• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

10 mesačná spapala čokoládový koláčik. Mohla?

13. apríla 2009 
24. mar 2009 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nic by som si z toho nerobila... v 10 mesiacoch mozu uz zacat papat cestoviny... pecivo... a ine mucne jedla... cokolada jej nezaskodi... :wink:
24. mar 2009 o 17:19  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pokial to nie je pravidelne tak sa nestrachuj ,nic jej nebude :wink:
24. mar 2009 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
konzumácia sladkostí by sa mala oddialovať na čo najdlhší čas, ale vôbec sa nestresuj, z jedného koláčika :sweat_smile: nič by sa jej nemalo stať, maximálne pár vyrážok z alergickej reakcie na čokoládu, ale to majú len niektoré deti.
24. mar 2009 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
niektoré sa možno ťažšie vykakajú, tak sa potom nestrachuj :wink:
24. mar 2009 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mojej malej dali za mojím chrbtom čokoládu,keď mala tiež tak nejak a nič sa jej nestalo.to bude v pohode :wink:
24. mar 2009 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neboj , je to , jedlo a nie jed.. aspon si pomaskrtila, tak skoro nebude.. :grinning:

absolutne sa nad tym netrap... :wink:
24. mar 2009 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este ze to neboli cokoladove gulicky Nesquik, to by bolo o dost horsie :wink:
Neboj, nic jej nebude :dizzy_face: kamoskina mala fici na cokolade uz od 8.mesiaca a tu je...nehovorim ze robi spravne, ja len ze tej tvojej sa nic nestane :dizzy_face:
24. mar 2009 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nevadi v pohodicke :wink:
24. mar 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj koniec, to tu bude boj :grinning:
jasne,ze nevadi, clovek ani nepostrehne co to nase babo najde na podlahe ci za kosom a strci do pusy :wink:
24. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nemohla a čo už narobíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
z jedného koláčika sa neotrávi, neboj :wink: ale nabudúce dávaj lepší pozor pred žrútikom na koláčiky, nemusela by s nimi začať tak skoro :grinning:
24. mar 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Naša v cca 4,5 mesiacoch našla na gauči spadnutý kúsok čokolády, o ktorom som sa dozvedela až keď som videla, čo má na puse :slight_smile:. Celá bola špinavá, ale zjavne jej chutilo, lebo lízala ruky, nohy, všetko, čo mala špinavé, prežila to bez ujmy, ale už dávame obrovský pozor :slight_smile:. Tak u vás to bude ok
24. mar 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a stalo sa jej nieco???? :rolling_eyes: - zase nerobila by som z toho horor - pokial nemala alergicku reakciu. netreba to brat tragicky - pokial jej ho nemienis davat kazdy den tak by som si z toho fakt tazku hlavu nerobila :slight_smile:
24. mar 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bože to je téma ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majka tiez som sa zasmiala ked som ju vcera nasla :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moja nema ani 9 mesicov, a babka jej da vzdy kusok z kinder cokoladky, je to raz za dva tyzdne a nema ziadnu alergicku reakciu, ani nama problem sa vykakat....ved zdravej stravy ma dost, tak preco nie obcas maly prehresok :wink:
25. mar 2009 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. mar 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
norik a co je s tymi gulickami? my sme ich teraz malej kupili :confounded:
25. mar 2009 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neboj nič sa jej nestane, mne sa minule syn, kým som išla dcérke vyliať nočník, nejak dostal ku čokoládovým maličkým croasantom a kým som prišla naspäť čo bolo asi za 1 minútu tak už bol v ňom a v pohode, len sa hneval keď som mu vytiahla rúčky z pusinky a umyla :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
urcite sa jej nic nestne,ale neda mi sa opytat ako sa k nemu dostala?

gulicky su sladky cokoladovy humus-moj nazor,deti min do troch rokov by sa im mali vyhybat.
25. mar 2009 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ty máš problémy (nebolo to myslené v zlom), to je v pohode... kamoška krmila malú s kinderčokoládkami od 7mesiacov, takže raz za čas to dieťaťu neuškodí
25. mar 2009 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
titkova :grinning: :grinning: , malej s mliekom velmi chutia tak nemyslim ze par krat do tyzdna na ranajky uskodia :wink:
25. mar 2009 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nikol pozorujes ze sa jej nieco deje? Je alergik? Ak nie tak sa nestresuj, ved nevypila cistiaci pripravok. Vsetko je ok. :wink:
25. mar 2009 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Toto robia vsetky tie info co pocujeme zo vsadial, ze mamicky su takto vystresované zo vsetkého... :confounded: Riad sa svojim rozumom, to myslim, v dobrom ja sa nevysmievam, ze si v rychlosti tuto tému zalozila aby ta niekto ubezpecil ze je vsetko ok, chapem to, ale klidek, riad sa svojim instinktom ty najlepsie vies ci tvojmu dietatu nieco hrozi, a tu fakt nehrozi. pa :slight_smile:
25. mar 2009 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeden pediater sa raz vyjadril...keď moje krsňa odchádzalo do kyjeva 4 mesačná bola v tom období...a jej mamina nevedela ako to bude so stravou...že v tom období...keby aj klobásu zjedla...tak to jej telíčko spracuje...len žial detičky ešte nemajú taký prehltací reflex...aby to pekne v puse spracovali...takže sa neplaš...aj moja už hoc čo zmastí... :grinning:
25. mar 2009 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neboj.nicsa jej nemoze stat. ja som dodrziavala tabulky o jedeni ale par krat maly spapal to co este nemohol a nic sa mu nestalo.hlavne ze jej chuti :wink:
25. mar 2009 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je to OK a chutil jej?
13. apr 2009 o 00:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslim,ze aj tuto temu vy som presunula do temy-odpad,alebo humorny problem :grinning:
13. apr 2009 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boze,zasa jedna "genialna"tema :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moja ako 5mesacna jedla gulas,a co? :rolling_eyes: tu je ziva a zdrava! :sunglasses:
13. apr 2009 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok