Akému dlhému času hovoríte, že sa vám nedarí?

aby
6. nov 2007

Akému dlhému času hovoríte,že sa vám nedarí?
Lebo ked tak čítam tak sem je to rok potom 7 no ja neviem,ale ja by som už po roku budem mať moc strach čo so mnou ešte je.
Kolko ste čakali na to kým ste šli k dokimu, že sa fakt nedarí.
Ja som po liečbe endometriózi a máme sa snažiť a za 3mesiace ísť na kontrolu. 😒

zuzanockamt
30. dec 2009

ja tiez dufam, ze sa zadarilo v tomto cykle ... sice BT nie je velmi ukazkova ... ale pobolieva ma podbrusko uz 2.den a to som dnes 7 DPO, takze do MS je este tyzden ... no uvidime, co bude 😕

modra
30. dec 2009

aknomis presne viem o com pises a viem ti aj povedat ze preco to je tak 🙂 ked mas tuto mutaciu v tele sa deje to ze ti dobre neprekrvuje placentu ked otehotnies a preto v rannych stadiach prides o babo.. ani napr. o tom nemusis vediet.. Ale ak ti hematologicka nasadi spravnu liecbu tak uvidis ze sa to coskoro podari... drzim palec
zuzka drzim palce aj tebe aby to vyslo..pozitivne myslenie je nad vsetko

cikyta
30. dec 2009

Aknomis-mám to iste.

aknomis
31. dec 2009

modra, aj ty si moj prípad?
cikyta, a vy ste riešili ako tuto "chorobu", že ste dosiahli bábo...?

nativa006
31. dec 2009

ahojte babeny.pripajam sa aj ja.mam 31r.manzel 33r. a uz 6 dlhych rokov sa pokusame o babo.navstivili sme aj centrum asistovanej reprodukcie v martine.zacinali sme IUI,kde sa nepodarilo nic.dva krat som bola na IVF a zasa nic.podarilo sa mi otehotniet az na KET,ale v 3tyzdni spontany potrat.boli sme na vsetkych moznych vysetreniach,ktore existuju a vsetko mame v poriadku.som uz z toho zufala.v lete som navstivila pani anku z vrboveho,tak uvidim ci jej liecba zaberie. 😉

cikyta
31. dec 2009

Aknomis-máš IP

modra
31. dec 2009

cityka asi ano som ten isty pripad len ja mam tych mutacii asi viac aj leidensku mutaciu a antifosfolipidovy syndrom k tomu PCO takze parada.. 🙂
Nativa aj ja som tam bola vo vrbovom ale nic nepomohlo ☹

modra
31. dec 2009

cityka a tebe sa ako podarilo otehotniet a udrzat babo?

xena1
31. dec 2009

ahojte,mozem sa pridat?my sa snazime viac ako rok...ja mam 32 a priatel 33,az teraz mi zistili PCO a on ma malo spermii..caka na s stimulka a IUI...podla mna ked zena chce otehu mala by si dat urobit zakladne vysetrenia ci je ok a potom sa snazit...

modra
31. dec 2009

xena1 to je jasne aspon kazdy gyn. by to mal spravit 😉 drzim palce

nativa006
31. dec 2009

Ahoj modra.A kolko si skusala robit to co ti pani Anka naordinovala?Vies ja sa uz chytam vsetkeho co pocujem.

modra
31. dec 2009

ja ani neviem asi pred 2 rokmi som tam bola s kamoskou ona uz mam malu dcerku ale myslim ze to nedodrziavala nejak pravidelne.. ja som si mozna par krat spravila caj ale ostatne veci som nedodrziavala.

xena1
31. dec 2009

modra,mal by ale nerobia to ja som to uz pisala v inej temy,bezny gyndosi-cest vynimkam,nato nemaju cas priestor a skusenosti...to mas ako napr.pediatri,jedny su srdciari,druhy urologovia,atd,kazdy sa viac rozumie tej svojej priorite...ja by som do 30tky navrhla skusat rok ale po zakl.vysetr.a trebars si merat BT alebo ovu testy a po 30tke to iste po pol roku...

modra
31. dec 2009

xena1, to je pravda naozaj cest vynimkam lebo dnesny doktori alebo aj centra ide len za vidinou penazi.. je to hrozne ale je to tak.. A pokial aj nemas znameho tak uz si toboz nepomozes... Ja mam jedno obrovske stastie ze som natrafila na takeho gyn. ktory by mi aj "modre zneba zniesol 🙂" Ale urcite uz necakaj a daj si spravit aj specialnejse vysetrenia..

mircalla
31. dec 2009

No mne sa nedarilo 8 mesiacov, isla som na vysetrenia a nasli problem - nepriechodne vajcovody.

Ja osobne by som sa dala vysterit (aj partnera) maximalne po roku a pol snazenia urcite (urcite by som necakala 3 ci dokonca 5 rokov), vo veku nad 35 rokov po pol roku. Tie vysterenia nie su take narocne a podla mna je lepsie vediet na com clovek je. Samozrejme sa moze stat, ze nenajdu nic, napriek tomu, ze sa paru nedari otehotniet...potom to treba len dalej skusat.

xena1
31. dec 2009

modra uz sa deje,od buduceho cyklu idem na stimulku a ak budu dobre vysledky tak nas caka IUI...aj ja mam PCO

modra
31. dec 2009

Xena tak drzim palce ja som bola na 4 IUI, 2 IVF ICSI, 1 KET 🙂. Ale neboj urcite sa vam to podari ak nemate iny problem... Mne az teraz zistili vlastne ze mam problemy s krvou

cikyta
31. dec 2009

Modra-pichala som si injekcie do brucha fraxiparine až do 2 mesiaca po pôrode.Boli to injekcie na zriedenie krvy.Sledovala ma hematologička.

modra
1. jan 2010

Cikyta aj aj som si pichala ale ani tak to nepomohlo... doktorka skusa asi ze aku vysoku davku mi da alebo co... tak cakam a cakam..

xena1
1. jan 2010

modra,dakujem za povzbudenie,ja som realistka,ale tesi ma ze je pre nas moznost ktoru sme este neskusili...a tebe drzim palceky nech sa vsetko vyriesi a zadari babo...

modra
1. jan 2010

Xena ty mas uz 2 deti 🙂 tak super potom nebude u vas ziadny problem uvidis to IUI urcite vyjde.. ale sranda je to ze mas PCO a 2 deti. Pri nich si v pohode otehotnela?

cikyta
2. jan 2010

Modra-počas tehotenstva mi upravovali dávky podla výsledku z krvy a zvyčajne vyššie a vyššie-po pôrode mierne nižšie.Najvyššie som mala 0,8ml a začala som s 0,3ml.

cucuriedka
2. jan 2010

caute kocky, citam citam co som zmeskala. Ma tak zaujima po tych injekciach nemali ste nijake zmeny nalad? nijako vas to neovplyvnilo?

modra
2. jan 2010

cucoriedka ja som nemala ziadne zmeny nalad..to nie su podla mna inekcie hormonalne upravuju len husotu krvi 🙂

cikyta
2. jan 2010

Cucoriedka-Modra má pravdu.A zmenu nálad som mala-no to nebolo z injekcii,ale z normálneho tehotenstva.Tak ako bežne pred menzesom.Plačlivá,výbušná atd... 😉

xena1
2. jan 2010

modra,otehotnela som ani neviem ako...ale mam ich z predosleho vztahu,mam priatela aj on ma syna z predosleho vztahu...PCO sa moze vyvinut aj neskor...a to ja mam este poruchu stitnej,zvys,prolaktin,naopak maternicu....no tak uvidime co sa nam zadari...

modra
2. jan 2010

Xena tak toho mate tiez neurekom.. drzim palce aby sa vam zadarilo hned 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre