• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vyrážky na tváričke a ručičkách 11 mesačného dieťatka

(zamknutá)
26. júna 2009 
Ahojte,hladala som podobnu temu,ale nenasla som. Chcela by som sa s vami poradit. Pred tyzdnom sa nasmu drobcovi vyhodili vyrazky na tvaricke a trosku aj krku. Dala som mu kusok marhule,tak som predpokladala,ze to bolo z toho. Pomalicky mu to ustupuje,ale dnes sa mu vyhodili vyrazky aj na spodnej stranke rucok,od lakta k dlaniam.Ked prejdem po nich prstom,tak su to take hrbolceky.
No a teraz neviem z coho to moze mat. Na co to asi je reakcia. Ak je to reakcia..
Nijaku novu potravinu coby uz nejedol som mu nedavala...Chodime na plavanie,ci to nebude z vody,ale dnes sme uz boli 4-krat...Lozi uz druhy mesiac,ma napadlo ci to nebude z prachu na zemi,ked sa trosku spoti. Fakt neviem.
Nemalo to aj niektore vase dieta? Vedeli ste z coho? Co ste stym robili?
25. jún 2009 o 20:38  • Odpovedz
autor
Tie diskusie som citala.Nebolo tam presne co som hladala,preto som vytvorila tuto temu.
Volali sme ale s dr. a ta povedala,ze je to bezna reakcia dietata na nieco,ze to deti mavaju,ze staci natierat Infadolanom.Tak dufam,ze ked budeme natierat pekne to zmyzne a nieje to nic vazne.
Ja som len chcela vediet,ci to mavaju aj ine deti a ci maminky vedia z coho,lebo my sme na to zatial nedosli,ze co to mohlo zapricinit. Drobec ma tie vyrazlky len na predlaktiach a troosku na tvaricke.Dr. povedala,ze len keby tie vyrazky boli na celom telicku,ze vtedy je to alrgia.
26. jún 2009 o 10:39  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.