Čím podporiť chuť do jedla 3,5 ročnému?

zuzkak
6. okt 2007

ahojte, mate prosim nejaku dobru radu na podporu chuti do jedla? Moj maly (3,5 rocny, 14 kg) nechce nic jedavat. Papa o polovicu menje ako 1,5 rocny syn. Budem vdačna za kazdu radu. Zuzka

ask
8. aug 2014

@tamaraerik a dalsie maminky ktore trapi nechutenstvo ich deti... mame vytvorenu skupinu kde sa delime o rady a skusenosti, nech sa paci nakuknut, mozno najdete nieco co Vam pomoze... https://www.modrykonik.sk/group/6666/

kocurikova1
8. aug 2014

@dush myslela som kapsule tabletky a tak ... 😉

denuska27
16. sep 2015

Ahojte, aj moj drobec stale protestuje, ma 1,5 roka a v july bol tak ze uz ani mlieko nechcel. Teraz je trochu lepsie. Chcem sa spytat ako sa okrem nechutenstva prejavovala ta celiakia???

sudabe
27. nov 2016

Ahojte azda mi niekto poradi. Maly3 rocny mi vobec nechce jest nove jedla ani len ochutnat nechce. A v skolke vobec nic nezje ja uz neviem co mam robit poradte nieco. Citala som vase prispevky mame ist na krv ku dr. Azda nam nieco nezisti. On nie je ani chudy velmi lebo je vela chleba ci rozkov samozrejme posnych aj jablko ci andarinku zje alebo polievky. Len nechapem preco nezje nic nove dakujem

denuska27
27. nov 2016

Po 1,5 roku sme zistili, ze nas syncek je len rozmaznany! Samozrejme strach bol a aj krvne testy sme dali spravit, kedze nejedol naozaj takmer nic. Pretoze istota je gulonet. Ja som mu zacala mixovat a po malych lyzickat pasirovat do caju ovocie zeleninu. Najprv mi to nechcel ale zvykol si a tym prisiel nechtiac k novym chutiam. Robime domaci sirup ten je chutny a to ovocie super doplna, samozrejme ked mu primiesam cviklu trochu kruti nosom no vypije. A vitaminy mu podpirili chut do jedla. Teraz je fajn len treba trpezlivost a fantaziu. Taktiez som skusala roznych macikov zo zemiakov a ryze a inak zaujat aby tanier s jedlo vizeral pekne. Vela stastia