• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zbierame lístky z koncertov

(zamknutá)
12. septembra 2009 
Ahojte,
moj manzel je vasnivy zberatel listkov z koncertov. Akehokolvek zanru. Tohto roku sa mu ale zo zdravotnych dovodov nepodarilo ist zatial na takmer ziadny koncert a je z toho dost zufaly.
Velmi by som mu chcela pomoct. Prosim vas, ak ma niekto z vas nejaky zvysny uz pouzity listok, nech sa ozve. Velmi budem rada.
Viem, je to cudna zaluba, ale uz od mladosti bola jeho vasen chodit po vsetkych moznych koncertoch a nasledne si odkladat vsetky listky. Uz ich ma hromadu, mnohe aj s podpismi uz nezijucich spevakov ci hudobnikov.
Dakujem.
3. sep 2009 o 08:26  • Odpovedz
autor
Nikto nema? :frowning2:
3. sep 2009 o 12:06  • Odpovedz
Mám doma lístek z Megakoncertu Fontána pre Zuzanu live z 19.5.2009 z Ostravy.Na ten lístek vám vydají dokonce 3 DVD toho filmu,všechny díly.Určitě i u Vás na Slovensku,třeba zjistit kde.Mám na Bazaru už dlouho,ale nikdo DVD nechce.Jestli chceš,pošlu ti ho pro manžela do sbírky.

Jinak diskuse o sběratelství je tady
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=55125&vGroupOffset=0&=&vOffset=240
3. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz
autor
skuli, dakujem ti velmi pekne, ze si sa ozvala. Budem velmi rada, ak mi ten listok posles. Posielam ti IP...
3. sep 2009 o 13:51  • Odpovedz
Pošlu co nejdříve :wink:
3. sep 2009 o 22:50  • Odpovedz
autor
Chcem sa podakovat vsetkym, ktori na tuto temu reagovali a poslali nam listky. Velmi si to vazim.
Este raz dakujem za vasu ochotu a ustretovost.
12. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.