z toho bola poriadne nervozna.
14. dec 2007 o 17:23  • Odpovedz
Nieco take by sa mohlo opakovat, stihla som porobit tolko veci :grinning: :grinning: . By sa to malo udiat tak pred vacsimi sviatkami :grinning: . Srandujem, som rada, ze to uz ficiiii. :wink:
14. dec 2007 o 17:24  • Odpovedz
aspoň sme si upratali a napiekli :grinning:
14. dec 2007 o 17:30  • Odpovedz
tilly, ja som napiect nestihla, ale zato stihla poupratovat cosi a vybavit par veci v meste :wink: . Som ale stastna, ze stranka uz konecne ideeeeee.
14. dec 2007 o 17:31  • Odpovedz
ste ma normalne sokovali MK,zajtra si potrebujem"prebehnut"okna,mohli by ste este okolo 13:00"skolabovat"? :grinning: :grinning: :grinning: /na 1/2h/
14. dec 2007 o 17:42  • Odpovedz
:grinning: čítam, že nie som jediná, kto si rochní v špine, len aby tu mohol pokecať :grinning: . Ja som bohužiaľ žiaden poriadok aj tak robiť nemohla, lebo som držala v rukách Adamka celý deň a tak som si čítala iné stránky. Ale taký výpadok je fakt podraz :confounded: , hlavne po týždni v nemocnici.
Nechceli by ste si založiť nejakú odvykačku od MK, myslím, že by ná tam ochotne manželi posielali a platili za to, najlepšie niekde v Tatrách :grinning: , s toho by ste mohli konečne prefinancovať nejaký poriadne delo PC :grinning:
14. dec 2007 o 19:56  • Odpovedz
zavislacky mozeme vam bloknut pristup :grinning: :grinning: :grinning:

to bol vtip:slight_smile:
14. dec 2007 o 20:02  • Odpovedz
vivím, že som nemala absťák iba ja, som rada, že už ho nemám :grinning: :grinning: a že sa pokojne môžem venovať svojej "droge" :grinning:
14. dec 2007 o 20:46  • Odpovedz
Dík Bobe, fakt jsem nevěřila že se koník spustí tak brzy :wink: Taky jsem doma lecos stihla,ale koník je koník :grinning: Kéž vydrží aspoň pár dní, potřebuju dotáhnout srazík březnovek do zdárného konce :grinning:
14. dec 2007 o 21:34  • Odpovedz
Dnes mi opäť nešiel koník, asi nie iba mne... :frowning2:
no ale stalo sa mi, že som pridala príspevok do BÁBÄTKÁ- KOJENIE CEZ KLOBÚČIK a môj príspevok sa síce zobrazí po otvorení témy, ale pri keď v zozname tém je stále uvedená ako posledná prispievateľka píšúca predo mnou. :unamused:
20. dec 2007 o 16:49  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.