Už mesiac nechce iné ako Pribináčik a krupicovú kašu

tinuska1
3. aug 2008

baby poradte mi prosim.malej davam od 2mesiacov nutrilon takze s prikrmami sme zacali od 5mesiaca.papavala pekne vsetko postupne.zeleninku,zeleninku s maskom,ovocie.odkedy mi doktorka dovolila davat jogurty,tak vobec nechce ovocie.v podstate ani jogurty,tak som jej od zufalstva dala pribinacika.uz nechce ani zeleninku s maskom mozno len 4lyzicky.ma 9mesiacov a rano o 7:00 spapa 150ml nutrilonu,11:00 trochu hipp presnidavky,alebo pribinacika toho zje celeho,15:00 trosku zeleninky z maskom,19:00 krupicnu kasu z 200ml plnotucneho mlieka.tu zje skoro celu.a 22:00 200ml nutrilonu.ale stej presnidavky a zeleniny zje fakt strasne malo mozno 5malych lyziciek aj to donej ledva dostanem.tak jej davam aspon niake vitaminy cebion to mi poradila sestricka u doktorky.mam stoho nervy lebo je este ktomu skor narodena.vazi len 7300g.doktorka mi povedala,ze je to akurat a dojedla ju nemozem nutit.nezda sa jej chora ani anemicka.je velky sinter.a co sa tyka pribinacika a kravskeho plnotucneho trvanliveho mlieka to mi povolila doktorka bola som stoho sice prekvapena lebo vela som pocula,ze to nieje moc vhodne.dakujem ked mi niekdo poradi

danielala
18. aug 2008

Tinuska, my sme to mali, keď sa tlačili horné jednotky, zo všetkého spapala len pár lyžíc a akonáhle sa prerezali, všetko sa dalo do normálu. Ale ja som sa tým veľmi nerápila, lebo veľa pila, tak som odšťavovala zeleninku a ovocie, lebo to bola ochotná z fľaše vypiť a na počudovanie ani veľa neschudla. Prečo vlastne nerobíš krupičnú kašu s dojčenským mliekom? Taká jej nechutí?