10 mesačná spapala čokoládový koláčik. Mohla?

nikol2208
24. mar 2009

adetka
24. mar 2009

nic by som si z toho nerobila... v 10 mesiacoch mozu uz zacat papat cestoviny... pecivo... a ine mucne jedla... cokolada jej nezaskodi... 😉

alon111
24. mar 2009

pokial to nie je pravidelne tak sa nestrachuj ,nic jej nebude 😉

sasiki
24. mar 2009

konzumácia sladkostí by sa mala oddialovať na čo najdlhší čas, ale vôbec sa nestresuj, z jedného koláčika 😅 nič by sa jej nemalo stať, maximálne pár vyrážok z alergickej reakcie na čokoládu, ale to majú len niektoré deti.

tatolu
24. mar 2009

niektoré sa možno ťažšie vykakajú, tak sa potom nestrachuj 😉

belanka
24. mar 2009

mojej malej dali za mojím chrbtom čokoládu,keď mala tiež tak nejak a nič sa jej nestalo.to bude v pohode 😉

erikasadek
24. mar 2009

neboj , je to , jedlo a nie jed.. aspon si pomaskrtila, tak skoro nebude.. 😀

absolutne sa nad tym netrap... 😉

norik1
24. mar 2009

este ze to neboli cokoladove gulicky Nesquik, to by bolo o dost horsie 😉
Neboj, nic jej nebude 😵 kamoskina mala fici na cokolade uz od 8.mesiaca a tu je...nehovorim ze robi spravne, ja len ze tej tvojej sa nic nestane 😵

ankam
24. mar 2009

nevadi v pohodicke 😉

dididi30
24. mar 2009

juj koniec, to tu bude boj 😀
jasne,ze nevadi, clovek ani nepostrehne co to nase babo najde na podlahe ci za kosom a strci do pusy 😉

alami
24. mar 2009

no nemohla a čo už narobíš 😀 😀 😀 😀 😀
z jedného koláčika sa neotrávi, neboj 😉 ale nabudúce dávaj lepší pozor pred žrútikom na koláčiky, nemusela by s nimi začať tak skoro 😀

blovitc120
24. mar 2009

Naša v cca 4,5 mesiacoch našla na gauči spadnutý kúsok čokolády, o ktorom som sa dozvedela až keď som videla, čo má na puse 🙂. Celá bola špinavá, ale zjavne jej chutilo, lebo lízala ruky, nohy, všetko, čo mala špinavé, prežila to bez ujmy, ale už dávame obrovský pozor 🙂. Tak u vás to bude ok

prasiatko30
24. mar 2009

a stalo sa jej nieco???? 🙄 - zase nerobila by som z toho horor - pokial nemala alergicku reakciu. netreba to brat tragicky - pokial jej ho nemienis davat kazdy den tak by som si z toho fakt tazku hlavu nerobila 🙂

majka35
25. mar 2009

bože to je téma ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubba
25. mar 2009

majka tiez som sa zasmiala ked som ju vcera nasla 😀 😀

ivuss01
25. mar 2009

moja nema ani 9 mesicov, a babka jej da vzdy kusok z kinder cokoladky, je to raz za dva tyzdne a nema ziadnu alergicku reakciu, ani nama problem sa vykakat....ved zdravej stravy ma dost, tak preco nie obcas maly prehresok 😉

telinka
25. mar 2009

😀 😀 😀

janka196
25. mar 2009

norik a co je s tymi gulickami? my sme ich teraz malej kupili 😖

danciacik
25. mar 2009

neboj nič sa jej nestane, mne sa minule syn, kým som išla dcérke vyliať nočník, nejak dostal ku čokoládovým maličkým croasantom a kým som prišla naspäť čo bolo asi za 1 minútu tak už bol v ňom a v pohode, len sa hneval keď som mu vytiahla rúčky z pusinky a umyla 😀 😀 😀

titkovamiriam
25. mar 2009

urcite sa jej nic nestne,ale neda mi sa opytat ako sa k nemu dostala?

gulicky su sladky cokoladovy humus-moj nazor,deti min do troch rokov by sa im mali vyhybat.

babatko88
25. mar 2009

no ty máš problémy (nebolo to myslené v zlom), to je v pohode... kamoška krmila malú s kinderčokoládkami od 7mesiacov, takže raz za čas to dieťaťu neuškodí

janka196
25. mar 2009

titkova 😀 😀 , malej s mliekom velmi chutia tak nemyslim ze par krat do tyzdna na ranajky uskodia 😉

mywiel
25. mar 2009

nikol pozorujes ze sa jej nieco deje? Je alergik? Ak nie tak sa nestresuj, ved nevypila cistiaci pripravok. Vsetko je ok. 😉

mywiel
25. mar 2009

Toto robia vsetky tie info co pocujeme zo vsadial, ze mamicky su takto vystresované zo vsetkého... 😖 Riad sa svojim rozumom, to myslim, v dobrom ja sa nevysmievam, ze si v rychlosti tuto tému zalozila aby ta niekto ubezpecil ze je vsetko ok, chapem to, ale klidek, riad sa svojim instinktom ty najlepsie vies ci tvojmu dietatu nieco hrozi, a tu fakt nehrozi. pa 🙂

asitka
25. mar 2009

jeden pediater sa raz vyjadril...keď moje krsňa odchádzalo do kyjeva 4 mesačná bola v tom období...a jej mamina nevedela ako to bude so stravou...že v tom období...keby aj klobásu zjedla...tak to jej telíčko spracuje...len žial detičky ešte nemajú taký prehltací reflex...aby to pekne v puse spracovali...takže sa neplaš...aj moja už hoc čo zmastí... 😀

monika0123
25. mar 2009

neboj.nicsa jej nemoze stat. ja som dodrziavala tabulky o jedeni ale par krat maly spapal to co este nemohol a nic sa mu nestalo.hlavne ze jej chuti 😉

maca793
12. apr 2009

je to OK a chutil jej?

bibula
13. apr 2009

myslim,ze aj tuto temu vy som presunula do temy-odpad,alebo humorny problem 😀

roasha
13. apr 2009

boze,zasa jedna "genialna"tema 🙄 😝
moja ako 5mesacna jedla gulas,a co? 🙄 tu je ziva a zdrava! 😎