• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je iba keď ho pri tom zabávame

21. januára 2013 
hehe:slight_smile: tak nie som sama, dobre sa to cita dievcence:slight_smile: my tiez papame len pri spievankove a pri autickach a knizkach. som rada ze vobec nieco zje, ranajky, desiata, olovrant a vecera je v pohode ale obed je katastrofa. muz mi povedal, ze on by uz bol davno na preskoch . najnovsie este papaju aj vsetci mackovia a dokonca aj ocino ked je na skype, aj tomu davame za lyzicku:slight_smile:
19. dec 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalamity Ahoj, nic si z toho nedělej, je to úplně normální, u nás je to to samé a to má dcerka 20 měsíců. Prostě si hrajeme u jídla, nechám ji se v tom rýpat a dělat binec, ovšem v rámci stolečku, jak něco letí na zem, tak ji pokárám. Musí mít u jídla hračky nebo se dívat na pohádky a nebo jíst sama. Pak i něco sní :slight_smile:
16. jan 2013 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no už som si myslela,že len ja mám doma takú malú výmyselníčku,ktorá sa naje,len keď jej hrám pri tom divadlo :wink: ale som rada,že aspon niečo zje, je veľmi slabý jedák - celá mamina :grinning:
19. jan 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale v ich veku je to prirodzené, my šaškujeme ešte v škôlke. Okolo stola je toľko bábik a plyšákov, že pomaly nie je kde dať tanier :slight_smile: . Tým malinkým 2-3 ročným to ešte tolerujeme, samozrejme, že nie starším, od štyroch piatich rokov jedia samé a s príborom. Postupne si ich naučíte, že sa je len pri stole, bez hračiek, a že vydierať jedlom vás nebudú.
21. jan 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok