• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Znížená imunita a opakované zápaly stredného uška

(zamknutá)
25. septembra 2009 
AHojte maminky,prosím poraďte nám...
Náš 10mes. Adamko máva opakovaný zápal str.uška,s tým spojené užívanie ATB a teraz nám zistili zníženú imunitu a tak sme začali užívať BRONCHO-VAXOM na jej posilnenie,veľmi dúfam,že nám to aspoň trošku pomôže kedže sa blíži zimné obdobie....
už z pôrodnice sme prišli usoplení a od vtedy sa to s nami stále vlečie,neviem kde sa to v ňom stále berie.keď mal 2,5mes. tak sme skončili v nemocnici so zápalom priedušiek(všetko začalo samozrejme sopliskami) a k tomu sa nám ešte pridal zápal str.uška a nasledovali ATB.keď mal cca 7 mes.tak nám opať prepichovali tentokrát druhé uško,opať ATB,a ani nie po dvoch mesiacoch,keď sme sa vrátili z dovolenky v chorvátsku opať prepichovanie,tentokrát oboch ušiek a samozrejme opať ATB.všetko vždy začne soplíkmi,už sme vyskúšali rôzne kvapky,matrac máme stále vydvyhnutý,a čo sa týka odsávania neviem čo robiť,lebo sú nato rôzne názory,niekde sa píše odsávať,odsávať,odsávať a inde zas píšu,že čím viac sa odsáva tým sa viac hlienov tvorí,tak si teraz vyber....máme doma aj bioptron lampu,len neviem či sa môže používať už u takých malých detí a či to vôbec má nejaký účinok.včera začal opať sopliť,dnes je to už hrozné,ledva dýcha,zle sa mu papá a ešte horšie spinká,(mám strach,že nás to opať zavedie na ORL),striekam mu do nošteka EUPHORBIUM a zajtra sa chystáme k lekárke.budeme veľmi radi,ak nám dáte nejaké užitočné rady,kt.by aspoň trocha zabrali
24. sep 2009 o 22:50  • Odpovedz
ja by som určite odsavala a odsavala,myslim že je najhoršie ked je to v nom.ja mam odsavačku na vysavač akurat mame aj mi sople.bojim sa aby mu to nesadlo do prinosovych dutit .tak že ak je treba odsavame aj každu hodinu.inak na imunitu je dobre homepatikum thymuline ch9.ja osobne ho nedavam lebo mali je alergicky na laktozu a oni ju obsahuju ale poznam baby čo stym maju dobre skusenosti.
25. sep 2009 o 12:55  • Odpovedz
ahoj kovackaadka, ked sa filipko narodil, tak sme si z nemocnice priniesli sopliky... odvtedy mal zapalene uska asi tri mesiace, bolo to hrozne... stale plakal, vôbec sme nespali, a takto stale dookola. Potom nam zistili zlateho stafylokoka a zacali ho "liecit", ked sa vyliečil ten tak ako zazrakom mu to preslo. boli ste uz vyšetrený aj na stafyla? tiez davam malemu thymuline9ch, to je urcene na posilnenie imunity ORL. a tiez ako zuza.m sme stale odsávali, a este stále mu odsávam ked má nádchu, vysávačom.
uprimne vam prajem skore uzdravenie.
25. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.