Bábätko nechce od tretieho mesiaca piť žiadne mlieko

atuska24
2. aug 2009

Mam už 7 a pol mesacnu dcerku,ktora od cca3 mesiacov vobec nepije mlieko.Kojila som ju 3 tyzdne a potom sme presli na nutrilon.S nim vydrzala do 2,5 mesiaca a dva tyzdne pila AR,potom už ani to.Od 3 mesiacov papala lyzičkou a to iba kašičky.Teraz uz papa skoro všetko.Papa krupicu,ktoru je robim s 3,5%mlieka ,lebo spapa aspon to.Potom polievočky,zemiačiky.....zo všetkeho trosku ochutna.

shaula
2. aug 2009

Gabrianka - to víš, že UM je upravené KM, ale právě že je UPRAVENÉ, tak ho děti pít můžou, zatímco klasické KM ne. Promiň, ale o zdravé výživě toho podle mě zrovna moc nevíš... 😖

Radka - nemůžu než souhlasit.

Jeudi, a z čeho myslíš, že se UM dělá? Z ropy? 😀

gabrianka
2. aug 2009

bereniko s tim olejem do kase to mi bylo jasne ze to je nesmysl precti si to jeste jednou jak zareagovala k memu prispevku mousunek a pochopis.a vis co?prokaz mi sluzbu a nechod na moje temata o tve odpovedi a prispevky nestojim dekuji radko tak proc si vyzkumy casto tak vymysleji treba s tim bio?celou dobu-je to to nejzdravejsi co muzete dat a najednou-neni to zdrave jde o ochranu prirody..mimo nejsem pouze jen s tebou nesdilim stejny nazor lae vlastne mysli si co chces tato diskuze mezi nami je k nicemu

shaula
2. aug 2009

Jeudi a Berenika - doplnila jsem si fotoalbum🙂

radka.m.
2. aug 2009

neobracej se tady zase na bio,těchto témat ohledně bio je tady dost,pokud se chceš handrkovat s těmi primitivními názory,tady se bavíme o normální zdravé výživě pro děti,což nemusí být jenom bio potraviny,víš?jinak rozkazovat,kdo může přispět a kdo ne je taky dost omezené 😎 😎 😎

gabrianka
2. aug 2009

shaula nic noveho jsi mi nenapsala...v predeslem prispevku jsem psala ze \UM je z KM ale je jinak zpracovane pro ty mimca to je to same cos ted napsala...

berenika39
2. aug 2009

gabrianka, dobře, nebudu nikam chodit. ale číst si můžu, že jo? nebudeš o tom vědět....

shaula
2. aug 2009

Ó, tak to promiň, asi jsem tvůj příspěvek špatně pochopila. Jak mu rozumím já, tak v první půlce píšeš něco jiného než v druhé... Tak sorry, asi jsem tak blbá, že tvým příspěvkům někdy nerozumím 😀 (A aby nedošlo k omylu - mám na mysli ten z 21.22).

radka.m.
2. aug 2009

berenika-aby ti při tom čtení zrovna nestoupl tlak na 220 😀 😀 😀 ,jinak jdu spát,tady je to zase o ničem,někteří si holt myslí,že přece jenom hlavou tu zed prorazí 😒 😒 😒 ,dobrou

gabrianka
2. aug 2009

brenika myslim ze nema cenu se tu postuchovat jen kvuli trosku odlisnym nazorum ....neboj ja male davam UM nejsem krkavci matka a ani na ni nesetrim pro svou malou bych udelala prvni posledni

berenika39
2. aug 2009

radka: dodržuju 220 mínus věk, protože jsem stará a ještě stále po porodu musím dávat bacha na jídlo a sportovat. moje max tep frekvence je 180, šílený, možná mám ted 189.....jenže na hubnutí je třeba cca 60% max.tep.frekvence, takže tady ted zrovna nehubnu, takže jdu spát a těšit se na ráno s prckem....

soanpe
2. aug 2009

jééééé
shaula už není anonymní 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

berenika39
2. aug 2009

konečně....už jsem si říkala, jestli není nějaká slavná osobnost, co se skrývá....
KLuci jsou od pohledu pěkný šídla, tak to má být, dobrá je s tím fíkusem......

shaula
2. aug 2009

Jo jo, už jste mě k tomu dotlačily 😀 Nějak mi to nepřišlo důležité sem hned nacpat tunu fotek, tak mi to holt trvalo🙂

soanpe
2. aug 2009

ty brďo, kam vlezu, tam se bojuje 😀
a zase ta berenika 😉 😀 😀 😀
ach jo,co s ní ? 😀

berenika39
2. aug 2009

vzít za chaloupku a zastřelit.....normálka, ne? 😀

soanpe
2. aug 2009

shaula
ti tvoji blondáci jsou pěkný šídla 😉 😀 😀 😀
doufám, že tě zlobí 😀

berenika
nemám zbroják a zbraň taky ne 😀

hele já někdy nechápu, co se tu všechno děje a některý názory nemůžu rozdejchat 😲 😅
asi jsem přepečlivá, ale raději se budu řídit nynějšími výzkumy, než zastaralými informacemi z počátku 20.stol. 😎

berenika39
2. aug 2009

člověče snad lepší ty z minulého století než žádný...dobrou, at prckové spinkají všem celou noc 😀 😀

soanpe
2. aug 2009

dobrou noc a hezký sny 😵 😵 😵

jeudi
3. aug 2009

shaula krasny deticky jaky to je mit dvojcata?

shaula
3. aug 2009

Děkuji🙂 Jak kdy - někdy prima, někdy záhul 😀

jeudi
3. aug 2009

to si myslim ze asi zahul ja si to totiz nedovedu predstavit hlavne ty zacatky asi museli byt tezky ,vsechno delat dvakrat vid

jeudi
3. aug 2009

gabrianka hod sem taky par fotek deticek 😉

gabrianka
3. aug 2009

jeudi ano hodim asi tak vecer a ty nejake fotky tady mas?

jeudi
3. aug 2009

mam dve alba 😉