• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tipy a triky na podávanie liekov. Ako to robíte?

10. mája 2016 
a co ked mi maleho neuveritelne napina? je uspech, ze sa nevyvracia vzdy, ked mu musim nieco dat...teraz bojujeme s kalciovym sirupom...a po tom ho napina este hodnu chvilu po prehltnuti :frowning2:
23. jan 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dcerka odmieta jest lieky toboz v tekutej podobe je jedno ci je to sladke alebo nie teraz som naposledy poziadala doktorku nech jej da tabletky tie som rozdrvilaa zmiesala s krystal.cukrom a hrala som sa s nou na macicku a psika akoze jedia s dlani :slight_smile:
27. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat citam ze som to tu uz raz napisala :slight_smile:
27. jan 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ji dam na zada a ukazu ji neco nahore za hlavou a jak s ekukne honem ji kapnu do nosa,ale je to boj..ted uz neotevre ani pusu na lek tak nevim co s tim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po striekacke sa moja drhne ze kasle a place aj 5 minut alebo sa povracia. lyzicku ani nahodou, tak som jej dala nasu nerezovu ktora sa jej pacila na hranie ale ani to nezabralo, miesat do jedla nema vyznam po prvom suste sa strasie a otoci hlavu a uz usta neotvori tak jej nechcem zhnusit aj jedlo aby aspon nieco zjedla, ale je to tvrdy boj :frowning2: mame predpisany sirup 20 ml x 3 denne co je dost velka davka, keby to boly 4 kvapky to by asi islo lahsie.
15. nov 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee ja mám tento istý problém ako vy...a je to hrôza
neviem čo s tým
10. máj 2016 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee ... mám ten istý problém ako vy. a neviem čo s tým,....
10. máj 2016 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok