• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zoznam adminov

(zamknutá)
8. novembra 2010 
Nakoľko už vôbec nemám prehľad na tejto stránke, môžete sem napísať všetkých adminov?
2. okt 2009 o 13:26  • Odpovedz
Dole na každé stránce je "Admini stránky:..." Předpokládám, že na beremese a střeše je to to samé :wink:
Konkrétně MK:
Admini stránky: janocka, krista, ikke, emjee
2. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz
autor
len,

dole na slovenskej stranke su uvedene: janocka, ikke, emjee, ale viem, o viacerych (neviem, ci zuz11 este je alebo nie je admin, potom danu....)

prosim, napiste vsetkych, ktori mozu adminovat tieto stranky a kto je za co zodpovedny (alebo kto je na ktorej stranke doma)
2. okt 2009 o 13:35  • Odpovedz
katrin, adminovat tyto stránky můžou prakticky všichni admini (i z ostatních stránek - mojasvatba, modrastrecha atd.).

stručný seznam (snad na nikoho nezapomenu):
modrykonik.cz - janocka, krista, ikke, emjee
modrykonik.sk - janocka, ikke, emjee

mojasvadba.sk - janocka
beremese.cz - janocka, ikarkulka

modrastrecha.sk - janocka, ikke
modrastrecha.cz - janocka, mmmk

danu dohlíží na koníkovi většinou jen na diskuse, není tedy napsána v seznamu adminů.
na českého koníka brzy přibude nový admin, protože krista je tč. na mateřské.
zuz11 má stále adminská práva, ale adminuje jen velmi sporadicky.
2. okt 2009 o 13:57  • Odpovedz
madeleine ma tiez adminprava, ale momentalne neadminuje

kazdy admin ma na kazdej stranke adminprava (aj mu v pase svieti admin), no medzi sebou to mame podelene podla toho, ako je to napisane v zapati stranky :wink:
2. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz
emjee made uz predsa dlhsie nema admin prava :wink:
4. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz
:grinning: asi som to nejako prespala :grinning:

druha cast vety ale plati :slight_smile:
4. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz
doplnenie zoznamu:

mojasvadba.sk - ooo, domika007

modrykonik.cz - aguaverde, kalerat
10. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz
prosim pomozte mi, pisala som vam aj do ip.....vcera som bola v mojom nastaveni a mala som na rukach syna, nieco postlacal, ukazalo mi zmeny ulozene , nejak som si to neuvedomila a teraz sa neviem dostat k mojmu nicu traktor....co treba urobit, vypisuje mi ine heslo, zadala som aj mail udany pri registracii a nic...je to pre mna velmi dolezite, mam v IP adresy mamiciek , s ktorymi obchodujem, neviem ich naspamet....tak nechcem vyzerat ako podvodnicka...prosim pomozte, iva
20. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz
neviem kde uz mam napisat...ozve sa mi tu uz niekto, co mam robit? :angry:
20. okt 2009 o 15:30  • Odpovedz
autor
prosím o aktualizáciu údajov
30. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz
modrykonik.cz - janocka, krista, mmmk, aguaverde, kalerat

modrykonik.sk - janocka, zuz1, danu

mojasvadba.sk - janocka , ooo, dominika007

beremese.cz - janocka, ikarkulka, domika007, ooo

modrastrecha.sk - janocka, ooo

modrastrecha.cz - janocka, nikka.vo

Snad som na niekoho nezabudla :wink:
30. mar 2010 o 13:18  • Odpovedz
autor
prečo niektorým užívateľom svieti v profile "Admin", keď nie je nikde spomenutý/á a existujú aj témy, že končia s adminovaním? :confused:
30. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz
katrin v tejto sekcii su temy adminiek, ktore skoncili s adminovanim
30. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz
autor
danu, však to viem, ale prečo im stále svieti v profile Admin? :confused:
30. mar 2010 o 13:45  • Odpovedz
katrin, ked bola spustena beta verzia noveho modreho konika tak emjee bola este adminom, ale uz nie je a pri spustani ostrej verzie sa pozabudlo odstranit jej z pasu "admin".... Admini su len tí, co su uvedeni dolu na stranke
30. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz
autor
danu, nenarážam len na emjee :sunglasses:
30. mar 2010 o 19:11  • Odpovedz
katrin, narazas na mna? :grinning: ja som niekde pisala ze koncim? :grinning: ja praveze chystam navrat :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 22:43  • Odpovedz
Ahoj, jen mě tak napadlo, když čtu seznam adminů,kam se vlastně má člověk obrátit,když má výhradu vůči postupu některého z adminů a nechce to tady řešit založením tématu? Jestli je třeba někdo "hlavní admin" nebo tak něco? Moc děkuju za odpověď.
12. apr 2010 o 15:55  • Odpovedz
latunka, ak mas vyhrady voci praci adminov tak napis e-mai na: info@modrykonik.cz
13. apr 2010 o 11:47  • Odpovedz
ktora adminka je prosim vas ta ktora moze mazat prispevky? potrebovala by som to vediet. dakujem zuzana
7. júl 2010 o 12:09  • Odpovedz
@pancake uplne vsechny :wink:
7. júl 2010 o 13:05  • Odpovedz
kto mi poradi... pocas leta bezala reklama na obrazovke pc - prava cast. bola to mamina, ktora oi predavala eko tasky. boli pekne, ale uz reklamu nevidim. blizia sa vianoce a tasky by sa ako darceky zisli. prosim, prosim adresu. dakujem.
6. nov 2010 o 14:43  • Odpovedz
@nadhera no skusim ti to dohladat ale nic neslubujem, kedze mam mam malo informacii :sweat_smile: eko-tasky myslis z eko materialu alebo vseobecne eko ako na viacnasobne pouzitie - napr. envirosax? a bolo to na CZ koni alebo na SK?
8. nov 2010 o 16:55  • Odpovedz
@nadhera no na koniku boli (su) reklamy na eko - tasky od 3 roznych firiem, tak teraz neviem presne ci si myslela 1 konkretnu firmu alebo ti je to jedno :sweat_smile:
8. nov 2010 o 17:38  • Odpovedz
@nadhera ja mám z oriflame-u takúto
8. nov 2010 o 17:42  • Odpovedz
@ani3012 pekna.... uska su dost dlhe na nosenie na pleci? a este ma zaujima , ci su aj ine farby. :wink:
8. nov 2010 o 17:55  • Odpovedz
@nadhera to neviem či aj iné farby sú ,ja som si kúpila túto,dá sa zložiť úplne na malý šúľok a uška sú dosť veľké.
určite lepšie ako igelitky :grinning:
8. nov 2010 o 18:03  • Odpovedz
@janocka reklamu na eko tasky som dnes opat nasla na MK :grinning:
8. nov 2010 o 18:03  • Odpovedz
@ani3012 presne o to mi ide, aby bola mala,skladna a pripravena na necakane nakupy :grinning: ale cchem aj podarovat a tam by sa zisli ine farby. cena je dobra, vacsinou vidim ceny od 8€ nahor.
8. nov 2010 o 18:18  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.