Počas leta menej papá. Riešiť to s doktorkou?

kosicanka1
19. jún 2009

ahojte baby, aj vase deticky papaju menej pocas leta? U nas je to posledny tyzden-dva o dost menej skoro o tretinu ak nie na polovicu dennych davok. Varim oblubene jedla, ale na nic sa mi moc nechyta. Neviem, ci to nechutenstvo prejde, alebo to nechat tak, alebo riesit s dr? Inac je zlata, moc, stolica v norme, hraje sa, ziva je... tak neviem.

danu
19. jún 2009
matica2
19. jún 2009

ako začalo teplejšie počasie tak mladšia tiež mnej papá. 😉 ja to neriešim lebo to poznám od staršej 🙂

prasiatko30
19. jún 2009

skus lahsie a studensie jedla - vela ovocia a vody - ono v takomto teple je dost tazke do seba nacpat nejaku teplu polievku alebo sosovicku aj dospelemu nielen dietatu 😉

susika
20. jún 2009

nie ste samé. aj moja menej, ide jej hlavne ovocie. začala jesť nektarinky.našťastie neprejavila sa žiadna alergia, tak v tom pokračuje🙂 aj červenú dynu má rada, tak aspon sa trošku zasýti a má aj tekutiny. teraz zje viac chleba alebo takých lahších jedál. mäsko ale musí mať, ani ju nenutim, ona vie , kedy je hladná. už si zvykne konečne aj vypýtať🙂 ved ani nám nechutí veľmi jesť, ked je teplo. najbližšie idem vyskušať, ako jej pojdu cestovinové šaláty. bude tam zelenina,t ak to aspon bude všetko na jednom tanieri🙂

maca793
20. jún 2009

je to normálne, aj moje dievky menej jedia a hlavne najmenšia. zato viac pijú