• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvýšenie prídavkov

(zamknutá)
2. júla 2008 
no baby, mam pocit ze nasa prosocialna vlada si z nas robi poriadnu srandu... :angry: esteze nie som odkazana na tych 30 sk, lebo inac by to bolo mozno aj na snurku...
24. jún 2008 o 07:55  • Odpovedz
JA som sa včera na tom smiala že to musia ešte schváliť tých 30sk. :slight_smile: ešte sa hovorilo že rodičovsky pôjde o 220sk hore....Baby to je celých 250 sk... :grinning: Normalne som happy.....Ale lepšie ako s klincom do oka...
24. jún 2008 o 10:15  • Odpovedz
autor
ja navrhujem osobne napisat pani ministerka - ale to myslim vazne, len neviem ako prist k adrese, urcite ma email.
24. jún 2008 o 14:01  • Odpovedz
hehe, adresa je predsa znama: tomanova@employment.gov.sk
24. jún 2008 o 14:35  • Odpovedz
trapne!!!!!!az to dverami trieska :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. jún 2008 o 14:44  • Odpovedz
no paráda, takže radšej nič, aby sa národ nepohoršoval nad smiešnou sumou?!? :angry:
25. jún 2008 o 22:09  • Odpovedz
no materská je fakt trápna a to stále riešia len dôchodcov to mi už fakt dvíha adrenalín a my máme prežiť s dieťaťom t.j. 2 osoby z celkovej sumy 5.100,-Sk (rodičovský + príspevok na dieťa) mesačne no to je fakt sila
25. jún 2008 o 22:49  • Odpovedz
Tak bude to, alebo to nebude? :slight_smile: . Dosť podstatné vedieť to :slight_smile:
Čo chcete, veď za 30,-- sk kúpime napr. až jednu dojčenskú výživu :grinning: :slight_smile: . Koľko to je v prepočte na euro, radšej ani nerátam.
Zvýšenie o 30,-- sk (či avízovaných 10,-- sk) domácnosť ani náhodou nepocíti, štát to však zase zaťaží o ťažké miliardy. Radšej nech si to štát nechá a za to vybaví detské oddelenie v nemocnici atď..
25. jún 2008 o 23:53  • Odpovedz
teraz na TA3 som videla ze ten pridavok na dieta zvysili z 555sk na 582sk :wink: od septembra tusim......
27. jún 2008 o 17:40  • Odpovedz
samotna suma tych 500 kc je smiesna :sunglasses: co sa za to kupi? jedny plienky?
27. jún 2008 o 17:53  • Odpovedz
ssissi mas pravdu
hej, vsetci su tu chudaci, dochodcovia aj politici maju male odmeny len tie matky, vsak same chceli mat dieta, tak nech sa aj same staraju...katastrofa....
28. jún 2008 o 09:22  • Odpovedz
30,-je to úplne smiešne, ale zato dôchodcom zvýšia aj o 1000,- a ku tomu dostanú aj vianočný bonus, chudáci.
28. jún 2008 o 12:43  • Odpovedz
Myslím si že by sme nemali závidieť a porovnávať sa s dôchodcami, niektorí sa majú dobre a niektorí žijú od dôchodku k dôchodku, tým nech zvýšia, ale nech nezabudnú aj na nás!, myslím že poslanci a ľudia vo vláde sa nevedia "obžrať" odmenami a prémiami, dosť na to že majú vysoké platy a to nehovorím aké majú niektorí IQ! Na týchto sa treba zamerať :angry:
28. jún 2008 o 17:10  • Odpovedz
ja to vidím u nás v baráku. ja mám necelý mesačný príjem na 4 osoby 9500,- a oni to majú pre seba. platím z toho byt, školu, a všetko čo potrebujem. oblečenie, strava, hračky.
ja som chcela tým povedať, že každý rok 2x zvyšujú dôchodcom ale matkám ani to, len raz ročne a to smiešnu sumu. prídavky sa nemenili 6 rokov.
táto dnešná vláda vôbec nemyslí na rozvedené alebo slobodné matky, ktoré vychovávajú samé deti nijako im finančne nepomôže a tieto matky majú aj problémy so zamestnaním sa. na to vláda nemyslí.
nech si tam v Blave skúsia žiť z toho, čo mám ja ale aj iné matky a hlavne ministri. veď tí nevedia, čo je to bieda.
28. jún 2008 o 17:19  • Odpovedz
Ja si pamätám že jedna "panička" z vlády si to skúsila -čo je to vyžiť z min. mzdy - bolo to prevelice medializované.... podľa mňa to bol výsmech občanom! Jej záver je že o suchých rožkoch sa tak vyžiť dá...
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2008 o 17:41  • Odpovedz
maca aj tu v blave su matky co musia vyzit z 9500 sk...a je ich dost :frowning2:
28. jún 2008 o 21:44  • Odpovedz
jasné že zvyšujú dôchodcom, tí sú predsalen ešte potencionálni voliči, zatiaľ čo malé deti nie... :rolling_eyes:
28. jún 2008 o 21:48  • Odpovedz
alebo rodicia tych deti nie su tak lahko ovplyvnitelni ako ti dochodcovia hmmm...
28. jún 2008 o 21:55  • Odpovedz
emogeon
ja som to tak nemyslela, neber to v zlom
mala som na mysli tích pažravcov, čo tam sedia na veľkých stoličkách a nič nerobia len si škrabú........
28. jún 2008 o 22:53  • Odpovedz
tak co baby...nakoniec je to o stofku :fearful:
2. júl 2008 o 09:40  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.