• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žadosť o materské

(zamknutá)
27. apríla 2010 
Chcela by som sa informovat, o chvilku nastupujem na MD, ziadost o materske budem potrebovat 2x, raz zo zamestnania a raz z dobrov. NP. Moja otazka, jednu ziadost zasiela do soc. poistovne zamestnavatel a druhu z dobrov. NP asi odnesiem osobne, vsak? Na tej druhej ziadosti sa maju uvadzat aj nejake udaje o zamestnavatelovi? Podla mna nie, kedze on s tym dobrovolnym platenim poistneho nema nic spolocne, len si chcem byt ista.
8. apr 2008 o 18:53  • Odpovedz
Na druhej strane žiadosti o materské máš text vo vyhlásení poistenca či si uplatňuješ nárok na materské aj z iného poistenia. Na oboch to poznačíš.
8. apr 2008 o 20:25  • Odpovedz
tiez by ma zaujimala jedna vec..dna 20.4 som dostala od lekara ziadost o materske s tym, ze na nu nastupijem 5.5. a porod mam stanoveny na 16.6. ako zamestnavatela mam uvedene nezamestnana, nakolko v case ked mi tuto ziadost lekar vystavoval som bola na urade prace. lenze dna 27.4 som uzatvorila pracovny pomer, ktory by mal trvat do 30.4, takze v case nastupu na matersku budem vlastne zasa na urade prace a matersku si budem uplatnovat z ochrannej lehoty pol roka, cize z toho posledneho zamestnania. teraz neviem, ze ci potrebujem este nejake ine tlacivo alebo potvrdenie pre socialnu poistovnu, prosim poradte...
dakujem
27. apr 2010 o 15:19  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.