Detské sušienky. S ktorými máte najlepšiu skúsenosť?

patusik
5. dec 2007

Aký máte názor na detské sušienky Nestlé, Sunarka, Hero? S ktorými máte najlepšie skúsenosti, resp. dávate ich vôbec?

petaba
5. dec 2007

my este sice nepapame susienky ale ja chcem davat tie z dm od alnatury

michalag
5. dec 2007

patusik, my sme ich davali ale Hami, myslim ze sa volaju Safari. Malemu velmi chutili a aspon mal trosku zmenu a nejedol stale len piskotky

grofka
5. dec 2007

Ja malickej davam od jej 8. mes. Hami - Safari a po roku sme pridali aj Sunarku. Su fajn, zdrave, lahko sa chrumkaju... Velmi nam chutia (aj mne 😉 )

vesi
6. dec 2007

my sme mali nestlé, ale tie sú dosť tvrdé. Viac chutili tie v ružovom balení, myslím, že to bola sunarka 🙂

tamia
6. dec 2007

my dávame sušienky sunarka. Dávam ich len občas pre zmenu.

uhlikova09
6. dec 2007

My davame tiež Sunarku,malemu straaasne chutia,fajn sa rozmocia v pusinke 😀

terkaa
15. dec 2008

my davame od hami safari. dnes som mu dala prvy krat, len tak do rucky. ale velmi som trpla, ci sa mu neodlomi velky kus 😖 . aj sa to podarilo ale v pohode, nejak sa mu to rozpustilo. ale bola som normalne v strese, ci mu nezabehne. 🙂

elenita
16. dec 2008

Ked sme pri tom, odkedy ste tie detske susienky davali? Na obale je pisane, ze od 6 mesiacov....... 😕

lienka79
16. dec 2008

nas mal velmi rad Sunarky..lebo su take krehke, prijatelne pre tie bezzube ustocka 😉
DAvali sme id od 7,5 mes

cherries
17. dec 2008

ahojte ja davam sunarka keksiky , hami safari tiez mame ale mali ich nema velmi rad a este sme skusali probio neviem co ale tie su fakt hnusne 😝 mali ich nezobral ani do pusy a nestle som este neskusala .

lyzenka
17. dec 2008

sunarka keksiky su naj

cherries
17. dec 2008

ano uz viem to boli hero sušienky tie ani nekupuj su fakt hnusne 😝

yasmina
17. dec 2008

Sunarka medovo-bananove

ja_nulka
17. dec 2008

Mne sa viac ako Hami safari pacia Nestle, su vacsie a maly si ich moze drzat lepsie v rucke. Pri Hami trpnem, aby si ich nevpratal cele do pusy.

deina
17. dec 2008

Nasmu najviac chutia Sunarky, takze obcas mu ich dam a niekedy este piskoty, tusim Hero. Kym este nemohol lepok, zvykla som mu kupit Mam-mam (tak nejak sa volali, uz neviem), boli celkom dobre. Sunarky aj mne velmi chutia.

maruskak
17. dec 2008

my sme zacali davat keksiky od 7,5 mesiaca Hami-safari, su dost tvrde, no malemu to vyhovuje,lebo sa mu prezeravaju zubky, no niekde som citala, ze netreba to velmi prehanat s keksikmi,pretoze obsahuju vela cukru.

beahavala
21. apr 2022

ja nasim kupujem susienky od sunaru

ninah1486
25. apr 2022

ja kupujem take zdravsie, hocijaku dobosku z obchodu by som mu zatial do ruky nedala