• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Základné školy v Liptovskom Mikuláši

(zamknutá)
18. septembra 2008 
Viem ze zacinaju prazdniny, ale nas caka nastavajuci sk. rok zapis do ZS a tak zaciname pomaly premyslat, kam to nase dietko zapiseme. Takze mamicky, ktore mate alebo ste mali deti na ZS v LM, skuste poradit, alebo aspon popisat svoje skusenosti so ZS. Dakujem.
25. jún 2008 o 14:45  • Odpovedz
ja som chodila na ZŠ Podbreziny a bola som tam veľmi spokojná. vtedy škola ešte len začínala, ale mali sme labáky na chémiu, špeciálne učebne, rozšírenú pohybovú prípravu...mne sa tam páčilo a aj blízko domov.

keď som nastúpila na strednú, mali sme baby zo školy v Okoličnom (oni boli dosť slabo pripravené, na základke síce dobré známky, ale vedomosti žiadne, ja som mala na ZŠ z matiky štvorku - hanbím sa - ale na strednej som už mala jednotku, lebo som mala dobré základy, rovnako to bolo aj s jazykmi. a tie baby práve naopak. prišli čisté jednotkárky a ledva zmaturovali) + ešte si pochvaľujú aj školu na Čsl. Brigády

tak neviem...to je môj pohľad - pohľad bývalej žiačky. neviem ako to vnímajú rodičia
18. júl 2008 o 13:24  • Odpovedz
ja byvam tiez v Mikulasi decka chodia na ZS Apostola Pavla na katolicku ale nie som velmi nadsena lebo vyber ziakov teda vobec nezodpoveda tomu co o tejto skole tvrdili,maju tu dost problemove decka s ktorými si nevedia vobec rady.Bohuzial je tu dost ob,medzený výber a vsade vela ciganov a problemovým detí,ktoré cloveku a hlavne spoluziakom znepríjemnuju zivot.Treba sa asi opýtat v okoli matiek ake maju skusenosti.
18. sep 2008 o 13:22  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.