• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zimný fusák Gesslein Future Loop

(zamknutá)
27. októbra 2008 
Ahojte, mozete mi niekto prosim vysvetlit, ako upevnim fusak na sportovu cast? V navode to nemam, nejako som ho tam dala, ale na pohlad to nevyzera dobre, tak si myslim, ze mam niekde chybu... Pomohlo by mi aj foto :wink: Dakujem
26. okt 2008 o 17:35  • Odpovedz
autor
Nikto? :confused:
27. okt 2008 o 07:36  • Odpovedz
autor
Nikto mi neporadite :cry:
27. okt 2008 o 13:27  • Odpovedz
nevesta, napis presnejsie aky fusak mas na mysli. Ja som si fusak urobila z prenosnej tasky tak, ze som povyberala vsetky pevne casti. Potom sa ten fusak pripevnuje rovnako na sportovu cast ako aj ta vlozna taska. Akurat hrazdu musis dat prec a do tych dier upevnis fusak. No a este treba poprevliekat popruhy co drzia dietatko.
27. okt 2008 o 14:42  • Odpovedz
autor
Janina, ano presne to som mala na mysli... Tam vzadu su snurky a netusila som co s nimi... No ale uz som medzicasom hovorila s kockou, od ktorej kocik mam a je to vybavene :sunglasses: Su tam na ne dierky, ktore som si nevsimla :sweat_smile: Ale uz to mam, vyzera to super, takze by to uz malo byt ok :sunglasses: Dakujem za reakciu :wink:
27. okt 2008 o 15:57  • Odpovedz
no tie snurky - to ani ja presne neviem, na co su, ale asi ked ich uviazes o tie gombiky, tak to tam drzi pevnejsie, nie?
Ja mam k tomuto kociku aj tzv. predlzovaci diel, tak teraz este pouzivam ten, nie cely fusak, a nan nazipsujem vrch z fusakotasky, je to potom akoze teplejsi nanoznik. Ale mne tam maly vacsinou spava, my malokedy ideme s kocikom tak, ze by maly viac ako 10 minut sedel v kociku. Chodim do mesta ked spi, tak sa mu tam takto dobre spinka :slight_smile:.
27. okt 2008 o 18:25  • Odpovedz
autor
To som dala ako prvu variantu, ale ked som tam mala krpanu, tak mi to cele tahalo dolu a nebolo to pekne... Dnes som objavila, ze zboku vzadu su take dierky, prevliekla som to tade a vyzera to dobre, aj to drzi :sunglasses: :wink:
27. okt 2008 o 18:28  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.