Pľuvanie pri jedle. Čo mám robiť?

simka9122008
8. jún 2008

Poradte mi lebo ja som už zúfalá chcem dať malej jesť no ona mi začne pri tom pľúvať a je dojedené takto do nej nič nedostanem len mlieko z fľaše

vesi
8. jún 2008

skús je to dať s prstom 🙂

simka9122008
autor
8. jún 2008

Aj tak to robí je to jej novinka a normálne ju to baví no mňa znervózňuje

bubba
8. jún 2008

moja ma 2 rokz a zacala to robit teraz 😖 co uz s nou mam robit...ale to urobi len ked uz nechce,alebo nahodou nejaky"teplejsi "kusok alebo co...tak to skonci na tricku a ja jej mozem donej´konecna rozpravat nech mi povie,a vypluje mi to do ruky 😝

simka9122008
autor
8. jún 2008

Ale mne to robí na začiatku a s každým jedlom ☹

bubba
8. jún 2008

no vy este len zacinate s prikrmami predpokladam tak jednoducho jej to nechuti to aj nasa robila zo zaciatku.alebo to este nevedia aj spracovam mechanicky mozno aj tam je problem 😀

bibinka
8. jún 2008

simka- súhlasím s bubou- malej to nechutí, chce len mliečko. tak ju nenúť, pokračuj len mliečnou výživou a o pár dní ,keď trošku zabudne, tak jej daj príkrm. nič neunáhliš, každé dieťatko je iné v prijímaní príkrmov.
Aj môj Alex to robí, raz to začal a páči sa mu to evidentne, tak ja vždy prestanem krmiť lyžičkou a pokračujem prstom. Robí to hlavne ak sa mu reže dáky zúbok.

simka9122008
autor
8. jún 2008

Tak dobre dám si s tým prestávku a skúsim neskôr čo to spraví

severka222
8. jún 2008

Aj mne mala nechce jesť, tak som to skúsila prstom a tak to ide, len moja malá je staršia , už má 9 mes. , a treba jej aj polievočky ...

kili
8. jún 2008

simka, skús jej dať s flašky, možno ešte nevie prehĺtať a ani vyplúvať nechce, teda s počiatku nechcela, teraz keď ju to už baví, tak sa asi ani prehĺtať nesnaží, možno si myslí, že jej to dávaš preto 😀

jahodka11
8. jún 2008

simka, nas maly asi 2 tyzdne tak frcal so slinkami, snazila som sa to nevsimat, zakazovat, nejako odviest pozornost, nic, nedarilo sa, sam prestal...asi naozaj len tie pevne nervy, prestane... a simonka je este malicka, kludne jej daj potom mliecko, neboj, nauci sa papat a bude jej velmi chutit 🙂

biba12
9. jún 2008

NO moj maly sa napapa a ked je trocha najedeny, tak si zacne setrit v puse a potom sa hra na auto a robi brrmm a vsetji vypluje rovno na man. Robi to hlavne s kasou a velmi ho to bavi. Takze papame dlho a potom hned kupeme.
Dala by som si na Tvojom mieste tyzden pauzu a zacala od znova s prikrmami. Pojde to.