• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké vyšetrenia sa robia pri zisťovaní plodnosti? Ako dlho to trvá?

15. mája 2008 
No spermie preziju viac dni,takze 2dni pred ovu a v den ovu je milovanie najlepsie.
1. máj 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kasky, zacala som si merat tu baza. teplotu - napisete mi niektora ake byvaju normalne hodnoty a ake zvysene?
Diky
3. máj 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, mozem sa pridat? my sa snazime este len kratko. Ako tu tak citam vase prispevky, na co je ten hormonalny profil? akoze preco by sa kvoli tomu nemohlo otehotniet? pytam sa len preto, ze odvtedy co som prestala uzivat Hormonalnu antikoncepciu, tak mam dost velke preblemy s vlasmi a pletou - prilis rychlo sa mi vlasy mastia a mam plet plnu vriedkov akokeby som bola v puberte :frowning2: tak ma to stve a myslim si ze mam nieco s hormonmi.... co ked sa mi kvoli tomu nedari otehotniet? ako sa zistuje ten hormonalny profil?
5. máj 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkaaa - nicoho sa neboj, ja mam tiez po vysadeni HAK problemovu plet uz 14 mesiacov, ale hormonalny profil som mala uplne v poriadku... to proste bude problemova plet...
Hormonalny profil sa zistuje tak, ze ti na gynde v urcity den cyklu zoberu rano krv (mne brali 3 DC) a potom k dokimu pridu vysledky a on ti povie ake si mala hodnoty a ci je tam vsetko v poriadku...
a ako dlho sa vlastne snazite???
15. máj 2008 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok