Nútite svoje deti jesť a zjesť všetko?

davidko7
30. mar 2009

Baby,moj skoro 16 mesač.syn malo zje...Ak by to bolo na ňom,neviem ako by to vyzeralo s jedlom.Musim mu dať hračky a niečim ho zaujať,aby jedol a ak nezje,som nervozna.Proste chcem,aby mal zastupene všetky zložky-mliečne vyrobky,obed,ovocie...
Preto ma zaujima,ak vam zjedia na obed napr.3 lyžičky,nutite ich ďalej,alebo to nechate tak...Mama mi vravi,že ak bude hladny tak zje.Ale mna štve,ak mi nezje všetko.Už som z toho na nervy...

kristina_tvb
6. apr 2009

Ja nasu nutim aj nenutim. Ona kolkokrat aj papa, ma chut, ale nebavi ju tam sediet. TAk jej musim tiez davat hracky a zabavat ju, potom papa. Ked uz naozaj nechce takmi to da jasne najavo a nenutim ju. Ked bola malinka tak papala krasne, obrovsky jedak, potom ked zacala behat sa to trosku pokazilo, ale netlacim to do nej nasilu, snad si rozumie.

anatanka
6. apr 2009

Ja Miriam nenutim do jidla vubec a taky to tak podle toho vypada, nesni skoro nic. Ale nemam na to nervy, tak ji nechavam.
Az bude starsi, tak budu raznejsi, ted jsem rada, ze se najim ja a mam chvili klid. Zatim ji jenom nedovoluju delat u jidla blbinky.