Pivné kvasnice pre skoro 3-ročné dieťa na chuť do jedla?

oliinka
4. jún 2009

ahojte babule.chcem sa spýtať na mojho synčeka.narodil drobunký 3080 g a 47 cm.od mala malinko papal a dnes máme 34 mesiacov a važime necelých 13 kg 90 cm.davala som mu na chuť peritol,pikovit ale nič moc nepriberá a je taký drobný.je pravda,že je stále v pohybe,ale zda sa mi,že je moc maličký.neviete či by som mu mohla davať pivné kvasnice?nemáte s tým niektorá skusenosti?

koniarova
12. júl 2014

@monika813 Boli ste na tých testoch? Čo presne jej robili?

svuba
31. júl 2014

Prosím Vás, ten detský dražovaný pangamín treba tiež zapiť vodou? Moja 9 ročná dcéra nie je ochotná prehltnúť žiadnu tabletu. Nie sú náhodou na cmúľanie. Ďakujem.

andreadavid
17. júl 2017

Ahojte.Moj Dado ma 5,5 a len 19 kg.Je ako žížala.Zje strasne malo.Akurat som dnes kupila Pangamin.Uvidíme....moj mensí zas opak ma 2 roky a 14 kg zje vsetko co jeho nezje a este je aj kojený.Ten ma ale apetít.Uvidime hadam sa nieco zmeni.

bazoskaa
17. júl 2017

Maminky čučoriedkový Narosan od Justu ste neskúšali ? Je to výborný sirup pre deti aj tehulky..má vysoký obsah vitamínov s pelovým extraktom, železom a medi..
Prispieva k správnej tvorbe červených krviniek, železo sa velmi dobre vstrebáva podporuje imunitu a chuť do jedla..je tu aj diskusia na túto tému...je chutný detičky ho radi pijú netreba ich nútiť....

dajava
5. sep 2017

Tak moje obe deti sú v tomto podpriemer. Tiez sledovaní kade-tade a naštastie nič nezistili, okrem histaminovej intolerancie u staršieho... starší ma 4,5 roka a váži iba 12,5 kg mladší ma 20 mesiacov a váži 8,5 kg. Takze ja už si z toho hlavu nerobím, asi sú takí hlavne že sú zdraví. My dávame sirup pediakid na podporu chuti do jedla s obsahom vitamínu b a este nam predpísali nutridrinky. Myslím, že ten sirup pomaha a deťom chuti je sladký prírodný s agavovym sirupom, takze ho nemajú problém spavat. Skúste možno to pomoze aj vášmu 😉😉

2382
6. sep 2017

@bazoskaa dobry deň po kolkych tyždnov sa vaše dieta rozpapalo po tom sirupe...lebo my sa trapime s jedenim už dva roky neme stale to iste tri druhy a nič viac....dakujem

dajava
6. sep 2017

Dobrý deň, Zhruba Po týždni...každý deň stačí dať malu lyžičku ráno a večer pred jedlom. Kúpite v lekarniach za cca 7,50e. Nam pomohol skúste

bazoskaa
6. sep 2017

@2382 je to dosť individuálne u každého dieťatka ale cca 7-10 dní..ani to nebolo že hned začal jesť riadne porcie ale šlo to postupne...teraz mu robím kúru 2 krát do roka ale len kvoli imunite s jedlom už nemáme žiaden problém...teda má svoje oblúbené a neoblúbené jedlá..ovocie ako tak ale zelenina je stále problém tak ho nenútim ..no už sa napapá pekne ..masko, ryža zemaky a polievka musí byť každý deň niekedy aj na raňajky 😀 .hlavne ide aj o to že sa mu doplnia všetky potrebné vitamíny ..teraz prichádza obdobie viroz a chrípok...tak už doplňame aky sme boli fit...