• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vývinový kvocient

(zamknutá)
26. júna 2009 
Ahojte,
boli ste niektorá so svojim dieťaťom na zisťovaní vývinového kvocientu? Mam 1 ročného syna a je dosť šikovny a tento vývinový kvocient má ukázať v akom štádiu zrelosti sa nachádza. Je to akási náhrada za IQ kým nebude mať 2 roky
26. jún 2009 o 12:29  • Odpovedz
ahoj ... a preco s nim na to ides? vas tam niekto poslal?
26. jún 2009 o 12:31  • Odpovedz
autor
Nikto nás tam neposlal, ale čítala som článok o tomto vývinovom kvociente. tu doktorka zistí na akej úrovni je syn a poradí nam ako dalej s nim pracovať. Syn je strašne aktívny, zvláda také činnosti ktoré deti v jeho veku neovládajú atd.
26. jún 2009 o 12:34  • Odpovedz
aha .. tak to je zaujimave ... aki doktori to robia? psycholog?
26. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz
lenicka, moja Timeika bola taka ista, sice je aj teraz sikovnica, oproti svojim vrstovnikov, ale ja to neriesim...som rada, ze je taka aka je, a hlavne, ze je zdrava :slight_smile: :wink:
26. jún 2009 o 13:28  • Odpovedz
ahojte.aj ja poznam takeho sikulaka je od mojhomaleho2tyzdne stars iale ten maly mal 8mesiacov a vedelpekne cisto rozpravat par sov a bol taky ved aj je teraz akoby mal2roky ked ho vydim co roby normalne sa nanpm cudujem a moj maly len teraz zacina byt rozmnejsi no ja sa mu tesim aky . no vravia ze dieta ked je vo vecsomkolektive sa lepsie uci.a je mudrejsie.alebo toje v genoch?
26. jún 2009 o 18:16  •  4 deti  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.