• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zastupovanie:-)

(zamknutá)
17. augusta 2012 
@mmmk marky a kam idete dofcovat? :wink: inak krasnu dovolenku :dizzy_face:
9. sep 2010 o 16:37  • Odpovedz
@domika007 Domi, prvni do Beskyd na ceskoslovenskou svatbu, tam zustaneme na par dni u M. babi a dedy a potom asi do Italie, ale jeste nevime jiste. Musi mi odepsat kamoska, co tam zije :wink:
9. sep 2010 o 17:04  • Odpovedz
@janocka @mmmk @aguaverde @kalerat ráda bych se dopředu omluvila kolegyňky z koníka :grinning: blíží se čas vánoc, takže nebudu mít na adminování tolik času, chystám se ještě dopéct nějaké cukroví, naučila jsem se konečně pořádně háčkovat čepičky, tak si "hraju na pravou maminku" :grinning:, budeme chodit po příbuzných a známých a v neposlední řadě se těším na Vánoce víc než kdy jindy hlavně kvůli dětem :slight_smile: :dizzy_face:

Takže šťastné a veselé :slight_smile: to platí pro celý Asmira Team - @markie, @kuko, @ceresnam, @martinjasen, @danitko, @viz, @latvia, @bob, @danu, @emjee, @ooo, @ikarkulka, @nikka.vo, @domika007.... a další co jste na jiných cizojazyčných stránkách :slight_smile: (čerpala jsem ze stránek Asmira tak snad jsem nevynechala žádného oficiálního admina :zipper_mouth:) :slight_smile:
13. dec 2010 o 17:55  • Odpovedz
@krista Terezko, to je ok :wink: Ja si hraju na levou maminku, dneska jsem houby udelala a stravila jsem vetsinu dne u kamosky na navsteve :grinning: Ale dohanim ted resty :grinning: Preju prijemny predvanocni cas :dizzy_face:
13. dec 2010 o 17:58  • Odpovedz
@krista Terezko užijte si s celou rodinou krásné Vánoce :dizzy_face:
13. dec 2010 o 18:01  • Odpovedz
@krista teri dakujem za blahozelanie a aj vam krasne vianoce :dizzy_face:
13. dec 2010 o 18:37  • Odpovedz
@krista díky a užijte si pohodové svátky! Krásné Vánoce :slight_smile:
13. dec 2010 o 18:46  • Odpovedz
@krista terez, hezké vánoce a nezašmodrchej se do klubíček :wink:
13. dec 2010 o 20:52  • Odpovedz
@krista Dakujeeem. Napodobne! :wink:
13. dec 2010 o 20:58  • Odpovedz
@krista Diki!
13. dec 2010 o 21:05  •  2 deti  • Odpovedz
@krista Pokojne vianoce a vela lasky do noveho roku. Dakujem za tvoju pracu, usilie a nadsenie, velmi si ju ja a cely team Asmiry vazime. Verim ze sa v novom roku stretneme aj osobne :slight_smile:
14. dec 2010 o 11:11  • Odpovedz
Děkuji i já všem! :slight_smile:
14. dec 2010 o 12:10  • Odpovedz
@krista dakujem, pekne vianoce :sunglasses:
14. dec 2010 o 12:20  • Odpovedz
ja len, ze od zajtra budem v stand-by mode :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra lyzovacka s kolegovcami a potom dovolenka az do 02. 01. Okrem 30. 12. - 01. 01. by som mala byt aspon par hodini on-line, takze ak by nieco bolo surne kricte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2010 o 22:40  • Odpovedz
ja len, ze aj uzivatelky by si mali dat vianocny pohov :grinning:
21. dec 2010 o 23:20  • Odpovedz
@emjee vlani som si myslela, ze si daju pohov..... ale to bola iba sladka nevedomost :grinning: ony totiz vypisovali aj 24. 12., 31. 12. a 01. 01. :sweat_smile: vtedy som este nepredpokladala dobry umysel ako radil pred casom Martin, tak som ich posielala kade lahsie s tym, ze aj ja mam narok na volno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2010 o 00:12  • Odpovedz
od dnes poodvecera do nedele budem mimo netu :unamused: ideme k draheho starym rod. a oni nemaju net (ku podivu :grinning:).... ked vsak pojdeme na navstevu k nejakym inym pribuznym, tak sa pripojim.... takze viac tu nebudem ako budem, bo asi nebude nik poteseny, ked budem navstevu travit s mečaťom na kolenach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2011 o 12:12  • Odpovedz
@janocka zase sa budes flakat? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2011 o 12:45  • Odpovedz
Holky koníkovky:
@janocka, @mmmk, @kalerat, @aguaverde strašně moooc se omlouvám, vůbec teď nestíhám nějak plnit svoje povinnosti :sweat_smile: vyřizuju jen to co mi přijde v IP nebo ve Zmíňkách, nějak neni nálada, děti maji opět náročnější období, pořád se rubou (i koušou), chodím se fakt jen mrknout jak co vypadá... děkuji za pochopení, věřím že se do toho zase brzo dostanu :wink:
16. jan 2011 o 20:15  • Odpovedz
@krista já se teda přiznávám, že jsem tento týden taky neměla nějak na net čas, bylo toho hodně. Zítra se na to pořádně vrhnu :frowning2:
16. jan 2011 o 20:22  • Odpovedz
@janocka @latvia @emjee poprosim vas dozerajte na mk, ja som ko, dnes a zajtra cez den tu moc nebudem, budem len nazerat, bolia ma krize, mam 39 a je mi na houby, dik
25. jan 2011 o 20:11  • Odpovedz
@danu jasne Dani, kasli na kona, liec sa
26. jan 2011 o 10:24  • Odpovedz
Od zajtra podvecera, do nedele budem na lyzovacke, je velka pravdepodobnost, ze tam nebude wi-fi ale ak by bolo nieco surne (napr. bolo by treba bloknut PC), tak mi volajte alebo smsnite na sukromne cislo a ja sa pripojim z mobilu :wink:
31. jan 2011 o 14:59  • Odpovedz
Tak já se jdu omluvit, že tu teď asi opět moc nebudu. Chár má zápal plic :rolling_eyes: podle RTG plic na 80% určitě (na 100% to neví jelikož je jen v začátku) takže má ATB a dřív jak za 10dní prý ji líp nebude :rolling_eyes: sem zvědavá jak to zvládne ona i já jelikož se furt dusí a musím jí pořád budit :rolling_eyes: čímž je pak protivná jelikož je zvyklá spát nerušeně od 6 večer do 9 ráno minimálně :rolling_eyes: a pak sem nevrlá i já pač též nejsem vyspaná...navíc na mě taky něco leze a mám nemocnýho J. takže dvě malé děti :rolling_eyes: i když bych řekla že Chár to zvládá dobře zato J. furt pindá že ho něco bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: chlap no :grinning: :confused:
Jinak je Chárlí fakt dokonalá, na RTG plic ležela ani se nehla, dneska při braní krve taky pohoda koukala na krev :grinning: akorát ji pak srala náplast na píchanci tak si ji strhla a byla spokojená :grinning: :grinning: u Dr pohoda chodíme k doktorce ale ta má dovču tak sme šli k náhradnímu kterýho nezná a vůbec jí to neva ani v pátek, ani včera ani dnes :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:je to šikula moja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak kdyby sem vám na něco neodpovídala tak se předem omlouvám :slight_smile: budu se pokoušet tu být vždy jak to pude uvidím...teď mi zrovna zvíře spí tak to jde jinak je přísavka s horečkama přes 40°
1. feb 2011 o 13:00  • Odpovedz
@aguaverde fuuuuu :confused: zapal pluc liecte, neni sranda, holky ta zastupia urcite :wink: hlavne sa dajte cim skor doporiadku :wink:
1. feb 2011 o 14:54  • Odpovedz
@aguaverde juuuj agu , tak to sa drzte a zelam malej char skore uzdravenie :wink:
1. feb 2011 o 19:52  • Odpovedz
@aguaverde drzim palce nech ste vsetci ale hlavne Char cim skor fit, drzte sa
1. feb 2011 o 20:03  • Odpovedz
Ahojky,
příští týden od 17. odpoledne do 21. ráno (možná 20. večer) budu mimo město a mimo internet. Všechno napravím další dny :slight_smile:
11. feb 2011 o 20:06  • Odpovedz
Ahoj právě odjíždíme směr tchýně, vracíme se nejspíš až v pondělí po obědě. Takže tu nebudu :wink:

Díky a užijte si zbytek víkendu
Agu
27. feb 2011 o 07:19  • Odpovedz
@janocka @emjee, @pinklady ahojte, nemam chut momentalne to tu blizsie rozpisovat, len vas prosim mrknite na mk.sk, moj ocko mal masivny infarkt, na nic uz nereaguje a je v kome, neviem co nas caka :cry: :pensive:
Budem pozerat ip a preposielat, diky
14. mar 2011 o 08:21  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.