• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zjednodušenie po odoslaní príspevku

(zamknutá)
21. decembra 2007 
chcela by som sa spýtať, či by nebolo možné nasledovné:
po odoslaní príspevku je mi oznámené, že moja správa bola odoslaná.. potom mám dve možnosti: buď kliknem na "Oukej" alebo "späť k témam".. takže keď s niekým kecám, tak musím zase klikať na danú tému a potom si zase nalistovať aktuálnu stránku.. a keď je MK pomalší, tak to dosť dlho trvá a medzitým by som už mohla toho popísať :grinning:
nebolo by možné, že by ma po odoslaní príspevku "hodilo" späť do tej témy kde som prispievala a priamo na aktuálnu stránku?
dúfam, že som to napísala zrozumiteľne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vopred vďaka
2. aug 2007 o 15:59  • Odpovedz
ahojte, veronika, super napad :wink: mne to tiez vadi, zvlast, ked konik casto hapruje :pensive:
3. aug 2007 o 08:48  • Odpovedz
bolo by to fajn :slight_smile:
3. aug 2007 o 08:51  • Odpovedz
ešte je jedna možnosť klikneš hore na domov a hodí ta to na začiatok ako ked sa prihlásiš na MK a tam vidíš vlastne posledné témy na ktoré sa prispievalo. No a ked klikneš tam tak ta to hodí na posledný príspevok v tej téme. Moc to nerieši aj je to trošku rýchlejšie. :wink:
3. aug 2007 o 09:00  • Odpovedz
pripajam sa a suhlasim s veronikou! je to rychlejsie a logickejsie!
co vy na to, "spravcovia" konika?
vy si asi v ziadnej teme dlhsie neklabosite :wink: :wink: :wink:
9. aug 2007 o 15:39  • Odpovedz
uz to mame dlhsie poznacene v to-do-list uz to staci "len" naprogramovat :grinning:
11. aug 2007 o 09:18  • Odpovedz
dakujemeeeeeee!!!!!!!!!!!!! :grinning:
11. aug 2007 o 09:40  • Odpovedz
autor
super!!! tešíme sa! len dúfam, že sa toho aj dožijeme :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2007 o 22:22  • Odpovedz
ako tak sledujem, od augusta ziadna zmena ohladne tohoto problemu...
ja viem, ze toho mate vela , hlavne po vcerajsku :wink: , ale fakt ked clovek s niekym keca, tak to ako keby si skrabal prave ucho lavou rukou...
dik!
26. nov 2007 o 10:08  • Odpovedz
tesim sa, ked sa tento problem vyriesi..teraz to fakt nie je velmi "user friendly" :wink:
14. dec 2007 o 21:10  • Odpovedz
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :slight_smile:
14. dec 2007 o 21:52  • Odpovedz
je to preto, ze to bolo vystavane ako forum, nie ako chat :wink: k zmenam este urcite pride, ale postupne :wink:
14. dec 2007 o 22:57  • Odpovedz
Nič proti, ale od augusta je tu požiadavka, či by sa nedalo po odoslaní príspevku vrátiť do danej témy... doteraz sa to nedá, ale za to máme novú Strechu :unamused:
21. dec 2007 o 09:09  • Odpovedz
bihan bob ma v svojom to-do-liste asi 150 poziadaviek na zmeny, ma tam zaznamenanu aj tuto - kazda ma svoje poradie a prioritu
21. dec 2007 o 21:14  • Odpovedz
netreba klikať ani na OK a ani späť k témam...hore v lište je šípka-späť a hneď si tam kde si dopísala :grinning:
21. dec 2007 o 21:16  • Odpovedz
zuzu diky za tip :wink:
21. dec 2007 o 21:20  • Odpovedz
toto som si nevšimla :sweat_smile: Ale myslím, že donedávna to pri šípke-späť hodilo na prvú stránku diskusie :wink:
21. dec 2007 o 22:59  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.