Nechce žiadne mlieko. Dávate po roku dieťaťu pevnú stravu?

kikaz
14. mar 2009

Ahojte maminky.
Chcem sa Vás spýtať, či máte niektorá taký problém ako ja. Po prvom roku som sa rozhodla prestať kojiť z dôvodu, že som kojila už len v noci. Lenže nastal taký problém, že moja malá žiadne mlieko nechce. Ani sušené ani kravské jednoducho žiadne, už som skúšala aj mlieko s prísadami ako napr. banán a ...snažím sa aspoň viac jogurtov do teraz to fungovalo ale už ani tie nechce. ja som po prvom roku prechádzala na normálnu našu stravu samozrejme ľahšiu a ona chce len takú chlebík a niečo alebo váru. Viem že sú tu témy že aká strava má byť v období môjho dieťaťa ale ja jej už dávam našu . Ako to máte vy?

zitaje
14. mar 2009

Po roku uz moze aj tvaroh a vsetky kyslomliecne - podla mna sa nesustred tak na obycajne KM, ked ho nechce, ale skusaj cottage cheese, syry, tvaroh, rozne jogurty, acidko.
Alebo skus tvarohove gulky - aj ako prilohu, napr. k spenatu. 😉

ankam
14. mar 2009

kikaz-ani ja som sa nesustredovala na mlieko.Ked ho nechcela tak som jej nenutila....napr.ja vobec nepijem mlieko a tu som
Skusaj vsetko mliecne....u nas to zaberalo a hlavne jogurty u nas sli aj 4 denne
A teraz cuduj sa svete,sama si pyta mliecko 😉 Obcas vidi ako si manzel naleje a asi sa jej to zapacilo pit ho cez slamku 🙂

lienka55
17. mar 2009

Tak nas maly odmieta tiez aj susene aj kravske mlieko{na ktore ma zistenu alergiu},este ho kojim ale uz nemam vela mlieka,len tak na cuckanie.Ale davame jogurty,tak vyskusaj tie,ved su rozne prichute.Mne dr. povedala,ze to nevadi ked odmieta mliecka,tak bude bez neho.

kajacz
17. mar 2009

ahojte...pripájam sa do klubu...Šimona som od roku kojila už iba ráno a večer, posledný týžden už iba ráno...tiež nechce žiadne iné mlieko a ja už musím prestat kojit zo zdravot.dovodov...
ale Šimon zje jogurty, tvarohy, syry...takže to nejak nehrotím...

danu
18. mar 2009