Aké vyšetrenia sa robia pri zisťovaní plodnosti? Ako dlho to trvá?

moniq
1. máj 2008

Cauko.S muzikom sa snazime rok a stale nic, preto sme sa rozhodli konat ( no lekari nas presviedcaju ze este kludne mame snazilkovat dalsi rok az potom robit paniku.no da sa byt po neuspesnom roku kludna?! ☹ )
Chcela by som aby ste mi skusenejsie v tomto smere poradili ako sa postupuje, co su prve vysetrenia a kolko to vsetko trva asi?
My sme vcera akurat zaniesli na presetrenie muzikove spermie.....
Diky za rady

miriamka
1. máj 2008

No spermie preziju viac dni,takze 2dni pred ovu a v den ovu je milovanie najlepsie.

moniq
autor
3. máj 2008

Kasky, zacala som si merat tu baza. teplotu - napisete mi niektora ake byvaju normalne hodnoty a ake zvysene?
Diky

lenkaaa
5. máj 2008

caute baby, mozem sa pridat? my sa snazime este len kratko. Ako tu tak citam vase prispevky, na co je ten hormonalny profil? akoze preco by sa kvoli tomu nemohlo otehotniet? pytam sa len preto, ze odvtedy co som prestala uzivat Hormonalnu antikoncepciu, tak mam dost velke preblemy s vlasmi a pletou - prilis rychlo sa mi vlasy mastia a mam plet plnu vriedkov akokeby som bola v puberte ☹ tak ma to stve a myslim si ze mam nieco s hormonmi.... co ked sa mi kvoli tomu nedari otehotniet? ako sa zistuje ten hormonalny profil?

vierka
15. máj 2008

lenkaaa - nicoho sa neboj, ja mam tiez po vysadeni HAK problemovu plet uz 14 mesiacov, ale hormonalny profil som mala uplne v poriadku... to proste bude problemova plet...
Hormonalny profil sa zistuje tak, ze ti na gynde v urcity den cyklu zoberu rano krv (mne brali 3 DC) a potom k dokimu pridu vysledky a on ti povie ake si mala hodnoty a ci je tam vsetko v poriadku...
a ako dlho sa vlastne snazite???

danka1115
20. nov 2018

Ako prebieha test plodnosti u zeny

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre