• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zastupovanie:-)

(zamknutá)
17. augusta 2012 
aby som nezabudla... od piatka poobedia 25. jula do nedele 17. augusta tu budem len obcas, idem totiz na dovolenku na slovensko :grinning:
21. júl 2008 o 20:23  • Odpovedz
autor
trcohu som tu nedelu a dnes nebola ale nastastie sa nic nedialo na svadobnych strankach take strasne :sunglasses:
21. júl 2008 o 20:28  • Odpovedz
anax, to skoro hlasis :grinning: :grinning: :grinning: iank si mi na ICQ chybala a tak som cez obed spala :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
21. júl 2008 o 21:35  • Odpovedz
autor
no ked som to necakala ze nebudem dnes stihat sa prihlasit...v nedelu sa povacsine ani neprihlasujem...ale dnesok som neodhadla :cry: ale dobry pocit ze som niekomu chybala :grinning: :grinning:
21. júl 2008 o 21:38  • Odpovedz
skoro som zabudla
zajtra ideme k svokrovcom a vratime sa az v stredu, pristup k netu mierne obmedzeny, takze tu nebudem kazdy den, prosim pomozte zuz (aj ked zuz ak vsetkych docasne bloknes, nebudes potrebovat extra pomoc :grinning:)
24. júl 2008 o 17:36  • Odpovedz
no asi fakt vsetkych bloknem :grinning: :grinning: :grinning: chcem ist od stredy k nasim a tam budem uplne bez netu :grinning: :grinning: :grinning:
a mam pocit ze teraz som tu iba ja s anax tak pravidelnejsie :grinning: :zipper_mouth:
28. júl 2008 o 22:21  • Odpovedz
autor
ja som tu furt, jedine ked spim a presuvam sa z pk do ba a spat tu nie som :grinning: ale kuknem vam tych konikov ak inak nedate :grinning: :sunglasses:
28. júl 2008 o 22:34  • Odpovedz
ja teraz co to prebehnem, zajtra uz idem domov, ale budem mat navstevu, tak vo stvrtok uz sa pripojim naplno
29. júl 2008 o 10:16  • Odpovedz
baby, od soboty do dalsej soboty budem uuuplne mimo net, keby ste obcas hodili ocko na strechu = duply ani velke premazy fotiek robit nemusite, ale treba sledovat, ci si tam nejaky sikovnik nerobi reklamu (najnovsie rovno zalozia novu temu, alebo radi lozia do takych tem typu - poradte stolara v niznej dolnej...) :wink:
diiiky
29. júl 2008 o 20:20  • Odpovedz
autor
oki ikke :wink:
29. júl 2008 o 20:44  • Odpovedz
autor
ahojte, 8.8, 9.8. a 10.8. tu budem pomenej, hlavne piatok a nedela cez den byvaju kriticke, keby ste mrkli niektora ockom, v piatok vecer a v sobotu vecer by som mala byt na chvilku pripojena..v nedelu skor nie ako ano, podla pocasia kedze to by sme chceli este stihnut u nas v pk v amfiku bathory :grinning:
7. aug 2008 o 13:22  • Odpovedz
Tu nedeli zkusim osefovat :wink:
7. aug 2008 o 21:38  • Odpovedz
autor
ziraf dakujem za ochotu :wink:
7. aug 2008 o 21:47  • Odpovedz
Tak hlasim, ze se mi povedlo sehnat praci... doufam, ze skvelou, bajecnou a uzasnou :slight_smile: Nastupuju v pondeli... a predpokladam, ze v pracovni dobe asi na beremku nebudu moct bejt (odvykani bude tezke :grinning:) O vecerech bych normalne mela byt online, o vikendech jak kdy :wink: Takze kdyby neco jo horelo, tak predem dekuju, ze se toho ujmete.
12. aug 2008 o 18:06  • Odpovedz
ziraf tak at se dari v praci - hlavne dobry plat :grinning: a taky dobre kolegy a sefa a napln prace :wink:
12. aug 2008 o 18:10  • Odpovedz
uz som doma, ale strankam sa zacnem opat plne venovat az zajtra. pred odchodom na dovolenku totiz moj manzel utrpel zablesk profesionalnej deformacie a vypol VSETKY elektrospotrebice v domacnosti vratane chladnicky s mraznickou. teraz uz viem, ako smrdi tri tyzdne rozmrazovana mraznicka a tym padom aj cely byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem pucovat... :rolling_eyes:
18. aug 2008 o 09:20  • Odpovedz
Ikke - uprimnou soustrast :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a ja hlasim, ze jsem pryc ted od ST do SO, protoze jedeme na teambuildingovou akci :grinning: Jsem si umela nacasovat nastup, no :grinning:
18. aug 2008 o 18:57  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: ziraf kdo umi ten umi a jiny lidi jen cumi :grinning:
18. aug 2008 o 18:58  • Odpovedz
nikto nebude "z domu" pocas predlzeneho vikendu? lebo ja budem :grinning:
28. aug 2008 o 22:17  • Odpovedz
no my ideme prec od soboty ale az do stvrtka ( prave o tom rozhodla rodinna rada :grinning: ) doteraz sme sa nevedeli dohodnut ale konecne v tom mame jasno :grinning: v sobotu sme v zoo v bojniciach a od nedele v jasnej a na striedacku v besenovej :wink:
28. aug 2008 o 22:33  • Odpovedz
autor
emjee a zuz obcas tak kuknem na tych konikov, snad aj ikke bude mat cas
28. aug 2008 o 23:32  • Odpovedz
ja sa pokusim aspon jeden den urvat svagrinej z predplateneho objemu internetoveho pripojenia :grinning: a prihlasit sa, ale vdaka :slight_smile:
28. aug 2008 o 23:38  • Odpovedz
ja tiez uvidim ze ci niekde bude net :zipper_mouth: lebo predpokladam ze notebook pojde s nami tiez :zipper_mouth:
28. aug 2008 o 23:40  • Odpovedz
ja tu viac-menej budem, akurat ma byt konecne 1,5 dna u nas teplo, tak mozno vyrazime niekam... u nas nie je predlzeny vikend :frowning2: :wink:
29. aug 2008 o 08:52  • Odpovedz
odlozili sme odchod o jeden den takze zajtra tu eset ako tak budem :grinning:
29. aug 2008 o 21:09  • Odpovedz
cafte, sme doma......
o den skor ale aj s mojimi zdravotnymi prob;lemami :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: zajtra musim naklusat k dr aj napriek tomu ze nema poradnu, lebo mam velku anemiu zistenu :zipper_mouth: som iba v polke tehu a mam hodnuty ako pri Hankinom porode a to mi museli davat krv, tak snad este dostanem lieky a nie hned krv :zipper_mouth: ale mam prisny rezim oddychu :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
4. sep 2008 o 20:50  • Odpovedz
bozinku zuz drz sa :pensive:
4. sep 2008 o 20:54  • Odpovedz
emjee, ak prezijem nie je to az take zle :zipper_mouth: teda ak mi to pomoze :zipper_mouth: mam ale zakazanu akukolvek zataz a namahu :zipper_mouth: netusim ako nasa akcia buduci tyzden :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
4. sep 2008 o 21:33  • Odpovedz
autor
zuzi drz sa a nech sa mate s prckom cim skor dobre...snad ten buduci tyzden uz budes ok a budes moct cestovat.. :wink:
5. sep 2008 o 10:28  • Odpovedz
pustili mi zelezo zilou tak som zvedava na tie zazraky a v pondelok idem znovu :zipper_mouth:
5. sep 2008 o 11:56  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.