Plač pri príkrmoch

michaelaaa37
2. jan 2018

Ahojte potrebovala by som radu ohladom jedenia.Dufam ze nie som jedina co ma s tým problém.Nas maly syncek teraz ma 8 a pol mesiaca ma stále problém s prikrmami, papa ich od cca 4mesiaca ,po par lyžičkach ( 4-5) začne byť nekludny,kričať , kopať A pusu začne otvárať az ked mu niečo ukazujem2 alebo ho niekto zábava skúšala som uz všeličo a nemyslím si ze je to o tom ze mu to nechutí lebo to by mi ani na začiatku neotvaral pusinku .Ak mate nejaké skúsenosti alebo rady tak prosím sem s nimi

albiva
2. jan 2018

Ahoj. Moja dcérka sa tiež zo začiatku nevedela "sústrediť" na jedenie. Keď už ma unavovalo robiť jej stále opičky aby jedla, tak som jej proste zapla Spievankovo a pod a jedla. Teraz má rok a mesiac a v pohode už papá aj bez pozerania 🙂 keď napríklad teraz nechce jesť a viem, že je hladná, tak jej dám druhu lyžičku do ruky a hovorím jej, aby dala jesť aj mne. A vtedy ako mi dáva lyžičku, tak automaticky aj ona otvára pusu, lebo mi ukazuje že mám spraviť "aaaa" 😁.

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rheuska
2. jan 2018

Moja má 1,5 a zje iba o trošku viac ako 4 lyžičky. Plače nechaj tak a ponúkni neskôr.