• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Už mesiac nechce iné ako Pribináčik a krupicovú kašu

18. augusta 2008 
baby poradte mi prosim.malej davam od 2mesiacov nutrilon takze s prikrmami sme zacali od 5mesiaca.papavala pekne vsetko postupne.zeleninku,zeleninku s maskom,ovocie.odkedy mi doktorka dovolila davat jogurty,tak vobec nechce ovocie.v podstate ani jogurty,tak som jej od zufalstva dala pribinacika.uz nechce ani zeleninku s maskom mozno len 4lyzicky.ma 9mesiacov a rano o 7:00 spapa 150ml nutrilonu,11:00 trochu hipp presnidavky,alebo pribinacika toho zje celeho,15:00 trosku zeleninky z maskom,19:00 krupicnu kasu z 200ml plnotucneho mlieka.tu zje skoro celu.a 22:00 200ml nutrilonu.ale stej presnidavky a zeleniny zje fakt strasne malo mozno 5malych lyziciek aj to donej ledva dostanem.tak jej davam aspon niake vitaminy cebion to mi poradila sestricka u doktorky.mam stoho nervy lebo je este ktomu skor narodena.vazi len 7300g.doktorka mi povedala,ze je to akurat a dojedla ju nemozem nutit.nezda sa jej chora ani anemicka.je velky sinter.a co sa tyka pribinacika a kravskeho plnotucneho trvanliveho mlieka to mi povolila doktorka bola som stoho sice prekvapena lebo vela som pocula,ze to nieje moc vhodne.dakujem ked mi niekdo poradi
3. aug 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinuska, my sme to mali, keď sa tlačili horné jednotky, zo všetkého spapala len pár lyžíc a akonáhle sa prerezali, všetko sa dalo do normálu. Ale ja som sa tým veľmi nerápila, lebo veľa pila, tak som odšťavovala zeleninku a ovocie, lebo to bola ochotná z fľaše vypiť a na počudovanie ani veľa neschudla. Prečo vlastne nerobíš krupičnú kašu s dojčenským mliekom? Taká jej nechutí?
18. aug 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok