Nechuť do jedla u ročnej dcérky

86
13. okt 2013

Prosím vás, čo by ste mi vedeli poradiť na podporu chuti do jedla pre ročnú dcérku? nebola doteraz nejaký extra jedák, ale aspoň čo to zjedla, no v poslednej dobe je to už neskutočné s tým jedením, pretože skoro všetko mi odmieta, vypije len mlieko a ani toho nie vela. už som úplne v koncoch :( máte skúsenosti so sirupom PEDIAKID? pomáha to? dakujem

luciarobotova
26. okt 2013

@86 Ved preto to davam malemu tak 1x za 2-3tyzdne 🙂 neboj, aj moj maly je taky neobsedi, stale je v pohybe...urcite z toho sirupu nebude obezna, neboj 🙂 ....lekarnicka co mi to davala, tak aj jej 1,5rocna vnucka to berie...ja som sa naplakala uz tiez, chcela som aby nas dali do nemocnice na infuzky,, uz som nevedela co dalej ☹ a keby to bolo skodlive, urcite by mi to dokorka nepredpisala 😉 , za vyskusanie nic nedas...a netrap sa uz, uvidis ze zacne papat

kamoska79
27. okt 2013

Este ma napadlo....ze moja dcerka zacala papat vonku...doma nechcela ....aj teraz viac zpapa vonku ako doma....tak chodime pekne nabalenii na ihrisko
...a tam veru popa vsetko....skuste, ci aj cerstvy vzduch nenalopne crievka....no a stale jej tam ponukat a chodit za nou s jedlom....my to takto robime....co uz...

marienka0
19. feb 2014

Aj ja som mala s malym ten isty problem... ale ako začal behat, tak začal potrebovat viacej energie a zacal aj poriadne papkat. Chce to iba vydrzat, dodrzovat rezim a medzi jedly nedavat nic ine.

lienkavalter
21. feb 2014

@86 ahoj,moj malyma 14 mes.tiez toho velanepoje,niekedy len mlieko,inokedy poje toho..ale skor menej ako viac,stale len mlieko-pred jedlom,po jedle,so spankom to mam tak isto,behom noci aj 6xsa zobudi,ale da si mliecko a spi.neviem,ci kojis,ale pokial ano,tak pokym kojit budes dovtedy sa ti bude budit a s tym nic nenarobime.tak isto som sa uz nevyspala ani nepametam,ale musis sa tak nastavit-ved sme zeny 😉 a k tomu papaniu-vsimaj si co jej najviac chuti,conajviac podobka a skusaj jej to davat castejsie.moj. maly nechce pecivo,nechce meso,len ryza ci cestoviny vseho druhu so stavou.takze muz si zvykol na stavicky 🙂 kedze vela nepoje,stale mu cosi nukam,od ovocia cez jogurty,tvaroh,chrumky kukuricne...takze da sa povedat ze sa snazim aby stale cosi zuval,ale to mu len tak za behu strkam do pusy,lebo neposedi ani sekundu,v noci spi so mnou na posteli,lebo spi a bezi po posteli 🙂 takze neviem ci by som davala nejake lieky,pokial nechudne,urcite nie..