• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zmeny na modrykonik

(zamknutá)
11. júla 2008 
...je vo fore diskusia - hlavne teda k rozdeleniu tem
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=64032

podla mna by tiez Recepty, Paragrafy a mozno i Regiony a Stretnutia mohli byt v "nedetskych" prispevkoch, aspon by sa to trochu vyvazilo, lebo vlastne oddelenie dvoch zakladnych nedetskych sekcii tych ostatnych 14 moc nesprehladnilo...

dalsia vec je, ze aj vo volnej diskusii je kopu tem, ktore suvisia s detmi, ale v roznom zivotnom obdobi, ako napr. Bezplenkova metoda, ktora je vo volnej diskusii preto, ze sa tyka babatiek i batoliat... :confused: :wink:
10. júl 2008 o 13:37  • Odpovedz
treba to nazvat ako na brms a msv ako ostatne temy a nie nedetske temy lebo pri stranke zameranej na deti a mamicky je to take trochu cudne :grinning:
10. júl 2008 o 14:01  • Odpovedz
taky bych byla pro ten nazev Ostatni temata :slight_smile:
10. júl 2008 o 14:21  • Odpovedz
takze nedetske prispevky sa premenuju na ostatne prispevky :wink:
10. júl 2008 o 22:36  • Odpovedz
taka vec, mate problem ak kategoria Stretnutia bude v ostatnych prispevkoch? :wink: je to anketa, dik :wink:
10. júl 2008 o 22:48  • Odpovedz
podla mna to kludne moze byt v ostatnych
mozno aj regiony - na svadbe nie, lebo tam sa od regionov odvija cela svadba, ale na konikovi by to nemalo vadit, ved porodnice su v porodoch a regionalne temy su naozaj len pokec
10. júl 2008 o 22:51  • Odpovedz
mam aj ja hlasovat?

ale hlasujem za :grinning:
10. júl 2008 o 22:51  • Odpovedz
a este tu nemame tu sekciu choroby :grinning:
10. júl 2008 o 22:53  • Odpovedz
autor
emjee, ze choroby :stuck_out_tongue_closed_eyes: ZDRAVIE!
ja som sa uz vyjadrila, podla mna treba co najviac okruhov presunut pod ostatne, lebo inak to rozdelenie (teraz 14:2) fakt nema zmysel... :wink:
11. júl 2008 o 08:35  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.