Večerná hystéria pri kojení. Prejde to?

bihan
8. jan 2008

Ahoj maminy, potrebujem radu. Moja bambulka bude mať 3 mesiace a už 4. večer chytila po kúpaní neskutočný hysterický záchvat... Mali sme už nabehnutý večerný režim: okúpať, napapať, spať a teraz jednoducho v momente, ako som si ju položila na rameno, aby sa prisala, začala revať ako o dušu.. Neide o bojkot dojčenia, teda možno len trošku, ale cez deň sa prisáva úplne bez problémov, vypije, koľko jej chutí a všetko je v pohode, ale dnes večer bradavku ani len nezobrala do úst...nezmenila som ani parfém, ani sa u nás nič nedeje, žiadne sťahovanie.. fakt netučím, čo to má znamenať. Fľašku tiež nechce.
Tak som ju uspala v šatke, šupla do postieľky a teraz čakám, čo bude...
Stalo sa vám to niektorej? Prešlo to?

tanja61
8. jan 2008

ahoj nam sa to stalo asi dvakrat a boli to bolesti bruska,skus jej dat cajik harmancekovy na lyzicku ak nechce flasu alebo rascovy to by jej malo uvolnit prdiky......nam vtedy nic nezaberalo len strasny plac bol viac ako pol hodiny a tak zaspinkal od unavy...

bihan
autor
8. jan 2008

Ešte som chcela dodať, že som vystriedala všetky polohy... Prdíky to určite nebudú, lebo pokojne prdí ako starý chlap, bruško ma mäkké.. Fak cez deň vyzerá úplne v pohode: smeje sa, zvatlá si, hrá sa na koberci... ešte pri kúpaní sa na nás rehoce...

krikri27
8. jan 2008

Ahoj Bihan, mě Adélka večer, když je asi unavená, je taky uplakaná, s tím prsem to je to samé- je nenakojka, ale když má tu svou náladu, , taky nechce pít a řve o to víc..ale pomůže, kldyž chodíme po bytě v náručí a huškáme 😅 Asi je na ně večer těch dojmů prostě moc 😅 A jakmile se uklidní, pije...Vám nepomáhá nic?

bihan
autor
8. jan 2008

Krikri, absolútne nič.. nechala som ju dokonca spať asi polhodinku v šatke a pri prekladaní do postieľky som ju ešte skúsila priložiť, tak znovu začala revať. Položila som ju do postielky a okamžite zaspinka...

krikri27
8. jan 2008

Třeba se prospí a pak už bude papat? 😅

vesi
8. jan 2008

a nemá červené, napuchnuté ďasná, nechcem všetko zvaľovať na zuby, ale aj to môže byť. alebo má také obdobie a za pár dní to prejde...

vesi
8. jan 2008

môže byť aj príliš unavená ako píše krikri 🙂

ria80
8. jan 2008

U nas to byva taky,teda ted uz o neco min.To kdyz byla moc unavena nebo kdyz je za ten den moc dojmu.Jejich nervovy system to nezvladne.Snazila jsem byt s ni,chovala jsem,a nedalo se nic jinyho delat,uřvala se ke spanku.
Taky jestli neni nervozni z neceho.Meli jsme s manzelem problemy a bylo to casto.Kdyz odesel,tak hned od prvniho dne se zazracne uklidnila.A to jsme se pred ni vubec nehadali,vycitila to.

kapulet
9. jan 2008

Ahoj a nemůže to být kojenecká kolika nebo jak se to jmenuje? My jsme si s tím užili, a pomáhá teplá bavlněná plínka na bříško a chovat chovat chovat, chodit po bytě ... Uvidíš jestli se to nebude opakovat večer co večer zhruba ve stejnou dobu. My jsme si s tím užívali skoro 2 měsíce a pak to přestalo jakoby nic. A ta plínka na bříško (přes dupačky) pomáhala asi nejrychleji .

navi
9. jan 2008

bihan nám se taky kolem toho třetího měsíce taky občas stalo, malý řval a řval a nešel ničím utišit, z manželem jsme se sřídali v chování. Přešlo to tak za dvě až tři hodiny. Myslím, že u nás to bylo to co píše ria. Je to pro mimi za celý den moc dojmů a musí to ze sebe nějak dostat 😉

navi
9. jan 2008

jejda já to psala dost narychlo a tak to dopadá 😅 Se omlouvám za chyby 😀

bihan
autor
9. jan 2008

Tak hlásim, že tento večer ako keby sa absolútne nič nedialo 😅 Zrejme to fakt bolo nakopenie dojmov a ešte k tomu fakt, že som ju chcela kŕmiť napriek tomu, že zrejme nemala hlad, čo v kombinácii s únavou spôsobilo záchvat... Fakt netuším. Asi si predlžuje dobu medzi jedením a ja som na to veľmi nereagovala... (aj keď to nechápem, lebo tie tri večery predtým sa prisala v momente, keď sa upokojila.. po polhodine 😅)
Tak budem len dúfať, že to zase zajtra nebude "slzavý maratón".

roasha
10. jan 2008

bihan,tymto obdobim prejdete,ako napisala kapulet,je to dojcenska kolika,aj ked nic neboli,dietatko sa jednoducho potrebuje vykricat/to sa neda nazvat plac,lebo to je rev,az trha usi/ 😅 presli sme tym asi vsetky,jednoducho mozes robit cokolvek,neda sa utisit.moja mavala taketo"stavy" do 4-5mes,je to o drzku hlavne pre vas ako rodicov,lebo je to sok,ked myslis,ze sa jej nieco stalo,a ona je mozno "len"unavena.neboj sa,o 2-3 mesiace to babulku ani nenapadne,pred spinkanim sa bude hrat ako velka 😉 🙂

mylove321
10. mar 2014

no a co by sa stalo, keby vecer uz nejedla? nechaj ju normalne zaspat po kupani bez pokusu o kojenie, mozno sa jej menia jedalne navyky a celkovo bude jest inak, v ine casy. co javiem. ale zeby to bolo nieco co treba riesit...mozno prespi celu noc a potom rano sa napije strasne vela a celkovo bude cez den viac jest...

lady742
11. mar 2014

nemuže to být, že večer už je málo mlíčka a teče pomaleji, proto se vzteká