• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zmena na homepage

(zamknutá)
24. septembra 2009 
Ahojte, dnes som zmenil zobrazovanie inzeratov na homepage. Teraz tam je 50 fotografii. Doteraz bolo 6. Nie je k nim ziadny popis, vacsinou (cest vynimkam) popis nevravi nic co by nebolo jasne z obrazku ("Predam peknu ruzovu mikinu") tak som ho vypustil, lebo by zaberal dost vela miesta.

Je to skor iba taka rychla galeria toho co sa v bazare aktualne nachadza. Ak niekoho nieco zaujme, tak si klikne a dozvie sa viac.

Vsetky zobrazene fotky su od roznych inzerentov.To znamena, ze sa nikdy nezobrazi viac ako jeden inzerat od jedneho predajcu na homepage.
19. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz
super, mne sa to paci :slight_smile:
19. sep 2009 o 22:30  • Odpovedz
a čo inzerát bez fotky? predtým bola aspoň šanca, že si ho niekto náhodne všimne, napr. keď niekto chce niečo kúpiť, alebo darovať :unamused:
19. sep 2009 o 22:58  • Odpovedz
autor
Ano, inzeraty bez fotky tym padom uplne zmiznu z homepage. Avsak obrovska vacsina inzeratov fotku ma a vacsina ludi (97% inzeratov) predava, takze sa to dotkne iba velmi maleho poctu inzeratov.
19. sep 2009 o 23:22  • Odpovedz
aj mne sa to paci :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
19. sep 2009 o 23:25  • Odpovedz
mne sa ovela viac pacila ta povodna verzia. Ved takto nie je hned jasne, ci ide o kupu alebo predaj, ak bol popisok rozumne zadany, tak bez kliknutia bola napr. jasna velkost alebo znacka,...
kili ma pravdu, ze inzeraty bez fotky su teraz uplne bez sance
20. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz
super!!! :slight_smile:
a ked niekto nieco chce kupit,aj tak chce vidiet fotku,ci nie? podla mna je to ok
20. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz
a preco sa mi napr. nezobrazil na hlavnej stranke novo pridany inzerat ? bol pridany medzi kategoriu nedetske
20. sep 2009 o 21:09  • Odpovedz
a obrazok ten inzerat ma
20. sep 2009 o 21:10  • Odpovedz
Lebo, ked zadavas inzerat do kategorie nedestke ostatne, je tam vedla taka veta: # Ostatné (nedetské) (Nezobrazuje sa na domovskej stránke a v hlavnej sekcii bazáru. Iba vo svojej sekcii.)
20. sep 2009 o 21:23  • Odpovedz
Inak super, paci sa mi to, akurat by som fakt oznacila, ci je to kupa, alebo predaj...
20. sep 2009 o 21:23  • Odpovedz
hm, tak si to dam medzi detske. vsak to vyuzivaju deti, bo inak som znevyhodnena (aj ked je to zadara) :sweat_smile:
20. sep 2009 o 21:25  • Odpovedz
autor
saskarisko: ano nedetske su momentalne zamerne znevyhodnene. Chceme na homepage prezentovat detske veci, kedze sme hlavne server o detoch a materstve. Do buducna to mozno bude inak.

nevesta: rozmyslam co s tym 'kupujem'. Je ich naozaj iba par. A kvoli nim ku kazdemu obrazku pisat "predam" a "kupim" mi pride zbytocne, lebo ajtak 99% tam bude "predam". Este pospekulujem co s tym.

Co by ma zaujimalo: Ake mate skusenosti s inzeratmi typu "kupim"? Zvyknete tam chodit? Zvyknete take inzeraty davat? Ak davate, odpovie niekto?
20. sep 2009 o 22:57  • Odpovedz
Mas pravdu, ked sa nad tym zamyslim, tak ked zadavam inzerat, kupim nekontrolujem...

Mozno teda len oznacit kupim a darujem...
20. sep 2009 o 23:09  • Odpovedz
ja obcas aj do sekcie kupim zajdem a podarilo sa mi par veci uz aj tak predat, ze som ja oslovila niekoho, kto danu vec zhanal. A velakrat som prave vec ponukla len preto, ze mi nahodou udrela do oci na hlavnej stranke
Par veci som tak aj kupila, ze sa mi na inzerat kupim ozvali
20. sep 2009 o 23:47  • Odpovedz
Bob - dik za info

Inak - da sa jednoducho oznacit inzerat kupit. kupujuca moze vlozit ilustracne foto, o co by mala zaujem. a ten obrazok by sa dal oramovat napr. cervenou farbou. co som si vsimla, tak na hl. stranke maju momentalne oramovania ciernou
21. sep 2009 o 07:36  • Odpovedz
bob, ja som párkrát už dávala inzerát že kúpim a vďaka tomu, že si to niekto na úvodnej stránke všimol, tak som niečo získala. takto si myslím, že by som moc nemala šancu, hlavne preto, že inzeráty si už nikto nepôjde pozerať, aj keby si niečo chcel kúpiť, však aj na čo, keď na úvodnej stránke má 50 fotiek :unamused:
23. sep 2009 o 22:35  • Odpovedz
no já nevím, ale u inzerátu "koupím", že by byla fotka? u těch s emoc fotkynedávají, ne?padla by ta teorie boba o tom, že na homepage jen inzeráty s fotkou.

mě se to líbí.
23. sep 2009 o 23:29  • Odpovedz
...no ja by som tam na všetky inzeráty typu "kúpim" dala možno biely štvorček s nápisom "kúpim" namiesto fotky....detto s "darujem"

Ja napr.stále hľadám len "kúpim" a babám ponúkam čo mám,keďže už sa viac vecí potrebujem zbaviť ako kúpiť...
23. sep 2009 o 23:37  • Odpovedz
autor
Tak som nakoniec dal "kupim" inzeraty s cervenym ramikom. Co sa tyka obrazkov, myslim, ze sa da skoro vzdy na internete najst nejaky ilustracny obrazok toho co chcem kupit a dat ho sem.
24. sep 2009 o 09:42  • Odpovedz
Bob, super :slight_smile:
24. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz
Trosku chybicka, toto: http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=385728 je pedam, ale na hlavnej stranke je oramovany ako kupim, darujem :wink:
24. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.