• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zoznam adminov

(zamknutá)
9. júla 2008 
ikke to kolko ma prispevkov neznaci o nicom inom iba o tom ze je ukecana, ved len v cenzure napisala teraz asi 50 prispevkov :wink: nehovoriac o tom kolko v tej uzamknutej teme :wink: a admini sa vyberaju inymi pravidlami :wink: a na CZ by si mala ked tak zirafka navrhnut a vybrat :wink: :grinning:
20. mar 2008 o 14:59  • Odpovedz
ja viem a chapem, som to myslela tak napoly zo srandy... :wink:
20. mar 2008 o 15:00  • Odpovedz
hej ako vtip ma to pobavilo :wink: :grinning: hlaven po tom ako som im zamkla temu :grinning: :wink:
20. mar 2008 o 15:03  • Odpovedz
pridem o flek admina? :zipper_mouth:
franziska • Včera o 12:08 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
|
| Zmeň | 91.127.79.128
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
adal: uráža
Zmaž
boze to je pixla tak zuz11 ako tam musi mat vaaaazne komplexy, akurat pisem to jednej temy a zase pi.uje ce odbacam od temy. Ako fakt by mala zvazit svoje posobenie vo funkcii admina
21. mar 2008 o 12:29  • Odpovedz
zuz jasne :grinning: urcite dame na nazor nejakej trojdnovej uzivatelky :grinning: hlavne ked ta teraz tu potrebujem ako sol, kedze ja som momentalne vyrazne netovo obmedzena :sweat_smile:
22. mar 2008 o 18:06  • Odpovedz
prave som si v jednej teme na modrejstreche vsimla, ze tu mame este jedneho "tajneho" admina :sweat_smile: aspon teda ja som ho doteraz nejako nezahliadla, ale zjavne je tu uz dlllllho :confused:
skryva sa pod prezyvkou... kuko :fearful:
26. mar 2008 o 14:13  • Odpovedz
ikke a maze temy? :grinning: :grinning: :grinning: som pozerala ze iba 3 prihlasenia mal za posledne 3 mesiace :zipper_mouth:
26. mar 2008 o 14:22  • Odpovedz
to je teda pekna sranda, bud nas nikto neinformoval alebo sa stala nejaka chyba, a pozeram ze bob uz ani na icq nie je, nepytali ste sa ho niektora??

alebo zeby to bol ten dotycny pan co ho bob spominal ze vypomaha???
26. mar 2008 o 14:30  • Odpovedz
ja myslim, ze kuko je tu od uuuuplneho zaciatku :sweat_smile: este prv, nez ktorakolvek z nas tusila, ze tu vobec nejaki admini su :grinning: mozno uz aj bob nanho zabudol :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2008 o 14:35  • Odpovedz
a zacal prisievat az ked bola stoverna strecha :grinning: :grinning:
26. mar 2008 o 14:43  • Odpovedz
Bob (02:48 PM) :
kuko je spolumajitel asmiry, teda firmy co prevadzkuje tieto stranky
moj kolega
aktivne neadminuje
26. mar 2008 o 14:47  • Odpovedz
taktak :grinning:
chudaka boba sme so zuz zbombardovali naraz... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. mar 2008 o 14:52  • Odpovedz
ved nam to iba skopcil a mal vybavene :grinning:
len stale nema cas odsvietit :zipper_mouth:
26. mar 2008 o 14:53  • Odpovedz
ozaj baby pouzivate ICQ, aj hej a mam cislo 158 170 360 :wink:
28. mar 2008 o 16:26  • Odpovedz
ja pouzivam skype: tereza_a_johan alebo ikke.otterka

na icq sa mi pred par rokmi po preinstalovani kompjutru nedarilo prihlasit a odvtedy sice existuje moje konto, ale neexistuje moje heslo a aj schranka tam nahlasena je medzicasom zrusena :zipper_mouth:
28. mar 2008 o 16:37  • Odpovedz
a cez skype si pises s Bobom?
28. mar 2008 o 17:05  • Odpovedz
anoano
28. mar 2008 o 18:03  • Odpovedz
ja mam icq 205 755 516
skype nepouzivam
28. mar 2008 o 18:27  • Odpovedz
:grinning: kuka poznam :grinning:

ja momentalne nepouzivam icq (cislo nepamatam, ale vacsina z vas ho uz aj tak ma :grinning: ) ani google-talk

snad uz coskoro budem mat net aj doma a rozbeham vsetky tie zazracne vecicky ako icq, skype, googletalk ...
30. mar 2008 o 16:43  • Odpovedz
ozaj, mozno sa mi podari spojazdnit manzelov icq, tak potom dodam numero :wink:
30. mar 2008 o 21:28  • Odpovedz
niekedy v pondelok-utorok predpokladam, ze dokoncim upratovanie striech, a kedze to nie su velmi dynamicke stranky, rozmyslala som, co dalej...
rozmyslala som, ze by nebolo zle prejst temy na konikoch podla nazvov (v adminclube) a pozatvarat, popresmerovavat a pripadne pomazat stonasobne duply, ktore su zjavne uz prave z tych nazvov - ako priklad, teraz som zamkla rovno dve temy o krvnych skupinach, co tu bolo rozoberane uz tiez asi stokrat... alebo temy ako kociky, ked je o tom istom kociku rec v tehulkach, babatkach a este aj vo volnej diskusii... a tak pod. co vy na to?
4. apr 2008 o 19:24  • Odpovedz
ikke vidno ze ta to bavi a ze asik je to tvoja hlavna napln..ako bez urazky...ja sa snazim tiez na msv mazat duple a zlucovat a vcera ma jedna sfukla ze naco som spojila staru temu s este starsou.. no dobre nie standartny postup ale tak nevymazem zaujimave infosky :grinning:
4. apr 2008 o 19:46  • Odpovedz
netusim ci Bob uzurobil co ma v zozname ale mal by sa vyhladavac tem zlrpssi t a potom sa bude lepsie na konovi upratovat, slubujem ze buduci vikend sa do toho pustm :wink:
4. apr 2008 o 19:57  • Odpovedz
no momentalne je to moja "hlavna napln" :sweat_smile:
ale zas nechcem niekomu skakat do rozrobenej roboty :wink:
4. apr 2008 o 20:29  • Odpovedz
som spat :grinning:
9. apr 2008 o 19:40  • Odpovedz
ahoj zuz, myslim ze hlavne ikke sa potesi:slight_smile: chudinka makala jak fretka...metal pre nu :wink:
9. apr 2008 o 20:30  • Odpovedz
sa ospravedlnujem, ale pri stahovke akosi prislo hned k niekolkym problemom..... minuly utorok nas mali zapojit ale od dveri kricali ze s tym bude vela roboty ze na to nemaju cas a odisli..... ( a dnes im to trvalo pol hodku a to mi spojazdnili aj vsetky zasuvky na telku a net :grinning: ale aj tak pouzivam bezdratove pripojenie :grinning:
9. apr 2008 o 21:05  • Odpovedz
anax, no nebolo to zas tak hrozne, akurat nemam este zabehane chodnicky, takze vzdy som objavila este nieco dalsie a dalsie a dalsie... co bolo treba riesit a nad cim som doteraz vobec nerozmyslala - napr. ten bazar, dufam, ze som tam nenarobila moc paseky :zipper_mouth:
ale som moooc rada, ze je zuz spat a dufam, ze aj emjee sa coskoro podari spojazdnit pripojenie :sweat_smile:
10. apr 2008 o 09:23  • Odpovedz
ja dakujem ikke za udrzanie moralky na konovi :grinning: :wink:
10. apr 2008 o 10:10  • Odpovedz
dakujem vam, som rada ze som si vybrala take obetave adminky :slight_smile: v pondelok by som uz mala mat rychly internet doma, takze opat sa pustim do konika naplno :slight_smile:
19. apr 2008 o 20:40  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.