• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Výpoveď počas rodičovskej, zánik zamestnávateľa

(zamknutá)
6. mája 2009 
Ahojte kočky,
potrebovala by som poradiť ohľadom mojej výpovede zo strany zamestnávateľa, pretože zaniká.Ako je to s výpoveďou, môže mi ju dať počas rodičovskej dovolenky? Viem, že mám nárok na odstupné, ale má mi ho vyplatiť terazkeď ostatným zamestnancom, alebo až po skončení rodičovskej?v októbri by som sa chcela vrátiť do práce, ale už tam bude nový zamestnávateľ, ktorý ma pravdepodobne príjme... Viete mi v tomto poradiť? ďakujem
6. máj 2009 o 09:57  • Odpovedz
eimiky,
ide aj o to, ako zanikol zamestnávatel. či ho niekto kúpil, či boli prevedené práva a povinnosti voči zametnancom. To je podstatné.
6. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz
gapa, ahojky a prosím tě, když máš smlouvu na určito a končí ti v průběhu RD nebo MD tak normálně skončí a nebo trvá po celé 3roky??? Měla by skončit datem na smouvě že jo?
6. máj 2009 o 11:23  • Odpovedz
autor
No oni ich predali, ale nie so zamestnancami... ten nový povedal, že väčšinu zamestnacov si nechá, ale nekúpil to so zamestnancami.Stará firma nám dá odstupné, to nie je problém, ale ide o to kedy mi ho majú dať a kedy výpoveď?
6. máj 2009 o 12:18  • Odpovedz
autor
A ešte sa mi jedná o ten rodičovský čo v tom medziobdobí, keď budem nezamestnaná, budem ho dostávať?
6. máj 2009 o 12:26  • Odpovedz
autor
gapa poslala som ti aj IP všimla si si? Ď.
6. máj 2009 o 18:39  • Odpovedz
áno všimla. RP budeš dostávať. Ved aj nezamestnané ho poberajú. Len treba zájsť na zdrav.poistovnu.
6. máj 2009 o 19:24  • Odpovedz
napisala som ti ip
6. máj 2009 o 19:34  •  1 dieťa  • Odpovedz
to nemalo byt sem sorry :slight_smile:
6. máj 2009 o 19:34  •  1 dieťa  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.